Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Biedronka łamie prawo  (Przeczytany 43472 razy)

mark.suski

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 18, 2011, 14:55:45 »
ale przecież jest jedna dobra rada. Kardziejonek jest człowiekiem wrażliwym na społeczne problemy i dobro mieszkańca Polic jest dla niego priorytetem - inne sprawy są dla niego poboczne. Trzeba napisać do niego pismo, by rozwiązał z biedronką umowę o najem lokalu w najszybszym możliwym terminie i tu jest 100% pewności, że pomoże on Wam. Jest to naprawdę bardzo pomocny, życzliwy człowiek, tylko trzeba z nim porozmawiać i przedstawić argumenty. Wasze dobro leży w gestii jego złotego serca. Spróbujcie mojego pomysłu.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 18, 2011, 16:45:25 »
Hahahahahahahaohohoho ooo przepraszam mark.suski, mam nadzieję że to co powiedziałeś to była ironia :D

SZARA M

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 18, 2011, 17:56:00 »
WITAM.MAM PYTANIE:CZY KTOŚ Z WAS ZASTANAWIAŁ SIĘ NAD TYM ŻE OSOBY KTÓRE TAM PRACUJĄ NIE CHCIAŁYBY PRACOWAĆ W NOCY???ŻĘ SĄ PRZEŁOŻENI NAD TĄ KIEROWNICZKĄ KTÓRA NAWET JEŚLI NIE PODOBA SIĘ JEJ ŻE PRACUJE A NOCY NIE MOŻE POWIEDZIEĆ- NIE BĘDĘ W NOCY PRACOWAŁA??SĄDZICIE ŻE WAM NA ZŁOŚĆ TOWAR JEST ROZKŁADANY W NOCY??OTÓŻ NIE.W POLICACH 2 DUŻE SKLEPY POSZŁY DO REMONTU WIĘC NIKOGO NIE POWINNO DZIWIĆ ŻE NAGLE NA PRZYJAŻNI ROBI ZAKUPY POŁOWA POLIC!I TO NIE JEST WYBÓR TYCH KOBIET ŻE SIEDZĄ W PRACY PO 12GODZIN I PO NOCACH.ZAPEWNE TEŻ MAJĄ RODZINY I WOLAŁYBY SPĘDZAĆ Z NIMI CZAS.ALE LEPIEJ SOBIE PEWNIE ZGoWNEM ZMIESZAĆ BIEDNE KOBIETY NIŻ POSZUKAĆ SEDNA PROBLEMU!!JEŚLI CHODZI O DELEGACJĘ KTÓRA UDAŁA SIĘ DO BIEDRONKI W SPRAWIE NOCNYCH ZMIANDLACZEGO CZEPIACIE SIĘ ZAŁOGI A NIE TEGO KTO ZARZĄDZIŁ 3ZMIANOWY SYSTEM PRACY??I JESZCZE GRATULUJĘ PANU KTÓRY W NOCY ZAPCHAŁ ZAMKI W BIEDRONCE,I DZIEWCZYNY KTÓRE TAM PRACOWAŁY ZAMIAST IŚĆ DO DOMU O 4 SIEDZIAŁY DO 7 BRAWO!!!MAM NADZIEJĘ ŻE MIAŁEŚ BARANIE SATYSFAKCJĘ.

Caps Lock się zaciął? Radzę go odblokować. Pozdrawiam - Kuba

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Re: Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 18, 2011, 18:05:29 »
Cytat: "EVPolice"
Gdzieś tu na forum pisałem o nocnym sprzątaniu w Biedronce, ale to nic na co stać tą firmę - otóż od początku lipca pracują całą noc - jeżdżą elektrycznymi paleciakami, rzucają towarem, w sumie masa huku.
Prawo ciszy nocnej i regulamin wspólnoty mają gdzieś, budzą ludzi i dzieci, a jak stukamy do drzwi to chowają się jak szczury łącznie z kierowniczką.
Nie do wiary myślałem że żyjemy w Europie, natomiast Biedronka kosztem lokatorów czerpie zyski, - taki nowoczesny nierząd.
Do kierowniczki napiszę tyle - Jak niską trzeba mieć moralność, jak małym być człowiekiem aby wprowadzić nocną zmianę w budynku wielorodzinnym, uporczywie naruszając ciszę nocną".
No tak pobłażaliśmy im, przymykaliśmy oczy gdy po 22 jeszcze stukali to się rozbrykali.
Może kogoś jeszcze denerwują dostawy polegające na rzucaniu skrzynek na rampę i kolejki tirów blokujące ulicę?, mam na myśli okoliczne "leningrady" - potrzebujemy wsparcia w zmuszeniu Biedronki do przestrzegania regulaminu porządkowego i zasad współżycia społecznego.

I jeszcze mój apel:
Pracowniku Biedronki!

Czy wiesz, że pracując w nocy łamiesz prawo?
Pracujesz w budynku wielorodzinnym gdzie obowiązuje cisza nocna.

Regulamin Wspólnoty „Przyjazny Dom”:
...Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 wieczorem do godziny 6:00 rano dnia następnego. W tym czasie zabrania się:
...wszelkich czynności zakłócających ciszę nocną



Ale rano kur..... chce sie mieć towar na pólkach NIE?
Jeszcze ładnie poukładny

MłodyS53

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 18, 2011, 18:06:35 »
A po kiego drzesz mordę? Nie umiesz normalnie napisać?

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 18, 2011, 18:16:09 »
SZARA M, wydaje mnie sie, sie ze pracownicy sklepu zbieraja joby za zarzadzajacego. Skoro po zamknieciu sklepu potrzeba np. 2h na doprowadzenie sali sprzedazowej do ladu, czyli uzupelnienie towaru, sprzatanie, itp. prosze ustalic godziny otwardzia w takim przedziale czasowym, zeby mozna bylo zgodnie z regulaminem dokonac w/w prac przed rozpoczeciem ciszy nocnej.

zuzanna,  nie wydaaje mnie sie, zeb te "tyry" mialy silniki, jezeli chodzi o pojazdy ciezarowe dostarczajace towar, to nie one tak halasuja, tylko agregaty w naczepach, czesto zdezolowane. No chyba, ze chcesz dostac nabial i inne artykuly wymagajace chlodzenia, w temperaturze bliskiej 50st C.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 18, 2011, 18:23:35 »
No tak my się powinniśmy cieszyć się że biedronka ma zyski na naszej krzywdzie. Biedronka nie wyrabia się w dzień to sprzeda mniej -
nie można prowadzić działaności naruszając prawo.
Police to duże miasto i bez przesady sklepów jest sporo.
Może pójdżmy dalej remontujmy drogi i chodniki w nocy będziemy się cieszyć że jakaś firma ma zyski.
A może połączymy siły - pracownicy nie chcą pracować w nocy i mieszkańcy też nie chcą i w zasadzie to my to załatwimy.
Proszę o nr tel. człowieka który nocki wymyślił, chętnie z nim porozmawiamy.

pinki

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 18, 2011, 21:53:44 »
Cytat: "EVPolice"

Może pójdżmy dalej remontujmy drogi i chodniki w nocy będziemy się cieszyć że jakaś firma ma zyski.

Tu cię zmartwię w Niemczech drogi w miastach są budowane w Nocy. Widziane i potwierdzone.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 18, 2011, 22:00:51 »
Cytat: "pinki"
Cytat: "EVPolice"

Może pójdżmy dalej remontujmy drogi i chodniki w nocy będziemy się cieszyć że jakaś firma ma zyski.

Tu cię zmartwię w Niemczech drogi w miastach są budowane w Nocy. Widziane i potwierdzone.


To u nas jest idiotyczne podejscie, w ktorym remonty dokonuje sie 7-15 zamiast 24h

MagdaM

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 18, 2011, 23:23:12 »
Ja powiem tylko jedno jeśli to jest prawda co napisała SzaraM o tych zapchanych zamkach to Wy jako mieszkańcy tej kamienicy zachowaliście się jak Szma**y. Jakim trzeba byc baranem, żeby cos takiego zrobić. Ciekawe jak wy byście sie czuli jak by to wam zapchali zamek od drzwi. Nie dość że biedne dziewczyny po nocce były zmęczone to jeszcze musialy siedzieć po godzinach w pracy bo jakiemuś baronowi sie zachciało pozapychać zamki. A po drugie kupując mieszkanie nad lokalem użytkowym mogliście się liczyć z tym że bedzie tam sklep. to tyle i jeszcze raz chcem pogratulować temu Panu, bądź Pani co zapchała zamki rewelka normalnie. To swiadczy o Waszej kulturze i o tym jakimi jesteście chamami. :crazy:

MagdaM

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 18, 2011, 23:57:38 »
zuzanna, A jak było Berti to Ci nie przeszkadzało?
A na zakupy do Biedronki nie chodzisz?

Offline Młoda2.3

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 19, 2011, 07:56:39 »
Cytat: "MagdaM"
Ja powiem tylko jedno jeśli to jest prawda co napisała SzaraM o tych zapchanych zamkach to Wy jako mieszkańcy tej kamienicy zachowaliście się jak Szma**y. Jakim trzeba byc baranem, żeby cos takiego zrobić. Ciekawe jak wy byście sie czuli jak by to wam zapchali zamek od drzwi. Nie dość że biedne dziewczyny po nocce były zmęczone to jeszcze musialy siedzieć po godzinach w pracy bo jakiemuś baronowi sie zachciało pozapychać zamki. A po drugie kupując mieszkanie nad lokalem użytkowym mogliście się liczyć z tym że bedzie tam sklep. to tyle i jeszcze raz chcem pogratulować temu Panu, bądź Pani co zapchała zamki rewelka normalnie. To swiadczy o Waszej kulturze i o tym jakimi jesteście chamami. :crazy:


Jakim trzeba być ignorantem żeby nie rozumieć desperacji tych ludzi ale ty jako pracownik Biedronki masz to gdzieś.

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 19, 2011, 09:04:46 »
Cytat: "kanioma"
zuzanna, nie wydaaje mnie sie, zeb te "tyry" mialy silniki, jezeli chodzi o pojazdy ciezarowe dostarczajace towar, to nie one tak halasuja, tylko agregaty w naczepach, czesto zdezolowane. No chyba, ze chcesz dostac nabial i inne artykuly wymagajace chlodzenia, w temperaturze bliskiej 50st C.

Cytat: "secha"
Ludzie! Mieszkacie w mieście. O ile jeszcze problem z nocnym sprzątaniem jestem w stanie zrozumieć to te szalejące złowieszcze ciężarówki to już lekka przesada.

Cytat: "MagdaM"
zuzanna, A jak było Berti to Ci nie przeszkadzało?
A na zakupy do Biedronki nie chodzisz?


Miasto miastem ok, różne są hałasy ale myślę, że ktoś kto tego nie doświadczył nie jest w stanie tego zrozumieć, wcale nie jest to przesadą. Rozmawiałam z sąsiadka, która też ma okna naprzeciwko biedronki i też ją wkurza ten poranny hałas. Co to za problem żeby dostawy były trochę później.
Jak było Berti to tu nie mieszkałam i nie wiem czy tak duże samochody przyjeżdżały i hałasowały. A na zakupy chodzę do Biedronki i pewnie zaraz MagdaM napiszesz "to po co te pretensje skoro robisz tam zakupy?". Pewnie zgadzajmy się ze wszystkim co nam przeszkadza, robię zakupy ale hałasujące tiry (cokolwiek w nich hałasuje) mnie wkurzają zwłaszcza w niedzielę.

MłodyS53

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 19, 2011, 10:41:35 »
Zuza przypominam tylko, że po godzinie 6-tej mają prawo nawet i 45-cioma tirami podjechać, odpalić 87 agregatów i jeszcze ze 27 kosiarek.

Młoda, wybacz ale ktoś to zapycha zamek jest skończonym frajerem.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 19, 2011, 11:21:12 »
A próbowaliście dzwonić na policję? Oni w nocy naprawdę szybko reagują i na pewno najpierw będzie upomnienie, a później mandat dla kierowniczki. Trzeba zrozumieć jedną i drugą stronę: co mieszkańców tego bloku obchodzi, że druga biedronka i netto są w remoncie? Mają prawo do spokoju w godzinach ciszy nocnej. Towar można wykładać w nocy ale należałoby również uszanować mieszkańców a nie funkcjonować na zasadzie: ja nie spię bo muszę pracować, to inni niech wiedzą jak jestem niezadowolony. Ludzie bądźmy dla siebie ludźmi a nie wilkami!