Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta  (Przeczytany 31406 razy)

pawels

  • Gość
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 27, 2011, 22:07:11 »
jeszcze jedno przejazd dot promenady, ul. Osadników i Leśnej

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 27, 2011, 23:47:50 »
jeśli jest ktoś ogarnięty i wie czy będzie ten wyścig to prosze napisać
dziwny jest ten świat...

Beobachter

  • Gość
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 28, 2011, 02:14:05 »
Przejazd TAK, wyścig NIE! A robienie ze sprawy kwestii "politycznej" jest dowodem, że ktoś chyba upadł na głowę! Nie chcę mieć pod oknami nijakich treningów ani wyścigów motocyklowych. Proste - proste. To nie jest Monte Carlo, ale Trzebież!

Offline Driv3r

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 28, 2011, 07:58:05 »
No i adnie omieszye redaktorku Trzebie na arenie midzynarodowej gratuluj. Teraz zawodnicy przyjad 1000km albo i wicej tylko po to eby si przejecha wokó Trzebiey i wróc do domu - dobry art, a mogo by ciekawie. Jeli chodzi o bawice si dzieci na ulicach to gdzie s rodzice, no tak odpoczywaj po dwóch Karpackich w ogródkach.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 28, 2011, 08:26:24 »
Z informacji, które posiadam wynika, że zarówno policka jak i wojewódzka komenda policji negatywnie zaopiniowała projekt organizacji ruchu podczas zawodów i z tego powodu zawody się nie odbędą.
W związku z tym proszę nie pisać, że prywatne opinie różnych osób zdecydowały o tym, że wyscigi zostały odwołane.
Organizator imprezy ponosi odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa przy takich imprezach. Jeżeli policja dała negat, znaczy, że coś tam było nie do końca dobrze zaplanowane.

Bo chyba nawet najwięksi pasjonaci motocyklowi przyznają, że przy takich imprezach bezpieczeństwo to podstawowa sprawa...?

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Beobachter

  • Gość
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 28, 2011, 08:49:40 »
Dzięki Panie Grzegorzu za wyjaśnienia, nieco zdejmujące ze mnie odium sprawcy "niesławy Trzebieży". Ja też mam takie same informacje, również ze źródeł policyjnych. Obowiązkiem dziennikarza jest dostrzegać pewne zjawiska i opisywać zdarzenia, nawet jak z tego powodu anonimowi prześmiewcy na człowieka plują. A już dorabianie "politycznej gęby" całemu zagadnieniu jest pozbawione logiki i sensu.
Niemniej drobna uwaga. Tak się akurat składa, że trzebieżanie i inni aktywiści spoza Trzebieży, zaangażowani w przedsięwzięcie, nie mieszkają w rejonach, które miał objąć zasięg wyścigu. Co więcej, ludzie spoza Trzebieży nie zdają sobie sprawy, że wyścig sparaliżowałby tę miejscowość. I tak, nawet jedynie w przypadku przejazdu, będą kłopoty z parkowaniem przy plaży i to z każdej strony. Gdyby pomysłodawcy zaplanowali paradę efektownych motorów, powiedzmy od 11 do 13, kilkakrotny przejazd wokół miejscowości - złego słowa bym nie powiedział. A wyścigi? Czemu nie, na leśnej drodze za CPN. Wystarczyłaby taśma budowlana na drzewach i dwa radiowozy, na początku i na końcu trasy. Do tego ochrona, czy nawet wolontariusze - miłośnicy motoryzacji co 200 m. Na 3 km potrzebnych byłoby 15 osób. Tylu daje się znaleźć. Najtrudniejsze są zawsze rozwiązania najprostsze.
A tak, na marginesie, inicjatywę podjęto na początku roku (patrz strona Moto-Kliniki). Od końca, czyli od zbierania kasy z tytułu wpisowego. A powinno się zacząć od logistyki i pozwoleń...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 28, 2011, 11:18:16 »
Cytat: "kubapolice"
smród spalin, hałas to w mojej okolicy normalność na tyle, ze względu na ruch samochodów i ciężarówek (popularnie zwanych tirami), że takie efekty związane z wyścigiem nie wywarłyby na mnie wielkiego wrażenia. Inną kwestią jest to, że gdyby ktoś zapragnął zorganizować taki wyścig przy mojej ulicy, byłbym zadowolony. Dlaczego? Ponieważ lubiąc sporty tego typu, nie musiałbym nigdzie jechać by móc zobaczyć wyścig, wszystko miałbym na wyciągnięcie ręki.

A ja nie lubię. Mam prawo?
Co powiesz na postawienie pod Twoimi oknami otwartego zbiornika gnojówki? Bo przecież - zgodnie z Twoim rozumowaniem - pytać Cię o zgodę nie trzeba, skoro droga publiczna... A w wielu okolicach taki zapaszek to rzecz normalna, więc Tobie też przeszkadzać nie powinien... Jakieś szczytne uzasadnienie też się znajdzie.
Cytat: "kubapolice"
przecież rolą rodziców dzieci i właścicieli zwierzaków jest to, by trochę lepiej je pilnować w tym jednym dniu.

Otóż to. MY się bawimy, WY się martwcie o resztę. Naprawdę nie widzisz niczego niestosownego w takim stawianiu sprawy (bez uzgodnienia tego z zainteresowanymi)?
Cytat: "kubapolice"
szkoda tylko, że ktoś zamiast odwoływać, nie zastanowił się nad zmianą trasy.

Ktoś. No właśnie - kto?
Cytat: "kubapolice"
nie jestem mądralą, tylko w poprzednim poście chciałem zwrócić uwagę na to, że jakkolwiek ciekawą inicjatywą ktoś się wykaże, zawsze znajdzie się w naszym kraju osoba, która skutecznie zablokuje jej realizację. Oczywiście nie można niczego robić pod przymusem, ale odrobina dobrej woli i na pewno mieszkańcy doszliby do porozumienia z organizatorami wyścigu

A nie uważasz, że to raczej organizatorzy powinni dojść do porozumienia z mieszkańcami?

Cytat: "Driv3r"
No i ładnie ośmieszyłeś redaktorku Trzebież na arenie międzynarodowej

Nie redaktorek ośmieszył, tylko organizatorzy. I nie Trzebież, tylko samych siebie.
A dlaczego, to Beobachter napisał. Jak się chce zorganizować międzynarodową imprezę, to najpierw się załatwia i uzgadnia, potem zbiera kasę. Na odwrót to można robić zrzutkę na Karpackie.

Przy okazji: zrób coś ze swoimi pliterkami. Może tu znajdziesz pomoc?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline trzebiezanin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 28, 2011, 15:09:29 »
Ja jednak mam swoje zdanie na ten tamat, otóż- Veteran Cup w Trzebieży?! Wszyscy powinni zareagować słowami SUPER !. Taka impreza pierwsza w polsce i wybrali nas. Ludzie pomyślcie jaka to promocja dla naszej wioski ! Nasza zapomniana Trzebież, prócz Neptunalii, i zrobionej plaży nie ma nic. Już nawet port przejęty, jest terenem prywatnym, że się nie da go zobaczyć... Może powiedzieli by o nas w TV? Może ludzie by zaczeli przyjeżdżać i zaczęło by się coś dziać w tej wiosce ! Rozwinęła by się turystyka, tam gdzie nie ma dróg i chodników zrobiono by je? . (Dojazd do osadników od strony stacji) I wstawianie zdjęć z rozbitymi motocyklami jest dla mnie ŚMIESZNE ! To nie będzie wyścig F1 motorów.. To będzie spokojny "rajd" zabytkowych motorów !! .. I uważam podobnie jak kolega kubapolice w ten jeden dzień który, może być przepustką do rozwinięcia zainteresowania naszą Trzebieżą.. I serio w ten jeden dzień rodzice mogli by popilnować swoich pupilków i dzieci !..  

Ale nie zapomniałem, wy wolicie wypić dwa karpackie i leżeć w ogródku ...
Pozdrawiam serdecznie !

Offline trzebiezanin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 28, 2011, 15:11:03 »
Aa jeszcze jedno dzięki takim ludziom jak wy, Trzebież będzie zapomnianą wioską ... A później marudzicie "w tej Trzebieży się nic nie dzieje, gdzie burmistrz, gdzie sołtys..."  :crazy:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 28, 2011, 16:32:40 »
trzebiezanin, edytuj swoje posty.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 28, 2011, 21:00:02 »
Na miano dziennikarza trzeba jakoś zasłużyć Pan jest po prostu zwykłym pismakiem który lubi robić tylko afery. Jest pan raz w tygodniu w Trzebieży albo i rzadziej i uznaje się Pan honorowym obywatelem a tak naprawde to gów... prawda nie udzielaj się Pan mamy już tego dosyć przez Pana nic w trzebieży nie wychodzi!

Mateusz
dziwny jest ten świat...

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 28, 2011, 21:26:53 »
Witam i co pismak załatwił wszystkich a mam do niego pytanko motory panu przeszkadzają ,to proszę zamknąć ulicę Portowa dla tirów,hałas,smród ,ściany się trzęsą a o drodze nie wspomnę.
Jak tak się pan martwi o mieszkańców to proszę to załatwić,chodzi o tiry po cukierki,łatwo poszło z motorami to tu chyba pójdzie sprawniej ,a jeszcze jedno a militaria to jakie gabaryty oni mogą?

Offline Driv3r

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 28, 2011, 21:37:43 »
Cytat: "matrixus"
Na miano dziennikarza trzeba jakoś zasłużyć Pan jest po prostu zwykłym pismakiem który lubi robić tylko afery.

Święta prawda.
Wybory sołtysa be, wyścigi be, pociągi be, itp. itd. lista chyba by się nie skończyła.
Cytat: "Beobachter"
Czy przyczyniłem się do ich zablokowania? No może, troszeczkę.

Cytat: "matrixus"
i uznaje się Pan honorowym obywatelem

Pan tylko potrafisz ubliżać innym
Cytat: "kubapolice"
Beobachter napisał/a:   
Łatwo być pryszczatym mądralą pod kompem na osiedlu, znacznie trudniej coś zdziałać. Szczególnie "pod prąd". Ale trudności nie zwalniają od myślenia. Weź to sobie Kuba do serca i przemyśl. A jeśli nie chcesz (Twoje prawo) - zrezygnuj z moderowania na tym forum. Po prostu nie Twoje powołanie.
a to tylko jeden przykład z tego forum.
Nic pozytywnego dla Trzebieży. Tobie Beobachterze, już dziękujemy i mówimy stanowcze NIE

Beobachter

  • Gość
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 28, 2011, 23:03:38 »
Doktorze Kafar! Jedna poprawka: Trzebież. Przez samo "ż" na końcu.
A poza tym to mnie bawi przypisywanie mi nadludzkich możliwości. Aż taki dobry to ja nie jestem. Ale skoro tak niektórzy uważają...

Przy okazji @gigus 36. Poprosiłem Twoje lokalne środowisko (wiadomo jakie) o łaskawe uspokojenie Ciebie, przez wzgląd na tegoroczne wybory. Nie wiem, czy podjęto jakieś działania, ale widzę, że jeśli nawet - to nieskuteczne.
Naprawdę chcesz wywołać sytuacje bardzo dla Ciebie niemiłe? Po co Ci to? Chyba już masz zbyt poważne lata na sztubackie rozróby? Nieprawdaż? Rozważ to, co piszę. A piszę poważnie i życzliwie. Pozdrowienia.

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Trzebież] Veteran Cup Trzebież2011 Co sadzicie potrzebna ta
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 28, 2011, 23:14:24 »
To jak p. yak z Trzebieży zrobi skansen,w swoim piśmie rozpisywał się że nic się nie dzieje ,młodzież się nudzi tak się martwił a co do czego to nagle mu przeszkadza,a ci mieszkańcy co protestowali to pisali petycję chciałbym to obejrzeć?Bo ja jestem mieszkańcem ulicy Portowej i żadnego protestu nie widziałem i nie podpisywałem .Widzę że trzeba dokładnie to sprawdzić.