Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ginekolog- nieco inna sprawa  (Przeczytany 14171 razy)

Neit

  • Gość
Ginekolog- nieco inna sprawa
« dnia: Lutego 08, 2011, 13:02:13 »
Witam

Szukam dobrego ginekologa w Policach (może być prywatny). Wiem, że były takie tematy, ale zwykle padają pytania o prowadzenie ciąży itp. Mi chodzi o założenie wkładki domacicznej. Jestem osobą, która nie rodziła (i nie zamierza) i potrzebny mi lekarz, który wykona taki zabieg bez marudzenia (ostatnia pani do, której trafiłam namawiała mnie na urodzenie dziecka...).

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 08, 2011, 13:38:51 »
Nie wiem czy takiego znajdziesz,bo z tego co wiem wkładki domaciczne z reguły  przeznaczone są dla kobiet które już rodziły nie zaleca się stosowania wkładki u kobiet, które jeszcze nie rodziły, ze względu na niewielkie rozwarcie szyjki macicy.

Neit

  • Gość
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 08, 2011, 13:43:38 »
Na innych forach znalazłam wypowiedzi kobiet które nie rodziły i takie wkładki mają. Tyle, że ponoć nie każdy lekarz chce założyć (bo ciężej). No ale to były wszystko osoby z innych miast, a ja bym chciała kogoś sensownego w Policach.

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2011, 16:36:34 »
Polecam Ci dr Kubisę, z tym, że ona przyjmuje w Szczecinie na ul.Perkoza. Według mnie jest to najlepszy ginekolog do jakiego chodziłam, bardzo miła i kompetentna, na pewno udzieli fachowej porady w tej sprawie. Tel. do rejestracji: 601214129, rejestracja w środy i piątki.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 09, 2011, 11:16:06 »
Kubisa jest najgorszym na swiecie lekarzem i zadnym zysku, zlym czlowiekiem. Z braku checi pomocy i odpowiedniej wiedzy, postawila mi diagnoze ktora byla bzdura i bez wykonania PODSTAWOWYCH badan, skierowala na zabieg który nie byl potrzebny i skazany z gory na niepowodzenie. Ale co tam, pieniazki by wpadly..
ODRADZAM !!!!!!!!
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 09, 2011, 11:31:27 »
Widzisz, ilu ludzi, tyle opinii. Ja do niej chodzę od ponad 10-ciu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Znam też kilka osób, które u niej się leczą i są baardzo zadowolone :) To nie prawda, że jest rządna kasy, dr ma podpisany kontrakt z NFZ i nawet jak pójdziesz do niej prywatnie, to niektóre badania wykona w ramach NFZu i zapłacisz tylko za wizytę. Obstaje przy tym, że jest to NAJLEPSZY ginekolog.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 09, 2011, 11:55:36 »
Pewnie Cie nie zawiodla bo nie mialas problemow ze zdrowiem. W przeciwnym wypadku niestety nie wierze bo nie jestem jedyna osoba ktora poszla z problemem i zostala potraktowana w ten sposob. Lekka reka rzuca diagnozy ktore łamią czlowiekowi zycie.
Dopoki ja nie mialam klopotow tez uwazalam ja za dobrego lekarza, ale BARDZO sie wtedy mylilam.
Chodzilam do niej prywatnie zeby bylo smieszniej.. i badan mi nawet nie zlecila, po prostu nie chciala i nie umiala pomoc. A kasowala i za wizyte i za usg, jak ZADEN inny lekarz w tej placowce.
Najlepsza jest najwyzej jak moze ograniczyc sie do wypisania recepty. Kiedy chodzi o glebszy problem, to niestety.
Obys nigdy nie musiala tego doswiadczyc.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 09, 2011, 12:38:30 »
A że tak się zapytam-gdzie ta lekarka pracuje(w jakim szpitalu)-miałam 9 lat temu nieprzyjemność rodzić w szpitalu w Szczecinie i poród odbierała właśnie kobieta,nigdy w życiu bym do niej nie poszła na wizytę.Była niemiła,opryskliwa i zero delikatności.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 09, 2011, 12:40:05 »
tatankas nie wiem niestety w jakim szpitalu choc licze ze w zadnym. Jednak jej problemem nie jest to ze jest niemila bo wrecz przeciwnie. Moim zdaniem jest niedouczona w kwestiach ktorych sie niepotrzebnie podejmuje.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 09, 2011, 13:00:04 »
Pracuje w szpitalu w Nowogardzie. Kiedyś pracowała także w Policach, także na pewno nie jest tym lekarzem, który cię źle potraktował tatankas , z resztą ona jest bardzo miła i serdeczna :)
Współczuje ci caarola, widocznie pani doktor nie jest specjalistką we wszystkich dziedzinach, ale w antykoncepcji na pewno. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Ginekolog- nieco inna sprawa
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 09, 2011, 19:07:56 »
Cytat: "tamula82"
Nie wiem czy takiego znajdziesz,bo z tego co wiem wkładki domaciczne z reguły  przeznaczone są dla kobiet które już rodziły nie zaleca się stosowania wkładki u kobiet, które jeszcze nie rodziły, ze względu na niewielkie rozwarcie szyjki macicy.


Nie zaleca się stosowania wkładek domacicznych u kobiet, które nie rodziły, nie ze względu na niewielkie rozwarcie szyjki macicy, ale właśnie ze względu na to, że nie rodziły.
Źle założona wkładka może pozbawić kobietę możliwości zajścia w ciążę w przyszłości.
Ja rodziłam dwa razy przez cesarskie cięcie ze względu na brak jakiegokolwiek rozwarcia szyjki, co absolutnie nie przeszkodziło w założeniu wkładki domacicznej.