Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Gawęda historyczna  (Przeczytany 7052 razy)

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Gawęda historyczna
« dnia: Marca 08, 2011, 13:37:10 »
Zainteresowanym zapewne nie wypada informować, a nie wszyscy zaglądają do źródła tej informacji:

Cytat za blogiem historycznym p. Jana Matury:

"Miło mi poinformować, że w środę 23 marca 2011 r. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się kolejna gawęda historyczna na razie pod roboczym tytułem “Z kolekcjonerskich zbiorów Andrzeja i Dominika”.

Andrzej Kowalika i Dominika Wołyńskiego i ich kolekcjonerskie pasje zna wielu miłośników przeszłości miasta. Prawie wszystkie dotyczą Polic i okolic. Zatem spotkanie zapowiada się pasjonująco i o nim jeszcze napiszę.

Tymczasem zapiszcie sobie w kalendarzach termin i przyjdźcie licznie na spotkanie pod auspicjami Galerii Historycznej Polic. Zapraszam!"
SPZP "Skarb"

Offline ZenO

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • http://www.nowewarpno-neuwarp.pl
[Police] Gawęda historyczna
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 23, 2011, 22:33:28 »
Miałem przyjemność uczestniczyć  w spotkaniu z pasjonatami historii w  polickim MOK-u.
Spotkanie ze wszech miar pożyteczne, bo  licznie zgromadzona lokalna społeczność pozwala przypuszczać, że  zainteresowanie historią regionu to nie tylko domena kilku regionalistów. Miło też było poznać Kolegów z Forum.
Formuła spotkania zorganizowanego przez Jana Maturę zapewne przyczyni się do popularyzacji  historii regionalnej i osób takich jak Dominik Wołyński i Andrzej Kowalik, którzy zbierając i pokazując  historyczne eksponaty, tę historię utrwalają i przybliżają.
Gratuluję pomysłu i pozdrawiam.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Gawęda historyczna
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 24, 2011, 00:19:24 »
A jak ktoś by miał widokówki Langenstuecken...;)
SPZP "Skarb"

Offline jakub_m

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
[Police] Gawęda historyczna
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 26, 2011, 08:08:31 »