Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?  (Przeczytany 11903 razy)

mark.suski

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« dnia: Sierpnia 20, 2011, 15:39:18 »
Oglądając kongres pisu albo mi sie zdawało ale raczej nie, przy stole na scenie gdzoe podpisywano porozumienie dla komitetu popracia jarosława siedział kazio z takim medalem przypiętym.... Czy to ktoś może potwierdzić, czy mi się zdawało? Jeżeli jednak mi się nie zdawało, to ladna kariera - jak to się mówi - od niesienia hostii na boże ciało za czasów proboszcza kaziczko aż do popierania schizofrenii Jarka - brawo panie Kazimierzu! dziś jestem dumny z pana!

sekator

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 20, 2011, 18:54:48 »
Cytat: "mark.suski"
popierania schizofrenii Jarka


Wolisz popierania załganego Tuska, który ma wszystkich za idiotów wierzących w jego drugoirlandzkie cuda ? :rotfl:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 20, 2011, 19:09:59 »
Kongres PISu niczym się nie różni od spędów propagandowych innych partii.. Banda lizusów wiwatująca na cześć wodza. Brytany Jarosława są jak zawsze niezrównane, szczególnie Hofmann... Takim plastusiom mówię stanowcze nie... Czuje się jak rybka w wodzie, gdy wyczuje zainteresowanie kamer telewizyjnych... Zero wiarygodności...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 20, 2011, 19:22:52 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Takim plastusiom mówię stanowcze nie

To pochwal się Trzebież komu mówisz ,,tak", chyba nie pierwszemu plastusiowi polskiej polityki Napieralskiemu ?

Beobachter

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 20, 2011, 19:25:08 »
Proponuję przestać się wypowiadać na tematy mało znane. Kazimierz Drzazga jest od lat członkiem PiS, również w czasie, kiedy uczestniczy w podtrzymywaniu księdza w trakcie procesji. Czyni to zresztą nie jako "pisowiec", ale jako szef polickiej Akcji Katolickiej.
W PiS ma wysoką funkcję, jest członkiem Krajowej Rady Politycznej. Wg mojej wiedzy - znajdzie się pośród kandydatów na posłów w tegorocznych wyborach.
Wszystko powyżej to fakty, pozbawione oceny. Nie widzę powodu do oceniania (jakiegokolwiek) K. Drzazgi na tym forum.

sekator

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 20, 2011, 19:33:24 »
Cytuj (zaznaczone)
Nie widzę powodu do oceniania (jakiegokolwiek) K. Drzazgi na tym forum.


Obawiam się drogi Obserwatorze, że Twoje sugestie spalą na panewce. Jak zwykle zawiść i kompleks prowincji będą skutkować wylewaniem anonimowych pomyj na kogoś ,,od nas" komu być może się powiedzie. Polskie bagienko rządzi się swoimi odwiecznymi prawami, których niestety nie zmienimy.

mark.suski

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 20, 2011, 19:39:07 »
ja moge co innego widzieć niż to co ty chcesz widzieć. Ja zlewam to czy jest w pis czy konfederacji wsparcia wiaduktu na pilsudskiego, tylko razi mnie w oczy jego ludzkie oblicze. Pamiętam, że będąc dzieckiem za czasów proboszcza kaziczko już razilo mnie wszędobylstwo jego a dzis znienacka ujrzawszy jego na konwencji ogarnął mnie niesmak i zazenowanie. Wielu
 jest polickich działaczy ale jego droga od hostii do konwencji jest dla mnie potwierdzeniem powiedzenia - wyżej s.. niż d... ma

sekator

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 20, 2011, 19:46:37 »
Cytat: "mark.suski"
z nienacka ujrzawszy jego na konwencji ogarnął mnie niesmak i zazenowanie


Też znienacka rażą mnie pewne rzeczy. :lol2:

Cytat: "mark.suski"
Wiele jest polickich działaczy


Jeśli już to ,,wielu"

Cytat: "mark.suski"
mnie wszędobylstwo jego


Poprawnie byłoby ,,jego wszędobylstwo"

Z taka pisownią, nawet noszenie  hostii niewiele pomoże. Zanim zacznie się krytykować innych, najpierw  samemu trzeba stać się dla innych wzorem.

pozdrawiam i bez urazy sekator

mark.suski

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 20, 2011, 19:58:23 »
pasuje? jemu wlasnie hostia pomogla i blazna robi z siebie. Mi osobiście nie chciałoby się zwracać uwagi na czyjeś błędy, jeżeli nie jestem z obsługi forum. Jeżeli to robisz, to znaczy, że tylko to masz dopowiedzenia. ojjj do powiedzenia razem napisałem - czekam na zwróceńie uwagi. jak pies nie ma co robić to j.... liże. nie za darmo masz ostrzeżenia.

Beobachter

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 20, 2011, 20:01:05 »
Chcecie gadać - gadajmy. Ale zostawmy tego księdza. Kładę cały swój autorytet aby podkreślić, że to jest święty człowiek. A ja jestem nieskłonny do egzaltacji.
A co do Kazia Drzazgi (ja mogę tak powiedzieć) - nie będę Kazimierza oceniał. Mamy różne osobiste dyskusje i rozliczenia, niemniej wciąż rozmawiamy i rękę sobie podajemy. Nawet skłonny jestem w przypadku trudności panu Kazimierzowi pomóc. Nie wiem, czy zostanie posłem, możliwe, że będzie się musiał kontentować zaszczytem kandydowania. Lecz ani mu nie zazdroszczę, ani nie kwestionuję tego, że kandyduje. A jakby się mu poszczęściło - złożę najlepsze życzenia. Kazimierz - jak każdy - czasem błądzi. Ale to nie jest zły człowiek.

mark.suski

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 20, 2011, 20:06:23 »
jego prostota nie pasuje do takich wyżyn. Obserwator uważaj, bo za wyżyny językowe zostaniesz zaraz przez sekatora przecięty. On sprawdza tylko słownik ortograficzny podczas czytania postów.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 20, 2011, 20:18:44 »
Szanowny sekatorze, poprostu irytują mnie ludzie, którzy nie zrobili NIC a lansują się w tak irytujący sposób. Dla zaspokojenia twojej ciekawości, to było właśnie odniesienie i porównanie właśnie z bardziej czerwonym od najstarszych SLDowców Napieralskim... W twoim ugrupowaniu napewno są wartościowsi od Hofmana ludzie i ja w to nie wątpię... Postaraj się mnie przekonać do zagłosowania w wyborach, bo jestem już tak zniesmaczony tym bagnem... Pozdrawiam i udanego weekendu życzę:)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 20, 2011, 20:27:46 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Kongres PISu niczym się nie różni od spędów propagandowych innych partii.. Banda lizusów wiwatująca na cześć wodza. Brytany Jarosława są jak zawsze niezrównane, szczególnie Hofmann... Takim plastusiom mówię stanowcze nie... Czuje się jak rybka w wodzie, gdy wyczuje zainteresowanie kamer telewizyjnych... Zero wiarygodności...

Mylisz się kolego .Kongres PiSu rózni się od innych zasadniczo,odbywa się bowiem w miejscu gdzie krąży  dalej duch Stalina.Ten pomnik Stalina w minionych czasach służył również nieboszce PZPR.To takie "sympatyczne"zbliżenie ideowe.Chciałoby się za Rakowskim powtórzyć "sztandar PiSu wyprowadzić" tak im dopomóż Bóg.Hofman to jak się dobrze rozejrzeć ma jeszcze lepsze korzenie niż Tusk,bowiem jego dziadek wstąpił do Wehrmachtu na ochotnika w przeciwieństwie do dziadka Tuska.A jeśli chodzi o Drzazgę nie sądzę żeby był wielbicielem Stalina jak jego normalny inaczej/"uciekł" przed badaniami psychiatrycznymi/przywódca.Jego polityczne interesy zawsze były związane z klerem bo ambona przecież jest najtańszą tuba propagandową.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 20, 2011, 20:29:20 »
Cytat: "Beobachter"
Kazimierz - jak każdy - czasem błądzi. Ale to nie jest zły człowiek.

Mówisz, że czasem błądzi! A jeżeli człowiek błądzi, to kwestią jest - czy wyrządza krzywdę innym? Jeśli wyrządza krzywdę innym, to jest raczej złym człowiekiem. Pozostaje tylko pytanie: czy Kazimierz ma na sumieniu krzywdy wyrządzone innym? Ciekawe pytanie - prawda? :)

Beobachter

  • Gość
Czy to Kazio Drzazga był dziś na kongresie PIS-u?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 20, 2011, 20:33:55 »
Wojtek, Bracie. Skrzywdził Cię? Nie uświadamiam sobie okoliczności. Jak są - podaj. Widzisz... Ja mógłbym wiele na ten temat gadać. Ale nie gadam i nie będę. Jak nie masz prywatnych krzywd - proponuję - nie gadaj.
PS I z innej beczki. Czy Ty naprawdę prowadzisz autobusy SPPK? Czyli: jesteś kierowcą? Tak zrozumiałem.