Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Halloween  (Przeczytany 57291 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 01, 2012, 20:11:34 »
Cytat: "rbk"
Niestety Twojego i mojego zdania tu nikt nie podziela, same ofiary wandalizmu, szkoda że broni u nas nie sprzedają od ręki, bo by im się przydała :P


Cytat: "TrzebieżCITY"
Za to Ty widzę TEORETYK i zwolennik bezstresowego wychowania


Dokładnie, ciekawe jak się poczujesz Rbk, kiedy będziesz już dziadkiem i beztroski małolat napluje Ci w twarz mówiąc, ze to dziś jest super trendi, a takie stare matoły jak Ty i tak nie zczaja cool klimatów.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 01, 2012, 20:53:39 »
rbk, opowiadaj, co sprawiło, że dziś masz taki genialny humor :) ewidentnie widać, że nikt i nic nie jest w stanie Cie wnerwić :D

W związku z tematem, do mnie zapukali dostali co chcieli i po robocie ;) Mało tego, obsługa stacji benzynowych i sklepów ładnie się poprzebierała, obiekty przyozdobione. Było wesoło :)

CichyJoe

  • Gość
[Police] Halloween
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 01, 2012, 21:07:16 »
Mnie co prawda ominęły nieprzyjemności związane z halloween, wszak nie miałem w domu słodyczy (nie jadam), ale nikt mi drzwi nie obrzucił mąką czy jajkami. Jednak zastanawia mnie to, że rodzice puszczają dzieci samopas, by chodziły po mieszkaniach obcych ludzi.
Za rok zadzwonię na policję jak zobaczę jakiekolwiek dziecko bez opiekuna, gdy już będzie ciemno.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 01, 2012, 21:22:55 »
kanioma, jako jedyna widzę załapałaś ;)
Gratuluję! :) Niech sobie piszą, w końcu to chyba ich jedyna droga wyładowania frustracji :P

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 02, 2012, 00:12:59 »
Jak ściągać tradycje z ameryki to w 100%. Dzieciaki były, ba! Nawet młodzież przydreptała, szkoda tylko że bez żadnego przebrania, a w tym chyba cała zabawa tkwi, prawda? Za to pianka do golenia i pasta była... Także dalej nie jestem przekonana do celebrowania tego święta w Polsce.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 02, 2012, 23:14:16 »
ja tez nie popieram Halloween nigdy nie brałam w tym udziału, uważam ze takie dni są dla niektórych dniami zadumy ., smutku , a nie biegania po 20 i darcia się na klatkach , w niedorobionych strojach dzieciaki myślą ze ludzie zamiast cukierków dadzą im kasę :) to nie USA tam to chaty ustrajają itp perfekcyjnie a tu co walić w drzwi , robić hałasy i jeszcze jajkami czy mąką sypać ? szok , gdzie rodzicie?

odbiegając od tematu napotkałam się na dwa ciekawe demoty ;p

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222423_10151078832507382_1735047150_n.jpg

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/317230_486758548023883_391542008_n.jpg

:)