Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "Pożegnanie" Mariusza Bujka  (Przeczytany 11370 razy)

chupacabras90

  • Gość
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« dnia: Lutego 29, 2012, 17:54:40 »
„POŻEGNANIE”  MARIUSZA  BUJKA  (PRZEZ  KIBICÓW  I  DRUŻYNĘ)
Z dużymi nadziejami rozpoczynały po raz kolejny I-ligowe boje sezonu 2011/2012 siatkarki Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej „Chemik”. Mimo trudności w letnim okresie przygotowawczym (problemy finansowe i po raz pierwszy od lat bez obozu w górach), w I rundzie zespół przegrał tylko 2-krotnie. Po grudniowych wzmocnieniach (?) wydawało się, że będzie jeszcze lepiej. Przemeblowany naprędce zespół dotychczas przegrał jednak w II rundzie już 4 mecze i po pechowej porażce z liderem Legionowią u siebie, nowy zarząd klubu podjął zaskakującą decyzję o natychmiastowym zwolnieniu trenera Mariusza Bujka. Mam wątpliwości czy była to najwłaściwsza decyzja, skoro do końca rundy zasadniczej został już tylko 1 miesiąc. Obowiązki I trenera przejął dotychczasowy asystent Piotr Sobolewski, przed którym niełatwe zadanie walki o awans (siatkarki przegrały na razie 1 mecz). Mariusz Bujek zostawił w Policach 8 lat życia, bo tyle pracował u nas. Mozolnie zespół piął się w siatkarskich rozgrywkach od II do czołówki I ligi. Gdy jego zespół był blisko finiszowych rozgrywek i walki o awans, został potraktowany jak przysłowiowy …, który zrobił swoje i może odejść. Czy zarząd podjął słuszną decyzję, czas pokaże. Sportowe środowisko nie tylko Polic jest jednak zbulwersowane sposobem, w jaki potraktowano tak zasłużonego dla polickiej siatkówki trenera. Zwolnienie nastąpiło nagle 29 stycznia. Do dnia dzisiejszego obecny zarząd nie raczył nawet zaproponować innej pracy czy podziękować za tyle lat pracy. Od ręki pozbyto się zasłużonego trenera nie dając mu szansy na zakończenie sportowego dzieła. Na szczęście pamiętał o Mariuszu Bujku wielce zasłużony dla polickiej siatkówki (długoletni członek zarządów KS „Chemik” i PSPS „Chemik”) Witold Kosma, który zorganizował kameralne spotkanie. Przybyli przyjaciele, kibice i cała drużyna. Były kwiaty, upominki, łzy niektórych zawodniczek , a przede wszystkim gorące oklaski i aplauzy: „Mariusz Bujek, dziękujemy!”. Popularny Mario był bardzo wzruszony, a jeszcze bardziej te z zawodniczek, które od lat uczył siatkarskiego rzemiosła. Mario w imieniu licznej rzeszy wiernych kibiców Twojego zespołu składam Ci ogromne podziękowania za te wspaniałe chwile, które mogliśmy dzięki Tobie przeżywać w Policach. Życzę Ci też, abyś nie odchodził od ukochanej siatkówki, ale spełnił swoje sportowe marzenia tam, gdzie rzucą Cię sportowe losy. Chciałbym, abyś wrócił jeszcze kiedyś do Polic i nadal pracował dla polickiej siatkówki. Dziękujemy i do zobaczenia!
   
                                                                                       J. Chmielewski

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Re: "Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 29, 2012, 18:36:15 »
Cytat: "chupacabras90"
Mario w imieniu licznej rzeszy wiernych kibiców Twojego zespołu składam Ci ogromne podziękowania za te wspaniałe chwile, które mogliśmy dzięki Tobie przeżywać w Policach. Życzę Ci też, abyś nie odchodził od ukochanej siatkówki, ale spełnił swoje sportowe marzenia tam, gdzie rzucą Cię sportowe losy. Chciałbym, abyś wrócił jeszcze kiedyś do Polic i nadal pracował dla polickiej siatkówki. Dziękujemy i do zobaczenia!
   
                                                                                       J. Chmielewski


Pięknie napisane, jeśli mogę to również się przyłączam do życzeń, trzymaj się Mario!

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2012, 19:33:52 »
Zwolnienie pracownika dla mnie, gdy moja firma była trochę większa i zatrudniałem kilka osób, było najgorszą rzeczą do wykonania. Zawsze robiłem to osobiście, a nie mejlem czy SMS-em. Zawsze zwalniany dowiadywał się pierwszy, a nie z szeptów po katach. Nic nie przeszkadzało szefostwu klubu zaprosić trenera na następne spotkanie, a gdyby odmówił to głośno i wyraźnie podziękować za włożona pracę przed kibicami i drużyną. A tak słoma z butów wyłazi i gnojem cuchnie.

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 25, 2012, 23:26:36 »
Gdyby został M. Bujek to być może byłby awans.
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #4 dnia: Października 07, 2012, 13:40:15 »
Cytat: "Maniek72"
Gdyby został M. Bujek to być może byłby awans.
Siatkarki z Aleksandrowa Łódzkiego, trenowane przez "niedouczonego' p.Bujka po dwóch kolejkach prowadzą w pierwszej lidze. Nasz Chemik który ma awansować w drugiej połówce tabeli. Prezes Kulbiej nie jest już prezesem.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #5 dnia: Października 07, 2012, 16:25:45 »
A "douczona" nowa pani prezes była spikerka TV kab to lepszy wybór.....?

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #6 dnia: Października 26, 2012, 19:42:17 »
Po 4 kolejach "niedouczony" Bujek prowadzi w lidze z kompletem punktów. Nie znam się  na siatkówce, nie znam możliwości zawodniczek i możliwości finansowych klubów. A u nas prezes się zmienił.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 24, 2012, 21:33:11 »
Dziś przyjechał "nierozwojowy"  trener Mariusz Bujek z równie "nierozwojowymi" siatkarkami  Ewą Kwiatkowską i Tamarą Kaliszuk. "Nierozwojowo" wygrali 1:3. Nasze dziewczyny grały bez pomysłu i zgrania.  W tym stylu mogą sobie darować ekstraklasę. Są momenty fajnej i pomysłowej gry, ale krótkie.

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 25, 2012, 09:51:22 »
Cytat: "piotr S"
Dziś przyjechał "nierozwojowy"  trener Mariusz Bujek z równie "nierozwojowymi" siatkarkami  Ewą Kwiatkowską i Tamarą Kaliszuk. "Nierozwojowo" wygrali 1:3. Nasze dziewczyny grały bez pomysłu i zgrania.  W tym stylu mogą sobie darować ekstraklasę. Są momenty fajnej i pomysłowej gry, ale krótkie.


Laski poległy, no ale nie oszukujmy się O.Krzos miała złą formę i J.Mirek...eh. A kibice to już nie wiem komu kibicowali, moim zdaniem, gdyby mogli to by w d*** wleźli Bujkowi. Bardzo nie fajnie zachowanie względem obecnego trenera. Zobaczymy jakie decyzję podejmie Jałosiński po wczorajszym meczu. A publiczność nie zawiozła - był komplet, szkoda, że 60% to 'dziadki, emeryci' którzy w żaden sposób nie są 'aktywni'. Ogólnie mecz, moim zdaniem do wygrania. A Bujek, pokazał, że jednak potrafi i nie słusznie mu podziękowali, bo z Jedynką nie przegrali żadnego meczu.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 25, 2012, 13:17:33 »
Cytat: "iwonawa"
Ogólnie mecz, moim zdaniem do wygrania.
Też tak uważam i po pierwszym spodziewałem się kolejnych  podobnych. A tu nic.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 25, 2012, 13:18:52 »
Cytat: "iwonawa"
A publiczność nie zawiozła - był komplet, szkoda, że 60% to 'dziadki, emeryci' którzy w żaden sposób nie są 'aktywni'.
No cóż, jak mam 61 lat to trudno żebym podskakiwał. Jeszcze mi dysk wyskoczy.

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 25, 2012, 13:44:54 »
Cytat: "piotr S"
Cytat: "iwonawa"
A publiczność nie zawiozła - był komplet, szkoda, że 60% to 'dziadki, emeryci' którzy w żaden sposób nie są 'aktywni'.
No cóż, jak mam 61 lat to trudno żebym podskakiwał. Jeszcze mi dysk wyskoczy.


Już nawet nie chodzi o tę falę, bo sama też w niej nie uczestniczyłam. Ale można być troszkę bardziej aktywnym. Chociażby przy dopingu bądź jak jest 'ostatni' no ale na silę nie ma co :).
Jednak mam nadzieję, że walka zacznie się dopiero w Play-offach. Uszy i nos do góry ;-) pamiętajmy, że siatkówka jest nie przewidywalna

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
"Pożegnanie" Mariusza Bujka
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 06, 2012, 09:10:48 »
Wczoraj w Aleksandrowie Łódzkim odbył się mecz Chemika z Jedynką w Pucharze Polski. Wygrała Jedynka 3:2. Najlepsze zawodniczki Jedynki to Kwiatkowska, Kaliszuk i Jordanska /za dzisiejszym papierowym Kurierem Szczecińskim/. "Nierozwojowe" z "nierozwojowym" trenerem.
Na stronie klubowej Chemika była transmisja tekstowa na żywo. Znakomity pomysł.