Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Regulamin - podwójne standardy?  (Przeczytany 16953 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 25, 2011, 13:23:31 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "cooker"
Dajcie spokój tłumaczeniom. Już jakiś czas temu zwracałem uwagę, że pora doprecyzować regulamin i nie byłoby problemu. A jak coś komuś nie pasuje można wyłączyć na miesiąc podpisy i niech sobie reklamy i tandetne złote myśli na czołach wytatuują i po mieście obnoszą.


Może to jest jakieś rozwiązanie.

Lepiej po prostu przyznać, że jednych traktujecie lepiej, innych gorzej. Wasze podwórko, Wasze prawo.
Bo próby wmawiania, że traktujecie użytkowników równo, podczas gdy każdy widzi, że właściciel knajpy (Club 83) może ją otwarcie reklamować i dawać linka do swojej strony, a właścicielce jadłodajni (Pychotka) nie wolno nawet podać adresu lokalu, są trochę śmieszne...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 25, 2011, 13:59:23 »
Cytat: "Wykidajło"
Lepiej po prostu przyznać, że jednych traktujecie lepiej, innych gorzej. Wasze podwórko, Wasze prawo.
 Bo próby wmawiania, że traktujecie użytkowników równo, podczas gdy każdy widzi, że właściciel knajpy (Club 83) może ją otwarcie reklamować i dawać linka do swojej strony, a właścicielce jadłodajni (Pychotka) nie wolno nawet podać adresu lokalu, są trochę śmieszne...


Dobra, chcecie terror to będziecie go mieli  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 25, 2011, 14:31:50 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "Wykidajło"
Lepiej po prostu przyznać, że jednych traktujecie lepiej, innych gorzej. Wasze podwórko, Wasze prawo.
 Bo próby wmawiania, że traktujecie użytkowników równo, podczas gdy każdy widzi, że właściciel knajpy (Club 83) może ją otwarcie reklamować i dawać linka do swojej strony, a właścicielce jadłodajni (Pychotka) nie wolno nawet podać adresu lokalu, są trochę śmieszne...


Dobra, chcecie terror to będziecie go mieli  :devil:


I wszyscy przerzucą się na forum Wykidajły [: Podobno taki tam ruch, że sam Administrator po upływie tygodnia na posty odpowiada [:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 25, 2011, 14:40:01 »
Kuba, chyba nie chodzi tutaj o terror, raczej o najzwyklejsza rownosc forumowiczow na Waszym podworku. Poprzednie 2 paragrafy regulaminu, pomimo ze sie prawie powtarzaly, byly moim zdaniem napisane dosc jasno. Oczywiscie proby ominiecia Waszych zasad spotykaly sie z oporami, miedzy innymi rowniez z mojej strony. Jezeli cos jest ustalane, w tym przypadku przez Was, jako Adminow i gospodarzy tego forum, to naturalnym jest, ze WSZYSCY, bez wyjatku, powinni sie do tego stosowac. Inaczej szkoda czasu na pisanie jakichs paragrafow, wystarczyloby w sumie napisac tylko jeden punkt :

1. To forum nalezy do nas i traktujemy wszystkich tylko i wylacznie wedle wlasnego uznania.

Tak jednak nie jest, i za to Wam chwala. Pozdrawiam.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 25, 2011, 15:08:55 »
Przyjęto zasadę, że na forum nie ma reklamy i tego się trzymamy. Choć taki zakaz jest o wiele trudniej egzekwować niż np. zakaz przeklinania. Nie zawsze się da na wszystko zareagować od razu. Gdy, ktoś reklamuje się nachalnie - reakcja jest oczywiście szybsza - w innych przypadkach może zająć to dłuższy czas. Proste. Faktycznie wyjątkiem jest dział kultura, gdzie są spokojnie wiszą sobie informacje/reklamy z clubu 83... Oczywiście nie ma żadnej umowy, czy specjalnego przyzwolenia na taką praktykę - zajmuję się tym działem i uznaje takie posty za informację o danej imprezie - z braku konkurencji i innych wydarzeń kulturalnych posty te mogą rzucać się w oczy... zresztą wyjątek potwierdza regułę. Oczywiście póki wyjątek nie zdarza się za często - w tym wypadku chyba tak jest [:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 26, 2011, 09:54:08 »
Jaki piękny unik, jestem pod wrażeniem :D
Denver, link do strony knajpy zaliczasz do kategorii "forum miłośników rybek akwariowych" czy "zapowiedź wydarzenia kulturalnego"?
Gdzie Twoja zwykła ludzka uczciwość, Szanowna Administracjo? ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 26, 2011, 11:08:13 »
Śmiać się czy płakać-przypomina mi to dizajn dla dzieci ;-) Zawsze ten temat czytam z rozbawieniem,ma coś w sobie wyjątkowego.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 27, 2011, 10:32:55 »
Cytat: "Wykidajło"
Gdzie Twoja zwykła ludzka uczciwość, Szanowna Administracjo? ;)

Chyba się pojawiła. W postach Clubu83 widnieje teraz "Podpis usunięty przez administrację". Mi co prawda napisaliście "Reklama usunięta przez administrację", ale co za różnica, nie?  :devil:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 27, 2011, 10:41:45 »
parian - nie musisz trzymać tego czerwonego napisu w sigu, pojawi się on znowu, gdy zostanie zauważona w podpisie nowa reklama ;)

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 27, 2011, 10:42:21 »
No, jeszcze reklamo-loginy musza pousuwac, no chyba, ze prawo na forum nie dziala wstecz.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 27, 2011, 10:45:24 »
Cytat: "Kuba"
parian - nie musisz trzymać tego czerwonego napisu w sigu, pojawi się on znowu, gdy zostanie zauważona w podpisie nowa reklama ;)

Pozdrawiam

Ale mi się podoba ten czerwony napis - przyciąga wzrok ;)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Regulamin - podwójne standardy?
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 27, 2011, 10:46:17 »
Cytat: "speedbax"
No, jeszcze reklamo-loginy musza pousuwac, no chyba, ze prawo na forum nie dziala wstecz.


Dokładnie, staram się żeby prawo nie działało wstecz, dlatego będę jedynie negocjował zmianę loginów tych kont.

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy