Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 73186 razy)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 06, 2011, 22:59:18 »
Cytat: "bartek"
Popieram Dr.Kafara.My płacimy podatki m.in.na policję i płacąc wymagamy.Gdyby nie nasze podatki to nie utrzymaliby się bo z czego jak nic nie produkują.

A możesz wskazać jakie "podatki" odprowadzasz na Policję-? czy tylko uprawiasz demagogię
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 06, 2011, 23:19:08 »
Cytat: "gwardzista77"
marchewka napisał/a:   
to prawda strona KPP pOLICE rzeczywiście to już chyba historiia ostatnie wydarzenia są z 17 lipca 2010 r czyżby nic się od tej pory nie zdarzyło? ciekwe? czy może redukcja etatów?bo tak bardzo mało patroli w policach, w końcu w Policach mamy zatrudnionych tylko 200 policjantów, a nawet w wekeend nie widać patroli, chyba nie czujemy się zbyt bezpieczni.


To w Policach mamy aż 200 policjantów?! Skąd taka liczba (wróżenie z fusów, czy da się to gdzieś zweryfikować?)
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

= oxo =

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 26, 2011, 10:47:28 »
Co Wy się tych podatków czepiliście - wszyscy płacą i tyle !

A dlaczego znikł mi tu z pola wiedzenia wątek naszej dzielnej Straży Miejskiej - co, że niby nie są utrzymywani z moich podatków ??? To są dopiero moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto. Policja jaka jest taka jest, ale być musi - jak by jej nie było to jestem ciekaw co byście tu pisali, ale po co nam SM ???

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 28, 2011, 01:10:43 »
Cytat: "= oxo ="
A dlaczego znikł mi tu z pola wiedzenia wątek naszej dzielnej Straży Miejskiej - co, że niby nie są utrzymywani z moich podatków ??? To są dopiero moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto. Policja jaka jest taka jest, ale być musi - jak by jej nie było to jestem ciekaw co byście tu pisali, ale po co nam SM ???


Czy aby na pewno SM jest niepotrzebna? Zobacz na zdjęcia z ostatniego wypadku motocyklisty na ulicy Wyszyńskiego. Jest na nich strażnik miejski na służbie. Skąd się wziął? Z tzw. mieszanego patrolu tj. policjant + strażnik. Dzięki temu zamiast jednego patrolu  składającego się z dwóch policjantów na ulicach są dwa patrole mieszane. To częsta praktyka, spotykana nie tylko w naszym mieście. Poza tym SM przypadają lżejsze gatunkowo sprawy, które odciążają policję. Nie jestem wielkim entuzjastą SM ale moim zdaniem ma więcej plusów niż minusów.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 28, 2011, 08:07:44 »
To nie prościej byłoby zrobić w policji jakąś komórkę do spraw bzdurnych i tam wcielić policjantów? I tak większość ludzi nawet nie wie jakie straż miejska ma uprawnienia.

Po za tym co dają te mieszane patrole? Że policjant nie chodzi sam i ma z kim pogadać? Przecież wszystko co zrobi strażnik miejski może zrobić policjant, więc SM jest w tej parze tylko do ładnego wyglądania i dla statystyk.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 28, 2011, 09:34:57 »
Cytat: "secha"
Po za tym co dają te mieszane patrole? Że policjant nie chodzi sam i ma z kim pogadać? Przecież wszystko co zrobi strażnik miejski może zrobić policjant, więc SM jest w tej parze tylko do ładnego wyglądania i dla statystyk.


Rachunek jest prosty, dwa patrole zamiast jednego do podejmowania interwencji. Nie tylko tych unaocznionych w czasie patrolu, ale tych na wezwanie ludzi. Sądzisz, że przykładowo jeden policjant powinien jechać na interwencję do meliny gdzie znajduje się kilku oszołomów? Mając wsparcie w strażniku można taki patrol wysłać, a w tym czasie drugi patrol  mieszany może jechać np. na wypadek samochodowy.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 28, 2011, 09:38:47 »
Wiedziałem, że zaraz się ktoś odezwie kto nie umie czytać. Wyraźnie napisałem w pierwszej części, że straż miejską powinno się wcielić do policji. Wtedy rachunek byłby taki sam. Zrobić z nich "komórkę do walki z psimi kupami" i już.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] policka policja
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 28, 2011, 10:10:58 »
Cytat: "secha"
Wiedziałem, że zaraz się ktoś odezwie kto nie umie czytać. Wyraźnie napisałem w pierwszej części, że straż miejską powinno się wcielić do policji. Wtedy rachunek byłby taki sam.

Chyba jednak nie byłby. Zapominasz o takich "szczegółach" jak np. emerytury...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 28, 2011, 12:53:58 »
Emerytury to inny temat. W PKP też jest taka głupota że pani z okienka w kasie ma wcześniejszą emeryturę bo pracuje w PKP. To jest temat na inną, długą pełną kłótni i wojen oraz wzajemnego obrażania dyskusję :D

= oxo =

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 28, 2011, 17:57:30 »
hmmm...ten Strażnik Miejski, który był na wypadku to jest jeden z nielicznych moim zdaniem normalnych strażników, którzy nie boją się wejść w tłum lokalnych meneli i z nimi prowadzić rozmowy dyscyplinujące /ze 2 razy sam to widziałem/, ale co do pozostałych to niestety, raczej był ich przeniósł do PKP niż Policji. A co do tych mieszanych patroli to moim zdaniem jakaś pomyłka, bo mundurowy na interwencji z menelami musi uważać na siebie i jeszcze troszczyć się o takiego strażnika, żeby mu nikt krzywdy nie zrobił - wydaje mi się, że te patrole są mieszane, bo brakuje f-szy - jakby przeznaczyć fundusze na Policje, zamiast na SM to temat by się sam rozwiązał.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 30, 2013, 13:50:08 »
Czas zacząć się bać???

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 30, 2013, 14:06:27 »
Bać trzeba się zawsze ;-) Bądźmy jednak sprawiedliwi-co to ma wspólnego z..policką KPP-?
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] policka policja
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 14, 2014, 09:09:46 »
To ja wystawię laurkę polickiej policji. Bo krytykujący będą pisać zawsze i ostro, zaś ci którzy mogliby pochwalić siedzą przeważnie cicho.

Którejś nocy, jakiś czas temu, mniejsza o to kiedy, z zaparkowanego na osiedlu w centrum miasta auta zwędzono rejestrację. Jeszcze tej samej nocy policjanci z naszej polickiej komendy zainteresowali się podejrzanym ludzikiem sunącym przez miasto i znaleźli przy nim kilka zestawów rejestracji. Kierowca okradzionego auta rano zobaczył, że nie ma blach i pojechał na wszelki wypadek zgłosić to na komendę. Tam okazało się, że blachy już czekają do odbioru i po złożeniu oświadczenia można było je przykręcić z powrotem na miejsce.

Także dzięki. Dobra robota. :)

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] policka policja
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 16, 2014, 19:41:27 »
Witam jestem mieszkańcem Trzebieży i mam taki problem że policja nie zwraca uwagi na źle zaparkowane auta na chodnikach uniemożliwiające przejście pieszo a co dopiero z wózkiem i z dzieckiem problem zaczyna się od skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. WOP później zakręt na ulicy Rybackiej obok COŻ oraz na całej Osadników. Zgłaszałem problem dwóm chodzącym policjantom ale jak się okazało oni woleli spisywac "smakoszy piwa"
dziwny jest ten świat...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] policka policja
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 17, 2014, 19:58:04 »
a ja z innej beczki - mam w aucie zamontowaną kamerkę i jak tylko znajdę czas i ochotę to wrzucę naprawdę sporo filmików jak nasz policka policja jeździ bez pasów, jak kierowcy radiowozów rozmawiają przez komórkę w czasie jazdy i w jak bezczelny sposób nie przepuszczają pieszych na przejściach. paradoks - jeżeli my, zwykli zjadacze chleba zostalibyśmy przyłapani przez tych stróżów prawa z pewnością na pouczeniu by się nie skończyło. nie wspomnę już o takim pojęciu jak "blue taxi".
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!