Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Energy Gold Team  (Przeczytany 14110 razy)

AdamPolice

  • Gość
[Police] Energy Gold Team
« dnia: Sierpnia 28, 2011, 13:44:45 »
Witam, słyszałem o jakimś nowym klubie, który mają otworzyć koło ronda, z tego co wiem będzie tam można trenować MMA, BJJ, dla dzieci JUDO oraz dla kobiet Aeroboks, znalazłem nawet stronę www.energygoldteam.pl tam trochę poczytałem i maja dobra ofertę i niezłe ceny, na pewno tam zawitam. Pytanie kieruje do forumowiczów czy słyszeli coś o tym klubie i czy orientują się czy mają dobre treningi.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 28, 2011, 18:53:05 »
Dobry trener wiec i dobre treningi... ;) Ja sie wybieram.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 29, 2011, 12:11:19 »
na Aeroboks z chęcią się wybiorę jak coś bd wiadomo to piszcie :)

ja tam zadzwonię jakaś Pani chętna ze mną :) ?

tustuska

  • Gość
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #3 dnia: Września 05, 2011, 08:08:00 »
Pazurkowa90 ja jak na razie chodzić będę w czwartki:) całkiem ciekawa forma ruchu  ;D, szkoda tylko że więcej nastolatek jest niż takich jak ja... :ble:  Co do trenera... fajnie, że pilnuje techniki... a ja się totalnie nie znam więc nie powiem czy nań się nadaje.

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #4 dnia: Września 08, 2011, 21:27:45 »
Dziewczyny i jak tam aerobox? byłyście? zastanawiam się czy się nie wybrać, ale sama nie wiem....

AdamPolice

  • Gość
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #5 dnia: Września 08, 2011, 22:00:17 »
Naprawdę jestem w szoku, na pierwszych zajęciach z BJJ frekwencja przerosła moje oczekiwania, myślałem że jak przyjdę na trening to będzie mało ludzi, a tu proszę klub istnieje od tygodnia, a na każdym treningu czy to subbmision fighting czy MMA sala jest pełna :)

Paulina79

  • Gość
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #6 dnia: Września 12, 2011, 22:04:00 »
Witam, jestem nowa na forum chcialabym sie podzielic wrazeniami z zajec aeroboksu dla kobiet. Zajecia prowadzone sa w ciekawy sposob, mozna sie naprawde zmeczyc no i prowadzacy tez niczego sobie :D Pozdrawiam

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #7 dnia: Września 13, 2011, 19:05:02 »
Ja ogolnie wiedzialam o aeroboxie od chlopaka bo trenuje boks i u niego w klubie prowadzone sa takie zajecia zachecal mnie bardzo  , sama osobiscie sie jeszcze nie wybralam ale z mila checia :) dam znac

Teli

  • Gość
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2012, 20:26:39 »
pazurkowa90, i jak tam? wybralas sie w końcu ? chyba mam chec na te zajecia

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #9 dnia: Września 02, 2012, 19:55:25 »
Może i ja bym skorzystała,bo po wakacjach kg przybyło od leniuchowania i brzuchol od piwka :D

Kto ze starszyzny po 30-ce się wybiera,z chęcią poszłabym w grupie,zawsze raźniej pierwszy raz  ;)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

AdamPolice

  • Gość
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #10 dnia: Września 06, 2012, 17:03:46 »
Zapraszam! Ja wciągnąłem się w ten sport, może to motywacją dla leniuchów :) Przed zaczęciem trenowania byłem obibokiem który siedział przed komputerem z kebabem w ręce, naprawdę !! ;) Teraz, tz po roku trenowania w Energy Gold Team, mój światopogląd się totalnie zmienił, zacząłem dbać o siebie i swoje zdrowie. Nie powiem :) schudłem też znacząco i przybrałem masy mięśniowej, hihi. Polecam treningi w energy gold team, szczególnie teraz gdyż powstała siłownia i druga sala do treningów. !!!

IzuchaPolice

  • Gość
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #11 dnia: Września 06, 2012, 22:08:49 »
Kobitki, nie macie na co czekać i nas czym się zastanawiać tylko pakować dresiki w torbe i wpadać! :)
Sama trenuję i jest to świetna sprawa. Nie ma żadnego bicia po twarzach ( jeśli tego się obawiacie) wykonujemy głównie techniki!  Nie ma też żadnego areobiku pod ułożoną choreografię, wykonujemy ćwiczenia ogólnorozwojowe.
Co najważniejsze atmosfera jest rewelacyjna! I dziewczyny z treningu i Trener są super. Zawsze można się pośmiać i porozmawiać!
A przy muzyce i przystojnym trenerze zawsze lepiej się ćwiczy.. hehe :D
Zapraaaszam Was wszystkie! Nie marnujcie czasu i wpadajcie, na pewno nie będziecie żałować.
Do zobaczenia na treningu .:)

I zgadzam się w 100% z kolegą z klubu - AdamPolice, któy namówił mnie do napisania na tym forum..;) mam nadzieje, że zmobilizujemy Was do przyjścia! :)

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #12 dnia: Września 06, 2012, 23:11:51 »
czytam...czytam i w tym temacie niczego poza reklamą nie dostrzegam... :batman:

pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #13 dnia: Września 07, 2012, 07:50:58 »
Klub naprawde spoko, a reklama musi byc:D Polecam :rotfl:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Energy Gold Team
« Odpowiedź #14 dnia: Września 08, 2012, 20:59:23 »
Ja właśnie dziś na imieninki dostałam od mężusia(który już tam kilka lat trenuje) dwa karnety na aeroboks,a więc na pewno się pojawię w przyszłym tygodniu,tylko jeszcze nie wiem,w który dzień ;)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!