Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Która sieć telefoniczna jest najlepsza?  (Przeczytany 8149 razy)

Offline robaczeq

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« dnia: Lipca 02, 2011, 18:13:27 »
mam telefon w play fresh ale nikt nie chce do mnie dzwonić(drogo)która według was siec jest najlepsza? zamierzam zmienić i nie wiem na jaka:)
robaczeq

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 02, 2011, 19:34:19 »
Zdecydowanie Orange. :)

Schludny

  • Gość
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 02, 2011, 19:48:53 »
Cytat: "addicted"
Zdecydowanie Orange. :)


Ponieważ????

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 02, 2011, 19:58:50 »
Może spójrz na początek gdzie masz większość znajomych, w jakiej sieci, żebyś później miał jak pakiety dobrać na tańsze dzwonienie/smsowanie :)

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2011, 09:53:46 »
99% moich znajomych ma w Orange wiec wybor jest prosty. Jestem w orange od 8 lat.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 04, 2011, 11:21:08 »
w orange 8,5 roku z przyzwyczajenia i cala rodzina w orange ma ale zaczynam zastanawiać sie nad zmiana sieci

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 04, 2011, 11:28:18 »
Ja od zawsze w Orange. Zasięg praktycznie wszędzie w Polsce i za granicą. Rachunki przystępne. Nie narzekam.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 04, 2011, 12:12:28 »
Ja mam Heyah. W sumie oferta podobna jak u innych. 30gr za minutę, po doładowaniu za X kwotę tyle samo dni darmowych do wybranego numeru (lub do wszystkich w sieci po doładowaniu >=30zł, max 30 dni), smsy w sieci za darmo zawsze. Konto mam ważne rok, ale to tylko dlatego, że swego czasu dużo doładowywałem, niestety nie ma doładowania przedłużającego ważność o rok.

Jedyna bieda w Heyah to internet. Za 9zł miesięcznie jest... 100MB, w00t wypas, wyczerpałem w 2 dni. Oczywiście później net nadal działa, ale z zawrotną prędkością 16Kb/s.

W Play mają lepiej pod względem internetu (ale tylko w pakiecie, normalna stawka 12gr/100kb, jest słaba) ale nie mają darmowych smsów w sieci bez limitu, a darmowe rozmowy trwają krócej po doładowaniu za 20zł). No i trzeba coś wybrać, albo darmowe rozmowy/smsy, albo darmowy internet. Z tego co widzę przy ofercie All Inclusive Rozmowy w Play internet jest liczony po 12gr.

No, ale to wszystko pre-paid, abonamentów nie znam.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 04, 2011, 12:48:46 »
Ofertowo i tak wszystkie sieci wygladaja podobnie nie liczac kosmetycznych roznic w cenach pakietow. Ja np uzywam pakietu 2gb za 30 zl miesiecznie ale duzo korzystam.

W abonamencie z telefonem za 99zl miesiecznie mam 360 minut do wszystkich wymiennych na 2 smsy za minute oraz 6000 minut do 5 wybranych numerow oraz darmowe smsy do tych 5 numerow, oraz niedoplatne 100mb netu w ofercie dla stalego klienta.

Rachunek place co prawda 130zl miesiecznie ale wczesniej wydawalem 100zl na doladowania i nie starczylo. A teraz starczy. Podejzewam ze w innych ofertach z abonamentem wyglada to podobnie.

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 05, 2011, 10:37:21 »
Zdecydowanie najlepszy PLAY !!! Mam w nosie ze nikt do mnie nie dzowni, mam spokój przynajmniej, jak chce to ja do innych dzownie. Mam 540 minut i nieograniczone na stacjonarne i play. Cena jaką płacę to 37 zł brutto przez 9 miechów, pozostały okres 74 zł:) Nokie c6 dali za zeta. Czego chcoec wiecej ??? W Ornage, Plus, Tmobile, jeszcze raz taki abo za taką ilosc minut, no a do tego te darmowe na stacjonarne --- bajka  :faja:

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 05, 2011, 13:49:38 »
Jesli mierzyc siec tym ze "przynajmniej mam spokoj bo nikt do mnie nie dzwoni bo za drogo" to najlepsza siec to pozbycie sie telefonu w ogole.

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 05, 2011, 14:01:26 »
Cytat: "Ekturiel"
Jesli mierzyc siec tym ze "przynajmniej mam spokoj bo nikt do mnie nie dzwoni bo za drogo" to najlepsza siec to pozbycie sie telefonu w ogole.

Wiesz, z tym że " nikt do mnie nie dzowni " to był sarkazm, do wypowiedzi z pierwszego postu. Nie wiem jak Tobie, ale mnie telefon służy do komunikowania się. Dzwonię bardzo duzzzo, i to ja przeważnie  wykonuje polaczenia. Moj telefon zarabia na siebie ( codziennie wykonuje koło 60 minut połaczeń(nie wliczam tu połaczeń z Żona, rodziną... ) -- : hurtownie, producenci, klienci-- są to głownie połaczenia na telefony stacjonarne. (

Poprzedni "haracz" w plusie oscylował na 130-150 zł -- mialem jakies 400 minut i nic wiecej. Teraz za połowe tego jeszcze wiecej do komórkowych i do tego stacjonarne za free.
Ktoś kto używa telefonu do celów zarobkowych doceni to i to bardzo :)

PS. jak przychodze do domku, to telefonikowi mówie papa i go wylaczam, pełen relax ;)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 05, 2011, 14:31:12 »
Zaletą Playa są przyzwoite ceny, wadą niestety zasięg. Można co prawda przełączyć się na nadajniki Plusa, ale jeśli korzystasz również z netu to będziesz dodatkowo płacił za przesył danych.

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 06, 2011, 08:45:10 »
Cytat: "parian"
Zaletą Playa są przyzwoite ceny, wadą niestety zasięg. Można co prawda przełączyć się na nadajniki Plusa, ale jeśli korzystasz również z netu to będziesz dodatkowo płacił za przesył danych.

Przez 8 lat byłem klientem plusa, teraz jest play i szczerze, nie widze zbytnio róznicy w zasięgu ( szczecin, okolice, wieksze miasta). Moze na trasach przeltowych i jest problem, ale nie odczułem tego. Co do netu, masz rację, ja nie korzystam, ale gdyby tak to zawsze mozna jakiś pakiecik dokupić za jakies 10 zł i wystarczy napewno ;)
Co do nadajników plusa, telefon przełacza się automatycznie, widze kiedy korzystam z plus a kiedy z play, tak wiec jak jeden zanika, przełacza sie na drugi ;)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Która sieć telefoniczna jest najlepsza?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 06, 2011, 15:00:13 »
Cytat: "potrek"
telefon przełacza się automatycznie, widze kiedy korzystam z plus a kiedy z play, tak wiec jak jeden zanika, przełacza sie na drugi ;)

No właśnie u mnie nie zawsze to tak działa, nieraz telefon mnie pyta jaką sieć wybrać, ale co z tego, skoro mam go w kieszeni i o tym nie wiem (mam tak samo na dwóch różnych aparatach z dwoma różnymi kartami, także wykluczam winę sprzętu). Gubię sygnał koło Ponderosy na Szosie Polskiej, za Pilchowem w kierunku Głębokiego, a w drugą stronę (Trzebież i dalej) to w ogóle są cuda. Jeśli chodzi o neta to mam pakiet 1 Gb w abonamencie, ale przy nadajnikach Plusa ostrzega mnie, że będę musiał płacić za roaming i to jest wkurzające.