Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Fachowcy od "ocieplania" :)  (Przeczytany 8936 razy)

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« dnia: Stycznia 15, 2011, 21:37:14 »
Witam,
jestem mieszkanką ocieplanego właśnie bloku, należącego do SM Odra przy ul. Piłsudskiego. Panowie fachowcy przy okazji dzisiejszej sobotniej ciężkiej pracy postanowili się nieco "dogrzać" w te wiosenne dni jakie obecnie panują. Pewnie myśleli, że jak wypiją na 4 piętrze to nikt się nie zorientuje :) A może z żalu że świeżo położone nowiutkie parapety po dzisiejszym nakładaniu putzu (czy jakkolwiek się to nazywa) są w takim stanie jak widać ?
Mam nadzieję, że nie zostawili pustych butelek z nadzieją, że jak przyjdą w poniedziałek to zastaną pełne ? :)








Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2011, 21:49:04 »
No nawet w ostatnim Teletygodniu można było zauważyć ze służby miejskie też miały na nich patrzenie. Widocznie nie zbyt dokładne :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2011, 22:23:49 »
Cytat: "Schludny"
[Post usunięty przez Administrację]


Takie teksty mogą być ścigane z paragrafu, więc uważaj, co piszesz.

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2011, 22:27:32 »
Cytat: "Schludny"
[Post usunięty przez Administrację]



Trochę nas na tym 4 piętrze mieszka :) Oby właściwe mieszkanko spłonęło Panie Schludny :)

Schludny

  • Gość
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 15, 2011, 22:30:37 »
Cytat: speedbax
Cytat: "Schludny"


Takie teksty mogą być ścigane z paragrafu, więc uważaj, co piszesz.

Wiesz jeden przeciwko iluś ciezko:) Panie Skolwin:)
Kto to postwil doskonale wie kiedy i gdzie,wiec czasem warto sie zastanowic  zanim sie coś doniesie.Moze tylko podniesli te butelki tylko z rusztowania bo wrzucil je ktorys z sasiadow??:)  i co teraz???

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 15, 2011, 22:33:55 »
Cytat: "Schludny"
Wiesz jeden przeciwko iluś ciezko:) Panie Skolwin:)


No, no, no... "iluś", to dla mnie jest już wyższa szkoła jazdy. :)

Cytuj (zaznaczone)
Kto to postwil doskonale wie kiedy i gdzie,wiec czasem warto sie zastanowic zanim sie coś doniesie.Moze tylko podniesli te butelki tylko z rusztowania bo wrzucil je ktorys z sasiadow??:) i co teraz???


Ależ oczywiście, wszyscy mieszkający w tym bloku to alkoholicy rzucający butelkami na prawo i lewo. :) Takie bajki, to można niegrzecznym dzieciom na "dobranoc" opowiadać.

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 15, 2011, 22:40:54 »
Cytat: "Schludny"


Kto to postwil doskonale wie kiedy i gdzie,wiec czasem warto sie zastanowic  zanim sie coś doniesie.Moze tylko podniesli te butelki tylko z rusztowania bo wrzucil je ktorys z sasiadow??:)  i co teraz???



Uderz w stół - nożyce się odezwą ! A może to Ty Schludny biegasz po tym rusztowaniu i "podnosiłeś" dzisiaj te butelki i dlatego się teraz tak gęsto tłumaczysz ?
Biorąc pod uwagę, że stoją na 4 piętrze to musiały spaść z nieba :)
No chyba, że miały trafić do kosza, a śmietniki rozstawione są na dachach budynków, a nie na chodnikach :)

Schludny

  • Gość
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 15, 2011, 22:53:26 »
No tak wystarczy ze ktos postawi przed moim domem butelke i bedzie to swiadczylo ze jestem alkoholikiem i zapomnialem ja zabrac.Swoje opinie itp itd podepnijcie pod temat" psie kupy" najbardziej tam pasuje.Jak Ci butelka przeszkadza wez ja i wyrzuc do kosza i po sprawie.Tyle z mojej strony na ten temat.Dobranoc,w razie W 997 lub 112.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 15, 2011, 22:56:54 »
No tak...Lokatorzy muszą przepraszać tych "fLachowców" :scratch: Co za chamstwo, tak czepiać się, że ktoś komuś stawia butelki na parapecie...Pewnie jacyś dobrze wychowani hrabiowie, a w bloku hamstwo i się nie zna :crazy: Zgłosić do szefostwa firmy...Jak idioci chcą pić, to niech to  to robią po robocie.Spadnie taki kretyn po alkoholu i skacz nad nim...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline dayzee9

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 15, 2011, 23:08:01 »
Cytat: "Schludny"
No tak wystarczy ze ktos postawi przed moim domem butelke i bedzie to swiadczylo ze jestem alkoholikiem i zapomnialem ja zabrac.Swoje opinie itp itd podepnijcie pod temat" psie kupy" najbardziej tam pasuje.Jak Ci butelka przeszkadza wez ja i wyrzuc do kosza i po sprawie.Tyle z mojej strony na ten temat.Dobranoc,w razie W 997 lub 112.


No tak Schludny... wystarczy, że zrobiłam fotki butelkom pozostawionym przez "majstrów", a robisz z moich sąsiadów imprezowiczów wyrzucających butelki przez okna. Może gdybyś mieszkał w tym bloku i z racji obecności przystanku autobusowego twoja klatka byłaby wiecznie obstawiona butelkami nie tylko po piwie, dla Ciebie również zaczęłoby być uciążliwe ciągłe ich wyrzucanie ? Możę... A może sam tak wystajesz z butelka komuś pod nosem i dlatego nie ma dla Ciebie sprawy ?

ktpb

  • Gość
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 16, 2011, 08:10:01 »
Kto tak potrafi wyrzucić z jednego okna na drugie butelki, żeby tak idealnie się ustawiły, nie wywróciły, żeby stanęły w samym rogu parapetu??? Przecież logiczny wniosek, że ktoś je tam postawił.

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Fachowcy od "ocieplania" :)
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 16, 2011, 09:53:02 »
A może są to "wodopoje" dla ptaszków :jupi: , zobaczycie że Ci panowie jeszcze karmniki podostawiają :rotfl: ...
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?