Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Biedronka łamie prawo  (Przeczytany 43504 razy)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 19, 2011, 12:26:48 »
Cytat: "bzyku"
Trzeba zrozumieć jedną i drugą stronę

Nie zapominaj o trzeciej. Jeśli kierowniczka dostanie mandat to pracownice będą w bonusie przenosiły jak mróweczki towar w ręcach coby nie hałasować zbytnio.

MagdaM

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 19, 2011, 12:29:37 »
Młoda2.3, Dla Twojej wiadomości nie jestem pracownikiem biedronki!
Narzekacie na hałas a co ja mam powiedzieć mieszkam koło klubu nauczyciela w weekendy są tam dyskoteki i mi też zakłócają cisze nocną, też mam dzwonić na policję?

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 19, 2011, 16:55:33 »
Cytat: "MagdaM"
Młoda2.3, Dla Twojej wiadomości nie jestem pracownikiem biedronki!
Narzekacie na hałas a co ja mam powiedzieć mieszkam koło klubu nauczyciela w weekendy są tam dyskoteki i mi też zakłócają cisze nocną, też mam dzwonić na policję?
Wyobraź sobie te dyskoteki 24H na dobę 7 dni w tygodniu, co wtedy byś powiedziała.
Pozdrawiam ludzi z Leningradu wasza opinia też jest bardzo ważna, proszę nagrywać poranne dostawy, no i piekarza także. To nie koniec naszej akcji.
Powoli zbieramy poparcie mieszkańców jest nas zdeterminowanych już sporo.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 19, 2011, 17:53:36 »
Cytat: "MagdaM"

Narzekacie na hałas a co ja mam powiedzieć mieszkam koło klubu nauczyciela w weekendy są tam dyskoteki i mi też zakłócają cisze nocną, też mam dzwonić na policję?

Skoro zakłócają, to dlaczego nie? Ja bym dzwonił.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

MagdaM

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 19, 2011, 22:43:48 »
EVPolice, Fakt, faktem, że te dyskoteki są 2 razy w tygodniu, ale przez cały rok, kupojąc mieszkanie liczyłam się z tym, że beda tam dyskoteki więc nie marudzę. A te nocne zmiany w Biedronce przypuszczam, że nie będą dłużej trwały niż 1,5 miesiąca. spróbujcie zrozumieć te biedne biedroneczki im też nie jest lekko, robicie na nie nagonkę jakby to one były wszystkiemu winne.

MagdaM

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 19, 2011, 22:59:27 »
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "MagdaM"
Młoda2.3, Dla Twojej wiadomości nie jestem pracownikiem biedronki!
Narzekacie na hałas a co ja mam powiedzieć mieszkam koło klubu nauczyciela w weekendy są tam dyskoteki i mi też zakłócają cisze nocną, też mam dzwonić na policję?
Wyobraź sobie te dyskoteki 24H na dobę 7 dni w tygodniu, co wtedy byś powiedziała.
Pozdrawiam ludzi z Leningradu wasza opinia też jest bardzo ważna, proszę nagrywać poranne dostawy, no i piekarza także. To nie koniec naszej akcji.
Powoli zbieramy poparcie mieszkańców jest nas zdeterminowanych już sporo.


Aha, miałam jeszcze napisać, że teraz się piekarza przyczepiliście. Ale świeże pieczywko z samego rana to byście chcieli?. Szczerze mówiąc to niedługo będzie Wam przeszkadzało, żę jakaś pani o 5 rano będzie  w obcasach szła po chodniku.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 19, 2011, 23:00:46 »
Proszę edytować posty - jest na to pół godziny od momentu napisania posta.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 20, 2011, 07:21:35 »
Ludzie naprawdę zaczynacie przeginać. Jaki znowu piekarz? Dzisiaj wyjeżdżając do pracy o godzinie 7:00 widziałem pod biedronką 2 ciężarówki. OBIE NA WYŁĄCZONYCH SILNIKACH. Przed wczoraj stała jedna. Też na wyłączonym silniku. Lodówki rozumiem na noc też wyłączacie? Bo przecież one potrafią się w środku nocy włączyć i niemiłosiernie wyć.

Współczuje waszym sąsiadom. Bo pewnie na najmniejszy szmer dzwonicie na policję i straż miejską. Nie ma mowy o wyprawieniu imienin, albo nie daj boże IMPREZY!

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 20, 2011, 10:51:18 »
Proszę bardzo jak dzisiaj było cicho!

Obie ciężarówki łamały przepisy ruchu drogowego zakaz zatrzymywania.
Miały przyjeżdżać pojedyńczo a reszta czekać na parkingu - tylko nie dodali że ten parking jest pod leningradem.
Ukłony dla mieszkańców Wyszyńskiego 20 jak rusza sprężarka pod oknem to przesada.

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 20, 2011, 11:32:43 »
Cytat: "EVPolice"

Powoli zbieramy poparcie mieszkańców jest nas zdeterminowanych już sporo.


Człowieku weź się przeprowadż na wioskę gdzie do najbliższego sklepu będziesz miał 5 km ... Takie są realia mieszkania w mieście ... a przepraszam wtedy będziesz siedział i narzekał na forum, że nie masz gdzie robić zakupów, że to jest SKANDAL !
Wsółczuję Twoim sąsiadom pewnie ich też filmujesz, zbierasz materiały i jako dobry obywatel i wzorowy sąsiad informujesz odpowiednie władzę, że Pan spod dwójki za głośno słucha tv.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 20, 2011, 11:44:48 »
Cytat: "EVPolice"

Obie ciężarówki łamały przepisy ruchu drogowego zakaz zatrzymywania.


Podobnie jak 20 innych kierowców, którzy zostawiają swoje samochody wzdłuż tego chodnika. Niby gdzie miał tą ciężarówką stanąć? Zawisnąć w powietrzu? Weźcie się ogarnijcie trochę i pomyślcie. Jak inaczej miałyby być dostarczane towary? Śmigłowcem?

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 20, 2011, 11:56:01 »
No pewnie zgadzajmy się na łamanie ciszy nocnej, blokowanie uliczek przez Tiry, w imię dziłalności zarobkowej - na osiedlu mieszkaniowym najważniejszy jest mir domowy.
Cała afera wypaliła z niedbalstwa kierownictwa sklepu, z braku poszanowania dla otoczenia, to sklep wiedział gdzie wynajmuje pomieszczenia, my byliśmy tu pierwsi, biedronka przyszła później i jej obowiązkiem jest się dostosować. Mieszkań jest 32 Biedronka 1. Nikt biedronki nie trzyma na siłe.
Pierwszym który wezwie Policję na akcję blokowania dostaw zaręczm ci będzie Kierowniczka sklepu.

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 20, 2011, 12:14:47 »
Cytat: "EVPolice"

Pierwszym który wezwie Policję na akcję blokowania dostaw zaręczm ci będzie Kierowniczka sklepu.


Gratuluje poczucia humoru ;) Panowie policjanci już pewnie mają dość telefonów od Ciebie ;)

P.S. Jeśli posądzasz kogoś o łamanie przepisów zastanów się najpierw ile dziennie Ty takowych łamiesz ?

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 20, 2011, 13:04:46 »
Cytat: "EVPolice"
Ukłony dla mieszkańców Wyszyńskiego 20 jak rusza sprężarka pod oknem to przesada.

To fakt, dziś żeby móc dalej spać musiałam wstać i szczelnie zamknąć okna, bo tirek stał pod moimi oknami.
Cytat: "secha"
Współczuje waszym sąsiadom. Bo pewnie na najmniejszy szmer dzwonicie na policję i straż miejską. Nie ma mowy o wyprawieniu imienin, albo nie daj boże IMPREZY!
 
Czym innym są imprezy, które organizuje się raz na jakiś czas i to jest normalne, a czym innym dzień w dzień hałasujące tiry, nawet w niedzielę.

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 20, 2011, 13:21:50 »
Cytat: "zuzanna"

Czym innym są imprezy, które organizuje się raz na jakiś czas i to jest normalne, a czym innym dzień w dzień hałasujące tiry, nawet w niedzielę.

Mieszkamy w mieście, także musimy się przyzwyczaić do takich "uroków", a co mają powiedzieć osoby, które mieszkają w centrum wielkiego miasta ? Cały dzień i noc wysłuchują hałasów jakie wyrządzają tiry, tramwaje itp. nie wspominająć o zapachach jakie wytwarzają.  Śmieszy mnie tylko opinia użytkownika powyżej, który jest święcie przekonany, że wygra z Biedronką  :rotfl:  Takie są ralia, kupując mieszkanie w takiej lokalizacji musimy się liczyć z tym, że mogą wystąpić w/w problemy.