Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: World of Tanks  (Przeczytany 11977 razy)

Offline juras_10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
World of Tanks
« dnia: Stycznia 02, 2012, 09:02:37 »
Hejka, tak ja czasami wymiatam w tą grę - jest super.
Jurek

Offline Wolf

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
World of Tanks
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2012, 19:00:31 »
Chyba taki mały błąd się wkradł  :devil:  Od kiedy to są "słowa czołgów"  ?
Widzę że werbunek coś kiepsko idzie. Czas chyba przymusowy pobór wprowadzić.  :rambo:
Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej.

Offline Wolf

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
World of Tanks
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2012, 19:39:43 »
Może by tak zaciągnąć tu resztę z klanu i jakoś ten topic rozruszać. Przy okazji omówilibyśmy pewne rzeczy no i można by się powymieniać pewnymi sugestiami , jak myślisz przejdzie ?
Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej.

novicejusz

  • Gość
tanks
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 06, 2012, 16:36:52 »
Gram w ta gre juz miesiac czasu i coraz bardziej mi sie podoba. Posiadam dwa czolgi z tieru 5 tj. T-14 i KW na pelnym upgr. z dzialem zis calkiem zacnym :) . Chetnie bym dolaczyl do waszej ekipy ale wyglada na to ze nie spelniam wym. odnosnie tieru. Pozdrawiam wszystkich czolgistow. P.S. Moj nick w grze taki sam jak na forum.

TheProblematyk

  • Gość
World of Tanks
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2012, 23:00:03 »
Czy istniałaby taka możliwość, abyśmy zebrali się w jakiś weekend, stworzyli klanowo kompanię np. 6 tier i pograli? Bo podczepianie się do innych to trochę utrudnia życie, ktoś ciągle wchodzi, wychodzi, zastanawia się czy może być to, albo tamto... wiadomo. Klanowo będzie o wiele sprawniej.

Offline Wolf

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
World of Tanks
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2012, 23:20:29 »
Nie martw się już od dłuższego czasu o tym myślę tylko problem polega na tym że gralibyśmy na 6 tierach , a jak pamiętasz bo grałeś z nami to drużyny robione są praktycznie z kw-3. Więc muszę się wziąć w garść i zdobyć kw-3 ale nie tylko ja :)
Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej.

TheProblematyk

  • Gość
World of Tanks
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 07, 2012, 23:42:18 »
No tak, najrozsądniejszą opcją będzie drużyna złożona z KW-3 albo ARL44 plus ewentualnie jakaś arta. Za parę dni powinienem mieć na stanie ARL44, więc będzie coś rozsądnego  :jupi:

Offline Wolf

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
World of Tanks
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 08, 2012, 23:08:04 »
hmmm to ja się postaram o kw-3  :faja:  , bo do francuzów nie jestem przekonany (jakoś nie rozumiem jak można jeść żaby , uciekać z pola walki pierwszym i jeszcze robić czołgi z białą flagą  :devil:  ) Dajcie mi tydzień  :faja:
Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej.

novicejusz

  • Gość
World of Tanks
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 17, 2012, 17:48:17 »
Co to dla nas w sumie oznacza? Ze mamy wlasny serwer? KW 3 mam juz na full i KW 1s ;-)

Offline Wolf

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
World of Tanks
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 21, 2012, 21:25:16 »
Widzę że reszta forumowiczów zaczęła reklamować swoje gierki jak zobaczyli nasz temacik  :faja:  Czyżby podbierali nam poborowych
Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej.

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
World of Tanks
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 23, 2012, 19:32:07 »
Grałem w to przez chwile gra nie należy do łatwych :) ale jak cos to Battlefield 3 i MW3 :)