Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TIRowe cwaniactwo?  (Przeczytany 35099 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 23, 2013, 12:07:20 »
Cytat: "KrP"
Nie masz jaj by przyznać, że robili źle.


Przecież napisałem wcześniej, że byli nadgorliwi i jak ktoś słusznie zauważył mogli jeden za drugim wolno jechać do końca pasa.  

Cytat: "KrP"
Ale to na plus, może chociaż kilka osób w kraju nauczy się jeździć i przestanie blokować mając świadomość, że w dzisiejszych czasach wszystko może pójść w internety. A raz wrzucone już nigdy nie zostanie usunięte.


W tym przypadku akurat na plus, bo źle to rozegrali, co nie tłumaczy policji z nieobecności, bo to oni powinni w takich miejscach nadzorować ruch, sam pisałeś, że w Polsce jazda na suwak nie przebiega tak jak powinna, gdyby nie było tyle cwaniactwa i chamstwa na naszych drogach to do takiej sytuacji by w ogóle nie doszło.

Cytat: "KrP"
A co do mnie - jakieś dowody masz? Bo póki co to chyba tylko moje słowa na forum, które pokrycia w praktyce żadnego wcale nie muszą mieć. Więc jak masz coś na mnie to śmiało - wrzucaj. : )


Za swoje słowa się odpowiada, no chyba, że często klepiesz 3 po 3 i nie chcesz, by traktować Ciebie poważnie. Co do nagrywania filmów, to po tegorocznym horrorze na polskich drogach zamierzam kupić kamerkę do auta, będę nagrywał to mega buractwo jakie serwują "miszczowie prostej" w osobówkach i wysyłał odpowiednim organom. Przynajmniej nikt za walkę z cwaniactwem nie ukarze mnie mandatem.

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #76 dnia: Września 05, 2013, 12:00:26 »
Może to nie do konca o tirach, ale nie będę zaczynał nowego tematu.
Chciałbym pogratulować fantazji imbecylowi, który wczoraj około 19:30 jechał biały renault kangoo (ten od 2009) w stronę szczecina na szosie polskiej. Wyprzedzał auta jadąc naprzeciw mnie, gdybym nie wyhamował to być może w najlepszym "wypadku", któreś z nas wylądowałoby w rowie.

Trochę wyobraźni panowie "biznesmeni", nie każdy chce płacić życiem za wasz pośpiech.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #77 dnia: Września 07, 2013, 07:17:26 »
Oni się spieszą żebyś Ty miał co jeść, nie rozumiesz! Panowie tirowie też chcą naszego dobra bo oni jedzenie wiozą do Biedronki i żeby się nie zepsuło to blokują drogi, żeby się szybciej rozblokowały. Nie ogarniasz?!

;] [;
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #78 dnia: Września 07, 2013, 12:22:47 »
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130906/SZCZECIN/130909738

Ten pewnie nie widział znaków informujących o tym, że pas się kończy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #79 dnia: Września 07, 2013, 15:17:41 »
On pewnie też wiedział co robi, w końcu jeździ na tirach, doświadczony kierowca, a nie to co my w osobówkach.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #80 dnia: Września 07, 2013, 20:32:20 »
Cytat: "KrP"
On pewnie też wiedział co robi, w końcu jeździ na tirach, doświadczony kierowca, a nie to co my w osobówkach.
Reszta kierowców, to cioty wlokące się w osobówkach :rotfl:   Takiego barana tylko odstrzelić :crazy: Najlepsi sa obrońcy tego kretyna. Odsyłam do komentarzy na forum głosu.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #81 dnia: Września 07, 2013, 21:01:27 »
Takim powinno się zabierać dożywotnio prawko i wysyłać na obserwację psychiatryczną.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #82 dnia: Września 07, 2013, 21:42:53 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "KrP"
On pewnie też wiedział co robi, w końcu jeździ na tirach, doświadczony kierowca, a nie to co my w osobówkach.
Reszta kierowców, to cioty wlokące się w osobówkach :rotfl:   Takiego barana tylko odstrzelić :crazy: Najlepsi sa obrońcy tego kretyna. Odsyłam do komentarzy na forum głosu.


Trzeba być bardzo odważnym człowiekiem by czytać komentarze na forach Głosu, Onetu czy WP. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #83 dnia: Września 08, 2013, 11:00:35 »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #84 dnia: Września 08, 2013, 11:46:08 »
Cytat: "KrP"
http://c0834752.cdn02.imgwykop.pl/01wiuZv_mo6XK4ZDNCjayOR6LhFeIp40ISBmu4QY,ow.jpg

Idealnie podsumowane. ;d


Dokładnie.Ten obrazek idealnie i w 95 % odzwierciedla polskich kierowców.Przyznaję też że ja też często walę tym prawym pasem bo normalnie to zostałbym zatrąbiony .A idealny przykład to wojska polskiego przy jednostkach wojskowych w kierunku głębokiego.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #85 dnia: Września 08, 2013, 20:15:56 »
Cytat: "MANIEK M5"
A idealny przykład to wojska polskiego przy jednostkach wojskowych w kierunku głębokiego.


Tam gdzie wskazujesz lewy pas służy tylko do skrętu w lewo i jest bardzo krótki (mówie o odcinku od przejazdu przez tory w strone głębokiego) i jazda tym pasem na wprost i wyprzedzanie nim jest dla mnie buractwem

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #86 dnia: Września 09, 2013, 21:07:00 »

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #87 dnia: Września 10, 2013, 08:29:52 »
ok 1km to za mało na wyprzedzanie?

Przy normalnej jezdzie uzywam tego pasa jak do jazdy na suwak, przy korku jaki jest ok 16 - 16.20 to juz buractwo.

Cytat: "piotr0822"
Cytat: "MANIEK M5"
A idealny przykład to wojska polskiego przy jednostkach wojskowych w kierunku głębokiego.


Tam gdzie wskazujesz lewy pas służy tylko do skrętu w lewo i jest bardzo krótki (mówie o odcinku od przejazdu przez tory w strone głębokiego) i jazda tym pasem na wprost i wyprzedzanie nim jest dla mnie buractwem

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #88 dnia: Września 10, 2013, 15:35:13 »
Cytat: "m8z"
przy korku jaki jest ok 16 - 16.20 to juz buractwo.


dokładnie o to mi chodzi

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil