Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 114931 razy)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 03, 2012, 01:46:21 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja pytałem o coś treściwego a nie o fantazje biniendy tworzone na zamówienie Antka.


Napisal gieroj z sekty "Pancerna brzoza"
PO,tylko dla idiotów.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 03, 2012, 10:57:06 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja pytałem o coś treściwego a nie o fantazje biniendy tworzone na zamówienie Antka.


Cytat: "Afgan2402"
Napisal gieroj z sekty "Pancerna brzoza"

Pod "pancerną brzozą"postawiono jakiś"święty "kamień , składano wieńce i zapalano  znicze.Widziałem tam nawet "dyplomatę "watykańskiego w służbowym mundurze.Pewnie wg biniendy i pisowskich hunwejbinów hołd pod "pancerną brzozą"składali agenci Rosji i uwielbianej przez traffica Anodiny, przebrani za rodziny ofiar katastrofy.I co ty na to wielbicielu rosyjskiej techniki lotniczej, budującej specjalnie dla biniendy pancerne skrzydła?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:50:55 »
Cytat: "jezat"
uwielbianej przez traffica Anodiny


Przecież to ty chłopie pierdzisz z panią generał w jedną trąbkę od początku tego wątku, więc nie rozumiem dlaczego się teraz od niej odżegnujesz. Wiem, że to obciach chodzić u ludzi z KGB na pasku, ale mogłeś się już przez tyle lat do tego przyzwyczaić.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 03, 2012, 22:02:16 »
Cytat: "jezat"
uwielbianej przez traffica Anodiny


Cytuj (zaznaczone)
Przecież to ty chłopie pierdzisz z panią generał w jedną trąbkę od początku tego wątku, więc nie rozumiem dlaczego się teraz od niej odżegnujesz. Wiem, że to obciach chodzić u ludzi z KGB na pasku, ale mogłeś się już przez tyle lat do tego przyzwyczaić.

Co ty tak ciągle z tym KGB wyjeżdzasz?Ciekawe za co cię wyrzucili?Może  składałeś wieńce i zapalałeś znicze pod "pancerną brzozą"?A tak wogóle jakie niedoszły zbawca Polski dał wytyczne na nadchodzący tydzień?Będzie miesiączka zwana nie wiadomo dlaczego miesięcznicą?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 03, 2012, 22:14:33 »
Cytat: "jezat"
Co ty tak ciągle z tym KGB wyjeżdzasz


He, he widzę że komsomolska czujność nadal w tobie nie zamiera. Szkoda tylko, że nie pozwala ci wyjść z twojej nory, żeby się zdekonspirować. Nie dziwie się. Twoja anonimowość to twój jedyny atut. Gdybyś ją stracił, pozostałaby tylko wszechobecna pustka ideologiczna, intelektualna i zwykły wstyd.
Czuwaj druhu, czuwaj...pilnuj forum przed kaczystami :lol2:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 04, 2012, 09:54:20 »
Cytat: "jezat"
Co ty tak ciągle z tym KGB wyjeżdzasz?Ciekawe za co cię zwyrzucili?


Cytat: "sekator"
He, he widzę że komsomolska czujność nadal w tobie nie zamiera. Szkoda tylko, że nie pozwala ci wyjść z twojej nory, żeby się zdekonspirować. Nie dziwie się. Twoja anonimowość to twój jedyny atut. Gdybyś ją stracił, pozostałaby tylko wszechobecna pustka ideologiczna, intelektualna i zwykły wstyd.
Czuwaj druhu, czuwaj...pilnuj forum przed kaczystami :lol2:

A poza tym co jeszcze potrafisz wartościowego intelektualnie napisać?Tylko na takie teksty cię stać jak wyżej?.I to ma być  w przysżłości najlepsza  kadra PiSu?Z takimi tekstami?Z takim poziomem chcecie rządzić krajem?Żenada.Tylko nie powtarzaj o norze,bo robi się coraz śmieszniejszy kabaret i tego nawet sam binienda nie zmieni.Biedaczek ma problem bo nie może odnależć danych wejściowych .Nie wykluczam,że facet zaczął od końca,czyli ustawił symulację zgodnie z zamówieniem lotniczych speców od Antka i teraz kicha.Dlatego  uciekał"przed spotkaniem z przedstawicielami prokuratury.Ale to jego żonie nie przeszkadza robić kasę na fantazjach męża.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 04, 2012, 10:50:34 »
Jak Wesoły Antek wytłumaczy nagłe "zniknięcie" współpracownika NASA? Bo zdaje się, że nie dotarł do prokuratury  :rotfl:

traffic

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:33:06 »
jeżeli zniknął to zawiadom CBŚ  :rotfl:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:36:03 »
Skoro nie "zniknął" to czemu nie dotarł do prokuratury mimo, że wcześniej sam mówił o spotkaniu? Cóż to za ważne obowiązki mu przeszkodziły? :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:39:36 »
To zagrywka taktyczna, mysle, ze niedlugo ujrzymy kolejne "asy" z rekawa. :)

traffic

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:40:23 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Skoro nie "zniknął" to czemu nie dotarł do prokuratury mimo, że wcześniej sam mówił o spotkaniu? Cóż to za ważne obowiązki mu przeszkodziły? :lol2:


on to wie, Antek to wie a Ty się domyśl  :rotfl:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:53:39 »
Ja mam swoje zdanie na ten temat. Czekam na "waszą" "oficjalną" wykładnię  :lol2: Grozili mu śmiercią? NASA pilnie go potrzebowała? Prokurator miał niepolskie nazwisko? Czy po prostu w końcu zrozumiał, że zbliża się moment w którym okaże się jak wielkie bzdury wygłaszał i nie chciał się już dalej kompromitować?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 04, 2012, 14:36:35 »
Oficjalna wykładnia wszystkiego w tym wątku.
Uprzejmie proszę administrację o przedzielenie mi jeszcze co najmniej dwóch ostrzeżeń. Bo a nuż jednak skomentuję...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 04, 2012, 14:41:08 »
Wykidajło, niestety nie będzie gratisów, nie oszukuj ;)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 04, 2012, 14:45:05 »
Wykidajło, mamy w kraju wolność więc i takie dziwne rzeczy można sobie robić. Gwarantuje ci, że w ich własnym mniemaniu są Prawdziwymi Polakami. I robienie nam obciachu służy Wyższemu Celowi :rotfl: A ja albo ty jesteśmy zdrajcami/komunistami/UBekami/układowcami/ludźmi_bez_honoru/itp. :lol2: