Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: nalot na lakierze  (Przeczytany 9725 razy)

azbestpolice

  • Gość
nalot na lakierze
« dnia: Października 23, 2011, 12:18:36 »
Witam.Czy ktos ma jakis sposob na zlotawy nalot na lakierze samochodowym.Auto parkowane przy zakladach(ponoc to wina siarczanu zelazowego)?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
nalot na lakierze
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2011, 12:52:26 »
Car Balsam i jazda...
Można kupić między innymi w sklepie motoryzacyjnym w ósemce.
PZDR.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
nalot na lakierze
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2011, 18:54:54 »

Schludny

  • Gość
nalot na lakierze
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2011, 20:40:59 »
Cytat: "Siwy1"
Car Balsam i jazda...


Bez obrazy ale balsam jest do ciała :lol2:  A tak na poważnie nie sprawdza sie on w 100% porównując z pasta Tempo.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
nalot na lakierze
« Odpowiedź #4 dnia: Października 24, 2011, 11:57:07 »
Wg. mnie lepsza Farecla, szczególnie na mokro. Niestety droższa.

MłodyS53

  • Gość
nalot na lakierze
« Odpowiedź #5 dnia: Października 27, 2011, 10:23:47 »
Tempo można ręcznie. Farecla daje super efekt podczas polerki maszynowej. Jednak potem trzeba jeszcze dać wosk ponieważ 60% polerki maszynowej kończy się kółkami na masce.

lukas2

  • Gość
nalot na lakierze
« Odpowiedź #6 dnia: Października 31, 2011, 13:08:43 »
Słaby kwas fosforowy. Zlezie na pewno lakieru nie zniszczy - sprawdzone w kilku pojazdach

dennyone

  • Gość
nalot na lakierze
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 19, 2012, 16:13:07 »
Pasta tempo jest grubo ziarnista nadaje się to starszych lakierów. Na lakier kilku letni nie radzę - naprawdę szkoda. Jest dużo firm które odnawiają lakiery dzięki kosmetyką. Istotną kwestią jest glinkowanie itp itd. Można samemu się pobawić. . Jakby ktoś szukał dobrych sklepów z kosmetykami mogę podesłać parę linków z małymi rabatami :)

Ziomek

  • Gość
nalot na lakierze
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 19, 2012, 16:27:31 »
Cytat: "dennyone"
Pasta tempo jest grubo ziarnista nadaje się to starszych lakierów. Na lakier kilku letni nie radzę - naprawdę szkoda.


O chłopie nabijasz posty o dupie marynie:) Tempo niby jaka jest???To poleruj swoją metodą z rabatem.Ja wolę Tempo a jak mam miec rysy na lakierzy to wole mieć od niej niż przez zabłąkany klucz czy srubokręt bo wtedy twoj rabacik na nic sie tu nie zda.

dennyone

  • Gość
nalot na lakierze
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 19, 2012, 23:02:19 »
Na rysy po kluczach i śrubokrętach nic nie pomoże. Ja w życiu bym nie prze polerował swojego auta pastą tempo. Nikomu nie zabronię tego - polska wolny kraj poleruj czym chcesz jeden woli pomarańczę drugi woli jak mu nóżki brzydko pachną.

BTW : forum chyba jest od tego żeby wypowiadać się na dany temat a w moim poście nie widziałem nic co nie było by zgodne z tematem  :faja: