Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Khan Wars  (Przeczytany 10257 razy)

Offline skanio

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Khan Wars
« dnia: Lutego 20, 2012, 19:26:36 »
Khan Wars


Khan Wars to strategiczna gra przeglądarkowa, w której staniesz na czele jednej z aż jedenastu dostępnych nacji. Każda nacja będzie posiadać własne unikalne zalety.

Po rozpoczęciu rozgrywki otrzymasz zamek, w którym będziesz mógł wznosić kolejne budynki związane z surowcami, wojskiem, a także budynki mieszkalne czy też szpitale. Będziesz mógł także powołać swojego lojalnego rycerza, który będzie mógł wykonywać różne misje.

Chyba najistotniejszym i najprzyjemniejszym elementem gry jest walka. Oczywiście by powołać silną armię będziesz potrzebował wielu surowców. Czekanie aż Twoi ludzwydobędą nie zawsze jest najlepszym sposobem. Czasem dysponując solidną siłą warto jest napaść na pobliskich sąsiadów by zgrabić im ich ciężko wypracowane dobra.


Zrodlo: http:// niewłaściwy link

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Khan Wars
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2012, 21:03:19 »
Cytat: "skanio"
Po rozpoczęciu rozgrywki otrzymasz zamek, w którym będziesz mógł wznosić kolejne budynki związane z surowcami, wojskiem, a także budynki mieszkalne czy też szpitale. Będziesz mógł także powołać swojego lojalnego rycerza, który będzie mógł wykonywać różne misje.

Kolega w to grał. Dla osób które pierwszy raz spróbują swych sił nie będzie łatwo. Zależności jest dużo. Potrzebny życzliwy doradca. W końcówce gry, kolega już nie miał czasu na nic. Nawet na sen; nocą też pilnował swego "dobytku" Oczywiście nie łatwo było z nim porozmawiać na inne tematy.  :-)
To takie spostrzeżenia kogoś kto się tylko przyglądał grze  :*
_

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Khan Wars
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2012, 22:22:30 »
Jak już wspominałem w innym wątku rewelacyjna strategia. Mam za sobą 3 lata na tej grze i dopiero drugi odwyk okazał się skuteczny.
Do wyboru 8 światów o róznej prędkości rozgrywki. MOzna roizegrac runde 30stodniowa albo półroczną, do wyboru.
Masakryczny pożeracz czasu ale jak już się wsiąknie w tę grę, to nawet po nocach się śni.
Poznałem tam super ludzi prowadząc klan PÓŁNOC. Do dziś sie przyjaźnimy mimo, ze ja już nie gram. Gra wymagająca i trudna do opanowania ale gdy już się ja dobrze pozna, satysfakcja z sukcesów ogromna.
Jeżeli ktoś gra w KW i potrzebuje informacji o przebiegu rozgrywki - polecam si,e na PW.
Pozdrawiam

Przemo

  • Gość
Khan Wars
« Odpowiedź #3 dnia: Września 09, 2012, 17:59:12 »
Świetna gra Również grałem i to przez długi czas ale tak się zapomniałem w tym świecie że nic innego nie widziałem. Musiałem przestać w ogóle grać  :< . Mimo wszystko polecam.