Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Cisza nocna  (Przeczytany 11058 razy)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 28, 2012, 18:59:28 »
Cytat: "pawel10220"
No to jak czasem karetka przejedzie mi koło domu o 23-24 z włączonym sygnałem(przez przypadek) to też mam robić aferę? I tak średnio raz w tygodniu. Mieszkam w okolicy wyjazdu karetek. No ale rozumiem i nie przeszkadza  mi to. Jakbym miał jakiś problem to na pewno bym nie załatwiał tego na żadnym forum, tylko się przeszedł, ale niektórzy jak widać zbyt mocno wierzą w moc internetu, do tego są leniwi :D

Nie zgodzę się warto sprawę nagłaśniać i to szczególnie na lokalnym forum, warto zobaczyć czy ludzie zlewają temat czy jednak chcą spać w nocy, niestety jak ma się małe dzieci to już problem jest olbrzymi, a pijaki to raczej nie karetka która jedzie ratować życie.

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 28, 2012, 21:57:14 »
Ja jako naruszającą cisze nocną, zgłaszam SOWĘ, która zamieszkała w lasku na Mieszka... ta to dopiero jest irytująca... :compress:

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 28, 2012, 22:28:36 »
Ja zgłaszam skrzypiące drzwi od klatki  :lol2:

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 28, 2012, 23:14:09 »
a ja gołębie w parku :rotfl:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 29, 2012, 17:00:20 »
Chrapiący połówek... to gorsze niż alarm w "Kindze" i całodobowy tartak... :/

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 29, 2012, 17:12:31 »
Zgłaszam i nagłaśniam sprawę bez przerwy poruszających się po ulicy na której mieszkam(Kościuszki) aut i to nie tylko cięzarowych ale i osobowych. Czy to też do straży miejskiej i policji? Zawsze mogę zamienić się z tymi co płaczą co im czasem ktoś pod oknem pohałasował. Ktoś zainteresowany?

Karaoke

  • Gość
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 29, 2012, 17:34:34 »
Cytat: "Samson"
Zgłaszam i nagłaśniam sprawę bez przerwy poruszających się po ulicy na której mieszkam(Kościuszki) aut i to nie tylko cięzarowych ale i osobowych. Czy to też do straży miejskiej i policji? Zawsze mogę zamienić się z tymi co płaczą co im czasem ktoś pod oknem pohałasował. Ktoś zainteresowany?


Wydaje mi się, ze to powinno stanowić wyzwanie dla rządzących regionem. Obwodnica Polic, ekrany dźwiękochłonne, itp, itd.bo co tutaj po  funkcjonariuszach ???

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 29, 2012, 18:04:13 »
Sarkazm.

Karaoke

  • Gość
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 29, 2012, 18:10:56 »
Cytat: "Samson"
Sarkazm.

Sarkazmem nazwałbym  radę wyprowadzenia się do Nowego Warpna.   Co mogą pomóc drogowcy ? Potrafią jedynie stawiać zakazy i ograniczenia. Ale to nie tędy droga. Właśnie dlatego widzę tutaj rolę rządzących.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 29, 2012, 20:52:29 »
Karaoke ja to wszystko potrafie zrozumieć.Staram się tylko zwrócić uwagę na fakt,że mieszkamy w mieście(może małym ale jednak w mieście). Ciszy i spokoju oczekiwać możemy mieszkając daleko od miasta(chociaż i to nie jest pewne).

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 30, 2012, 08:27:14 »
Cytat: "cooker"
To pewnie ci kierowcy SPPK, co ci pod oknami sikali.

Ja nic nie słyszałem. A alarm raczej trudno przeoczyć w nocy. Na wszelki wypadek przygotuj kamerę, albo dyktafon. Może choć to uda cie się udokumentować...

I jak to się ma do nazwy tematu? Nie można było nazwać "nocny hałas" czy jakoś bardziej obrazowo? Spojrzałem na temat i pomyślałem, że jakaś ambitna dyskusja, a to tylko Ty...


hahaha rozwalilo mnie to :)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Cisza nocna
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 30, 2012, 08:31:23 »
OK, temat się wyczerpał i spamujemy ?:)