Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Halloween  (Przeczytany 57259 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 01, 2012, 16:54:34 »
Cytat: "rbk"
Kopia czy nie, już jest i będzie.


Niekoniecznie, Niemcy doskonale poradziły sobie z tym problemem, nachodzenie w domu i zakłócanie jego spokoju jest wykroczeniem/przestępstwem (zależy od okoliczności, w przypadku Halloween może być grubo). Wczoraj nie miałem ani jednego dzwonka... Drzwi również pozostały czyste. Dla mnie to głupota, którą należy tępić, zabawy i bale ok, niech sobie tam będą. Osobiście nie mam nic przeciwko.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 01, 2012, 16:57:02 »
Cytat: "rbk"
Co ma lubię, do zrobię im w przyszłym roku 'krzywdę' w postaci, takiego psikusa, którego zapamiętają? Nie lubisz to nie, ja mogę napisać, że co mnie obchodzi to, że nie lubisz tego święta? wolny kraj, a halołin będzie i nikt tego nie zmieni.
A ma to to, że jak prośba nie poskutkuje to łomot i tyle... Wandalujcie na swoich drzwiach i wycieraczkach. Rodzice tych terrorystów nie nauczyli ich ,że jeśli ktoś nie uznaje tego pseudo święta, to mają dać spokój, a nie obrzucić jajkami albo obsypac mąką. Kochanym opiekunom dowalic mandat to i dzieci wychowają na normalne :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 01, 2012, 17:01:32 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "rbk"
Co ma lubię, do zrobię im w przyszłym roku 'krzywdę' w postaci, takiego psikusa, którego zapamiętają? Nie lubisz to nie, ja mogę napisać, że co mnie obchodzi to, że nie lubisz tego święta? wolny kraj, a halołin będzie i nikt tego nie zmieni.
A ma to to. że jak prośba nie poskutkuje to łomot i tyle... Wandalujcie na swoich drzwiach i wycieraczkach.


nie ma to jak wandalizm zwalczać wandalizmem

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 01, 2012, 17:02:41 »
Cytat: "pawel10220"
Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "rbk"
Co ma lubię, do zrobię im w przyszłym roku 'krzywdę' w postaci, takiego psikusa, którego zapamiętają? Nie lubisz to nie, ja mogę napisać, że co mnie obchodzi to, że nie lubisz tego święta? wolny kraj, a halołin będzie i nikt tego nie zmieni.
A ma to to. że jak prośba nie poskutkuje to łomot i tyle... Wandalujcie na swoich drzwiach i wycieraczkach.


nie ma to jak wandalizm zwalczać wandalizmem
 Zapraszam do posprzątania mojego obejścia pana idealistę. Czytaj dokładnie esteto :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 01, 2012, 17:07:13 »
Cytat: "rbk"
Zastrzel ich, przecież to banda debilnych dzieci. Twojemu dziecku życzę powrotu do zdrowia, może za 10lat i ja je spotkam z mąką na klatce.


Za 10 lat nikt nie będzie o halloween pamiętał.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 01, 2012, 17:28:28 »
Coraz bardziej przekonany jestem, że najlepszym lekarstwem na wyleczenie rodziców z akceptacji pałętania się dzieciaków po mieście w ramach halloween, byłoby chyba, gdyby ich pociecha ze 2 razy przyjechała do domu radiowozem ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 01, 2012, 17:47:31 »
To ja mam szczęście. Byłam cały wieczór w domu i nikt nie pukał, nie dzwonił, domofon też cicho a klatka i drzwi czyste:) W zeszłym roku też tak było.
A'propos kultowowania "niewinnych" pogańskich zwyczajów to ciekawy wywiad był w Onecie ostatnio na ten temat:
http://strefatajemnic.onet.pl/duchy/zly-duch-nie-zna-sie-na-zartach,1,5275355,special-art.html

Nil

  • Gość
[Police] Halloween
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 01, 2012, 17:57:19 »
Wczoraj się przebrałem za rzeźnika w białym fartuchu i czekałem na swoje "ofiary". Zapukała młodzież (dziewczyny przebrane za diablice) i je wystraszyłem. Oczywiście musiałem biec za nimi by dać im cukierki-bo tak uciekały. Jak bym nie dał to pewnie też by mi obsmarowały pastą drzwi.
Było wesoło.
Myślę, że jak to byłoby popularne w naszych czasach to byłoby nas więcej. Chodzilibyśmy z domu do domu i straszyli sąsiadów. Teraz młodzieży było mniej bo czas spędzali przed kompem.

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Halloween
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 01, 2012, 18:18:07 »
Hallo Kuba, Teoretycznie masz racje z tym radiowozem, chociaz obawiam sie, ze dla takiego szczyla to bylby
powod do dumy wsrod jego ferajny. Ja jestem troche staroswiecki, wiec gleboko wierze, ze najlepiej skutkuje
rodzicielski kontakt z ta czescia ciala, ktora nie jest szklanka!
Nie majac na kim egzekwowac swoich przekonan, na pare godzin zaciemniam mieszkanie i wylaczam TV. Jak
dotad skutkuje juz od wielu lat. Pozdrowienia - Bill

P.S. Rodzice powinni pamietac, ze jezeli to "swieto" przeszlo do Polski, to i inne  "nawyki" z nim zwiazane,
podaza w slad: polamane zyletki w czekoladkach i jablkach, lub co gorsza - narkotyki!

Offline bamse58

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 01, 2012, 19:09:04 »
To jest tylko zabawa smutniaki

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 01, 2012, 19:11:28 »
z zabawą to ma niewiele wspólnego, zwykła huliganeria...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 01, 2012, 19:34:50 »
MBtech, ja, ja... :P ten kraj zawsze był dla mnie dziwny ;)

Cytat: "TrzebieżCITY"
to łomot i tyle

Rozumiem, że jesteś rodzicem, który bije swoje dziecko, gdy nie umie sobie z nim poradzić? Okkk, są i tacy.

Cytat: "KrP"
Za 10 lat nikt nie będzie o halloween pamiętał.

Będzie gorzej? :]

Cytat: "Kuba"
gdyby ich pociecha ze 2 razy przyjechała do domu radiowozem ;]

Przeżycie niesamowite, za młodości miałem okazję jeździć radiowozem (na różnych festynach)

Cytat: "Febe"
To ja mam szczęście.

Ja również, świeciłem w całym domu, z przodu i z tyłu i nie miałem problemów z oknami, klamkami, ani wycieraczkami.

Cytat: "Nil"
Wczoraj się przebrałem za rzeźnika w białym fartuchu i czekałem na swoje "ofiary".

Zaśmiałem się na żywo, gratuluję pomysłu, muszę to sprawdzić osobiście w kolejnym roku :D

Cytat: "bamse58"
To jest tylko zabawa smutniaki

Niestety Twojego i mojego zdania tu nikt nie podziela, same ofiary wandalizmu, szkoda że broni u nas nie sprzedają od ręki, bo by im się przydała :P

Cytat: "TrzebieżCITY"
Kochanym opiekunom dowalic mandat to i dzieci wychowają na normalne :crazy:

Cytat: "kaskada"
z zabawą to ma niewiele wspólnego, zwykła huliganeria...

W tych czasach, nawet jak wychowasz swoją pociechę na istnego prześlicznego aniołka, to wystarczy, że pójdzie na podwórko, do gimnazjum i się obudzisz, ile to słów na "k", "ch" i "p" zna. Takie czasy, ale widzę, że nadal żyjecie w erze "dostałem czekoladę i zegarek na komunię".

Kiedyś sam się martwiłem, ale stwierdziłem, że sam świata nie zmienię, a innym się nie chce. Czas się dostosować, bo nerw nas zje ;)

Nie, nie jestem psychologiem, ani psychoterapeutą :D

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 01, 2012, 19:40:36 »
Za to Ty widzę TEORETYK i zwolennik bezstresowego wychowania :crazy: Nie znasz mnie kolego, więc 3 kroki w bok... Moje dzieci wychowuje bardzo dobrze, i wiedzą, że nie wolno nękać ludzi! Chesz to się dostosowuj do tej bezmózgiej papki. Znasz może genezę tego pseudo święta? Czy jak ciele kopiujesz zachowania z USiA? Mnie mama wychowała w szacunku do innych ludzi i to samo przekazuję swoim córkom. Skoro dla ciebie NORMALNYM jest smarowanie pastą i robienie bałaganu komuś, to zakańczam dialog i współczuję :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 01, 2012, 19:42:09 »
rbk, stanowczo za dużo telewizji oglądasz, przejdź do realu...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Halloween
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 01, 2012, 19:52:07 »
Cytat: "bamse58"
To jest tylko zabawa smutniaki
No fakt,zabawa,szczerze się uśmiałam gdy za drzwiami zobaczyłam samotnego dzieciaka w kominiarce i reklamówką w ręce. Bo  już mnie strach obleciał   :devil:  Ogólnie było spokojnie,każdy kto pukał cukierki dostał.Psikusy to jakieś karteczki z czaszkami powieszone u sąsiadów na klamkach.