Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem  (Przeczytany 10982 razy)

kumaty

  • Gość
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« dnia: Czerwca 07, 2011, 14:24:37 »
W ten piątek (10.06.2011) Władysław Diakun po raz kolejny stanie przed sądem w sprawie kłamstwa lustracyjnego. Ponoć IPN ma nowe dowody, a więc wszystko wskazuje na to, że burmistrz Diakun był kłamcą lustracyjnym.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 07, 2011, 14:34:56 »
Nowe dowody, ale tajne, takie że nie można mówić. Logicznie myśląc sprawa wygląda tak, że IPN ostatnio tych dowodów nie miało, więc zapewne je sobie dodrukowali. To się aż robi śmieszne i żałosne

Offline thomas

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 07, 2011, 16:27:56 »
Ze słownika sloganów:
"kumaty: Inteligentny; sprytny; obeznany. Intelligent; clever; knowledgeable"
Szkoda mojego czasu...

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 07, 2011, 16:34:22 »
Info dziwne zwłaszcza w kontekście wypowiedzi Pani prokurator z IPN, która po ostatniej rozprawie powiedziała, ze przedstawili WSZYSTKIE dowody jakie mieli.
Chyba, że prawdziwi inspiratorzy tej akcji wynajeli kolejnego, byłego eSBeka, który coś tam powie ale i tak większosci nie będzie dokładnie pamiętał, papierów nie będzie, za to jątrzenie tak... co jest na reke kumtemu :)

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 07, 2011, 16:44:09 »
Nigdy mu nie odpuszczą. A szczeciński IPN jest mało wiarygodny - tam zawsze śmierdzi szambem, więc idzie się domyślić ile te ich 'dowody' warte...
Archeolodzy, historycy i naukowcy z dużym prawdopodobieństwem potrafią powiedzieć co się działo setki lat temu, a ta ekipa nie potrafi nawet przejrzeć dokumentów, które mają pod ręką.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 07, 2011, 17:50:19 »
Panie cooker

Jestem święcie przekonany ze  jak byś to TY był w IPN-ie to wszyscy z PO byli by kłamcami lustracyjnymi. A inny niby "cooker" bił by się w piersi że to z preparowane dokumenty.
Dla mnie i jedni i drudzy są niewarci funta kłaków.Tak jak inni politycy.Wszyscy bez wyjątku są kłamcami i dobra własne przedkładają nad dobro ogółu.
Niewiem jak jest prawda w sprawie Pana Diakuna  (sa znane inne fakty)  ale mię to absolutnie nie interesuje.
Wiec dajcie spokój Panu Diakunowi niech sam się obroni (w co wierze).Wy tylko podsycacie niepotrzebnie podsycacie atmosferę.

P/S nie odpowiadam na żadne maile ani Teksty na GG.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 18, 2011, 23:08:45 »
Cytat: "kumaty"
Ponoć IPN ma nowe dowody
Tak. Że jadł kiełbasę wyborczą.

= oxo =

  • Gość
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 28, 2011, 18:16:02 »
czytając ten temat, tak sobie pomyślałem co zrobią i co powiedzą Ci wszyscy "obrońcy niewinnego", jeżeli okaże się w finale tejże sprawy, ze jednak ktoś tu jest kłamca lustracyjnym ??? ? nie wyrokuje i nikomu tego nie życzę/, ale wydaje mi się, że to była by ich "śmierć polityczna" bo przecież kto z kim przystaje to taki się staje  :faja:

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 29, 2011, 19:34:41 »
Cytat: "= oxo ="
co zrobią i co powiedzą Ci wszyscy "obrońcy niewinnego"
Jeśli przeczytasz np. moje posty w tej sprawie, to nigdy nie twierdziłem ani o winie ani o niewinie. Twierdziłem tylko, że na podstawie tych dowodów i zeznań byłych esbeków które znam oczywiście głównie z prasy wstyd byłoby kogokolwiek skazywać. Działania sądu przypominają mi to trochę działania w poprzedniej kadencji gminnego radnego Kardziejonka. Tak szukał dowodów i afer na burmistrza ze sam się zaplątał i z pierwszego miejsca na liście nie został wybrany.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #9 dnia: Września 21, 2011, 07:42:40 »
Ponoć wczoraj nasz Burmistrz stanął ponownie przed sądem... wiadomo z jakim skutkiem?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #10 dnia: Września 21, 2011, 07:46:22 »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Diakun kolejny raz stanie przed sądem
« Odpowiedź #11 dnia: Września 21, 2011, 22:00:57 »
Cytat: "stokrotka84"
Ponoć wczoraj nasz Burmistrz stanął ponownie przed sądem... wiadomo z jakim skutkiem?

Nie tylko Burmistrz-wraz z Nim armia zaplecza politycznego ;-) Może na Naszych oczach rodzi się nowa świecka tradycja.Wybrańcy wyrok już znają.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-