Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cenzura za PO  (Przeczytany 7313 razy)

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Cenzura za PO
« dnia: Czerwca 12, 2011, 11:32:05 »
Witam chciałem wam napisać o cenzurze na Wirtualnej Polsce ,napisałem o nie spełnionych obietnicach wspaniałomyślnej platformy na forum i co? Dostałem wpis na pocztę że nie mogą tego napisać bo to jest obraźliwe,ja napisałem o Irlandii,o cudach premiera to co mówił na ekspoze  czyli nic nie wymyśliłem ja cytowałem premiera.To proszę mi powiedzieć czy nie ma cenzury ,Tusk straszył PiSem , najwięcej podsłuchów ,nie wpuszczani dziennikarze do sejmu ,ustawianie pytań .Co o tym myślicie czekam na wasze wypowiedzi.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Cenzura za PO
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2011, 11:39:53 »
A jakis link do tego co napisałeś,żebyśmy mogli się zapoznać?
Na razie nie ma podpisu......

sekator

  • Gość
Cenzura za PO
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2011, 12:43:27 »
Cenzura, działania ABW w sprawie Antykomora, próba ocenzurowania internetu (ustawa) zamykanie stadionów, zbiorowa odpowiedzoialność kibiców, bicie niezależnych dziennikarzy, wyroki za pisanie antypeowskich haseł (link poniżej), karanie prokuratora za dążenie do prawdy i próbę postawienia zarzutów członkom rządu to tylko niektóre z przejawów narodzin totalitaryzmuw w wykonaniu PO, którego jesteśmy świadkami.

http://niezalezna.pl/11858-skazany-za-jc-rzad

Lepiej obudźmy się zanim będzie za późno.