Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej  (Przeczytany 26597 razy)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« dnia: Lutego 03, 2012, 08:57:45 »
Tak jak w temacie nasi drogowcy nadal śpią. Tegoroczna zima była dla nich łaskawa jak mało kiedy. Do tej pory zdarzyło się może z 5 dni (max) kiedy musieli wyjechać z bazy. Naprawdę czy oni w TransNecie nie mają dostepu do mediów? Prognozy już w weekend mówiły o opadach w naszym regionie z czwrtku na piątek. Gratuluję dobrego samopoczucia szefostwu Akcji Zima w TransNet.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2012, 09:13:32 »
angie, zadzwoń do nich i im to powiedź osobiście, może nie oglądają pogody :)

Fakt, rano nic, nikogo nie widziałem odśnieżającego z transnetu

Za to sprzątaczki z SM Odra, jak dla mnie idealne, naprawdę wykonały (u mnie) KAWAŁ DOBREJ ROBOTY :]

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2012, 09:21:44 »
Skąd mogli wiedzieć. Przecież jest początek lutego.  :lol2:
Ktoś chyba o tym decyduje i nadzoruje.
 Czy sami kierowcy wstają rano patrzą przez okno i mówią  
- „a jadę sobie trochę posypać”

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 03, 2012, 09:34:18 »
Ale ja dzwoniłam. Pan mnie pyta jaka ulica wymaga odśnieżenia...Jakiś żart a która nie wymaga ja się pytam. Propnuję dzwonić wieczorem na tel. domowy prezesa podany na strone może to coś da jak facet będzie wisiał na telefonie))).

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 03, 2012, 09:35:01 »
[dzis na drogach w Policach - tragedia
nic nie było odśnieżone
wypadek na krzyżówce przy Z. CH Police

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 03, 2012, 09:59:47 »
W  TransNecie nie mają na to czasu bo wszyscy szukają  koksowników w magazynach. Mogą  się przydać bo jest  tak ślisko że autobusy  nie mogą nawet wyjechać z zatoczek.  ;D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 03, 2012, 11:22:04 »
O rany... Znowu 10 cm śniegu spadło, a dla mistrzów kierownic klęska żywiołowa. O 7 rano główne drogi w Policach były przejezdne bez żadnych problemów - chyba że ktoś jeździć nie umie albo całą kasę wydał na furę i na zimówki nie starczyło (albo jedno i drugie).
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2012, 11:31:34 »
Wykidajło możesz mi wierzyć że w moim przypadku i na furę i na zimówki starczyło. Nie wiem po co te osobiste wycieczki zupełnie nie na temat...Umiejetności też mi nie brakuje ale czy to oznacza, że jak mam "furę', zimówki i odpowiednie umiejetności to już drogowcy są zwolnieni ze swojego obowiązku? Co mi po umiejętnościach i zimówkach jak samochód jadący z naprzeciwka tańczy na moim pasie?

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 03, 2012, 11:38:02 »
Nawet nie chodzi o to czy ktos umie jezdzic czy nie, czy ma zimowki czy nie ma, chodzi o to moim zdaniem ze jest luty snieg spadl bodajze pierwszy raz (gdzie jest minusowa temp.) a pomimo to nie jest nic robione przez firme ktora jesli sie nie myle ma placone nawet jak nie ma zimy (za to ze sa "przygotowani" do wyjazdu...)
a drogi moze i glowne byly przejezne o 7 rano, ale nie dlatego ze ktos je odsniezyl tylko dlatego ze byly wyjezdzone przez inne samochody... a nie o to chodzi!

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 03, 2012, 11:42:21 »
Właśnie tak jak piszesz enzo87, a poza tym co mi po głównej drodze, że nawet jest czarna kiedy muszę się dostać np. do Lubieszyna? Sorry ale mi za samo przychodzenie do pracy nikt nie płaci (tzw. gotowość) ja w pracy muszę się wywiązać ze swoich obowiązków czyli po prostu pracować.

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 03, 2012, 11:54:36 »
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze niestety tak sie dzieje ROK W ROK gdy tylko spadnie snieg, gdzie Police nie sa malym miastem, nie chce myslec co dzieje sie w mniejszych miejscowosciach, gdzie rowniez odpowiedzialna za "odsniezanie" jest firma TRANS-NET

markietek

  • Gość
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 03, 2012, 12:11:11 »
W zeszłym roku - wykonując telefon do odpowiedniego działu - dowiedziałem się, że nie ma piasku i nie ma soli .... ciekawym co usłyszę w tym roku :)
Nie omieszkam zrelacjonować ...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 03, 2012, 12:37:00 »
Ja jechałem do Szczecina po 7. przez Tanowo i powiem tak - tragedii nie było. Ślisko było, ale 50tką można było spokojnie jechać (oczywiście bez gwałtownych ruchów kierownicą i pedałami ;) ). Ale faktem jest, że droga była całkiem biała - choć śnieg był zgarnięty. Niemniej ślisko było, o czym przekonał się pan chyba w srebrnym focusie, który wylądował przy wyjeździe z Pilchowa w stronę Polic na przeciwległym poboczu ;).

Ale przy przerzuceniu się na zimowy sposób jazdy i umiejętnym jego wdrażaniu można spokojnie jechać ;).

PS.
Ślisko jest na rondzie Piłsudskiego/Grzybowa/Siedlecka - jak je objeżdżałem to wyraźnie czułem, że tył mojego auta chce uciec mi na zewnątrz :P.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 03, 2012, 12:39:19 »
Cytat: "Wykidajło"
O rany... Znowu 10 cm śniegu spadło, a dla mistrzów kierownic klęska żywiołowa. O 7 rano główne drogi w Policach były przejezdne bez żadnych problemów - chyba że ktoś jeździć nie umie albo całą kasę wydał na furę i na zimówki nie starczyło (albo jedno i drugie).


Jest 12:40, przyjechałem sobie do Polic i co widzę? Piłsudskiego a.k.a. główna wjazdówka do miasta chyba ani razu pługu nie widziała. Jasne, da się jechać bez większych problemów, nawet fajnie można się na rondzie poślizgać na ręcznym, ale kurde, za coś tym firmom się płaci, tak?

Wyszyńskiego to samo, Roweckiego jeszcze gorzej.

Myślałem, że autorka rzeczywiście przesadza i robi z igły widły, ale poważnie, te drogi pługów nie widziały.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Drogowcy nie zaspali oni śpią dalej
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2012, 12:46:28 »
Dzięki KrP ja pisałam o sytuacji z godz. 7.30, chociaż miałam niewielką nadzieję, że wracając z pracy warunki drogowe będą już ok.