Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Wrestling  (Przeczytany 8150 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wrestling
« dnia: Kwietnia 06, 2011, 20:14:12 »
Ciekawi mnie czy na forum są fani WWE? Jakoś ostatnimi czasy załapałem bakcyla :) Wiem, że to w większości zabawa i udawanka, ale fajnie popatrzeć jak człowiek potrafi być wysportowany.. Zapraszam do dyskusji:)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wrestling
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2011, 11:20:37 »
Uuuu już czuje ten atak, kiedy pojawią się "znafcy" wrzucając coraz to nowe filmiki z Youtube udowadniające, że wrestling jest udawany :D To może być lepsza wojna niż w wątkach politycznych :D

młody20

  • Gość
[Ogólne] Wrestling
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2011, 12:56:53 »
ja kiedyś oglądałem Wrestling jeszcze za czasów Stinga, DDP, anta i Hulka Hogana :D
wtedy były efektowne wejścia i więcej adrenaliny :D
czasem uda mi się oglądnąć pojedynki czerwonych i niebieskich na eurosporcie :D

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wrestling
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 07, 2011, 19:19:03 »
Nie twierdzę, że jest tylko udawanie, ale aktorstwa nie brakuje... Wasi ulubieni zawodnicy? UndertAKER? Triple H?Może John Cena albo Rey Misterio?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...