Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wesele w ośrodku w Brzózkach?  (Przeczytany 11475 razy)

darenka1

  • Gość
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« dnia: Stycznia 28, 2011, 21:53:19 »
WITAM
W ZAKILKA MIESIĘCY MAM MIEĆ ORGANIZOWANE WESELE W OŚRODKU  W BRZÓZKACH. WCZORAJ SLEDZĄC INTERNET DOWIEDZIAŁAM SIE ZE OŚRODEK TEN ZOSTAŁ W GRUDNIU WYSTAWIONY DO PRZETARGU. GDY NA POCZĄTKU ROKU BYŁAM OMAWIAĆ SZCZEGÓŁY PANI KTORA ZAJMUJE SIE PRZYGOTOWANIAMI NIC NIE WSPOMNIAŁA O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI. CZY KTOS MOŻE WIE COŚ NA TEN TEMAT? CO Z IMPREZAMI KTORE SA ZAPLANOWANE JUZ DAWNO, CZY DOJDA DO SKUTKU CZY MOZE ZMIENIC SIE CENA I CZY BEDZIE ORGANIZOWAC TO TA OSOBA CO DO TEJ POZY?[/b]

Jeszcze raz proszę, wyłącz caps-lock.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 28, 2011, 22:23:57 »
darenka1, wyłącz Caps-Lock, twoich postów nie da się czytać!
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

karolina

  • Gość
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 29, 2011, 08:10:01 »
wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem było by tam zadzwonic lub pojechać. wtedy powinnaś uzyskać odpowiedź na wszystkie twoje pytania

pozdr

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 29, 2011, 11:39:17 »
Cytat: "karolina"
wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem było by tam zadzwonic lub pojechać. wtedy powinnaś uzyskać odpowiedź na wszystkie twoje pytania

pozdr


Po co, tutaj na pewno wszyscy wiedzą lepiej, w końcu to tylko wesele :D

Z moich informacji wynika, że wszystkie imprezy, które już zostały zaplanowane się odbędą nawet gdy ośrodek zostanie sprzedany, takie są warunki czy coś am.

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 29, 2011, 14:44:14 »
Nie wiem jaka jest aktualna sytuacja tego ośrodka, ale organizacja wesel im wychodzi dosyć sprawnie, wiem bo kilka razy miałam okazję tam pracować. Jedyne co mogę zaproponować to to samo co mój przedmówca, najlepiej zadzwonić/pojechać i omówić nurtujące cię pytania z właścicielami/osobami odpowiedzialnymi za ośrodek.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Re: WESELE W OŚRODKU W BRZÓZKACH?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 29, 2011, 20:21:55 »
Cytat: darenka1
CO Z IMPREZAMI KTORE SA ZAPLANOWANE JUZ DAWNO, CZY DOJDA DO SKUTKU CZY MOZE ZMIENIC SIE CENA I CZY BEDZIE ORGANIZOWAC TO TA OSOBA CO DO TEJ POZY?[/b]
Cytuj (zaznaczone)

Nie jesteś pierwszą osobą która się tym martwi /martwi się również tym moja mama, która pracuje na tym ośrodku-dzwonią do niej zaniepokojeni ludzie a ona fizycznie nie jest w stanie niczego obiecać bo sama jest tylko pracownikiem ośrodka/. Niestety sytuacja jest niestabilna i myślę, iż nikt Ci na pytanie co do ceny itp nie odpowie. Powodem powyższego jest fakt, iż prowadzona jest procedura zbycia ośrodka. Na pierwszy przetarg nikt się nie zgłosił z tego powodu zarząd Polic obniżył zgodnie z prawem jego cenę i za kilka miesięcy będzie kolejny przetarg-nie wiadomo czy dojdzie do sprzedaży. Niemniej jednak gdy ktoś go kupi sam będzie decydował o cenie itd. Niemniej jednak myślę, iż jeśli ktoś kupi ośrodek to będzie kontynuował działalność aby zarobić na poniesione koszty.Pozdrawiam i trzymam kciuki abyś miała udane wesele.

Beobachter

  • Gość
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 29, 2011, 20:44:01 »
Jak się do Ciebie zwracać? Nie wiem. Przyjmij poradę-diagnozę. Chwilowo jest status quo. Brzózki zakładowe, przetarg nie udany. OK, przecież każdy wie, że Brzózek nie ma bez Giluniów. Bo nie ma! Zatem spokojnie działaj-działajmy. Ad maiorem Dei Gloriam!

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 29, 2011, 22:06:37 »
Cytat: "Beobachter"
Ad maiorem Dei Gloriam!


Quidquid latine dictum sit, altum videtur

netrade

  • Gość
Wesele w ośrodku w Brzózkach?
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 01, 2011, 08:31:52 »
A tu filmik [ciach!]

To nie filmik a zwykła reklama.