Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] WOŚP - 2011 - Police  (Przeczytany 12738 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« dnia: Stycznia 11, 2011, 14:27:50 »
Jest już po finale, ale jeśli dobrze słyszałam, orkiestra jeszcze gra bo trwają licytacje.
Byłam w MOK, niestety krótko. Tak wyszło. Z opowiadań wiem, że było ciekawie.
Macie może jakieś filmiki, zdjęcia?
Było licytowanie różnych fantów, czy te, które zostały można jeszcze kupić ?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 11, 2011, 20:22:35 »
Hmm... cisza. Nie kończąca się opowieść pt. psie kupy i ten temat spycha w niebyt.
Dobrej nocy wszystkim.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

darek73

  • Gość
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 11, 2011, 20:28:52 »
Pani Dario kupy psie widać ważniejsze  :crazy:  a sam faktycznie dowiedziałbym się jak poszły aukcje i co było licytowane, ja niestety byłem w Myśliborzu i nie wiem jak było w Policach.

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2011, 20:30:19 »
Też ciekawa jestem jak było w Policach, ja byłam w Jasienicy gdzie co roku jest fajnie:)

No dajcie znać, nikt nie był?!
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

v26

  • Gość
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 11, 2011, 20:52:51 »
byliśmy w 8ce w sobotę, było naprawdę fajnie, filmik widziałem na stronie,
w niedziele poszliśmy do MOK-u,  balet -cudny , tylko te psie kupy na chodniku psuły cały efekt dnia!

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 11, 2011, 21:45:08 »
Jasienica jako jedyny sztab w gminie uzbierała do obecnej chwili 49 tys. zł :) Czyli w sumie całe Police tyle zebrały. Na aukcjach w Jasienicy zebrano 4500zł (prawie 10 tys. na całej imprezie), natomiast w MOKu 4100zł. Na meczu Oldbojów zebrano ponad 5000zł.

Licytowano oczywiście już 3 tablicę pamiątkową ufundowaną przez firmę Lastrico, która zawiśnie na murach szkoły w Jasienicy obok dwóch tablic z poprzednich lat (wylicytowano w tym roku tablicę za 400zł). Na tablicy zostanie wygrawerowany zwycięzca licytacji. Poszła m.in. koszulka WOŚP tegoroczna za 400zł. Licytowano gadżety WOŚP, książkę Anny Dymnej z jej autografem, płytę Kamila Bednarka (finalisty Mam Talent) z autografami całego zespołu i wiele wiele innych. W Policach wylicytowano m.in. maskę przeciwgazową przekazaną przez "Skarb" i np. wejście do podziemi fabryki za chyba 200zł :) Jak Ci się podobała impreza Carolu ?

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 12, 2011, 09:24:59 »
Tam zawsze jest fajnie :) a koszulka bedzie wisiala w gablocie :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 12, 2011, 14:07:28 »
Dzięki wszystkim, którzy się odezwali.
Moja znajoma, jeszcze kilka dni przed Orkiestrą, zapewniała mnie, że cała impreza w MOK będzie w internecie. Cała. I dlatego byłam zawiedziona. Dzisiaj mniej.
Ona i inni, którzy uczestniczyli w polickim finale, są pod wrażeniem.
Popisy maluchów, trochę starszych i tych w pełni dojrzałych się podobały.
To taka jasna strona życia, do której powinnyśmy jak najczęściej się odwracać.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 12, 2011, 14:20:39 »
Daria - filmiki z WOŚP 2011
http://www.youtube.com/police24pl

Pozatym licytowano również dwie stare pocztówki z Polic z 1912 roku oraz z Trzebieży, przekazane przez p.Andrzeja Kowalika.


Pozdrawiam

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 12, 2011, 14:21:01 »
Ścisk na widowni, w przejściach i drzwiach powodował, że jednak wiele osób szybko wycofywało się z imprezy. Może na przyszły finał jakoś lepiej rozegrać tą kwestję.

Zafrina

  • Gość
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 12, 2011, 17:36:24 »
Cytat: "jojo"
Ścisk na widowni, w przejściach i drzwiach powodował, że jednak wiele osób szybko wycofywało się z imprezy.


A mi się wydaje, że ten ścisk w MOK-u to dobry znak. W końcu sala widowiskowa nie zmienia powierzchni a z roku na rok coraz ciaśniej  ;D To może świadczyć o coraz większej liczbie osób chcących wesprzeć Orkiestrę. Ludzi z dobrymi sercami jest wielu i cieszmy się, że wciąż brakuje dla nich miejsca.

Teatrzyk w wykonaniu urzędników był świetny. Uśmiałam się do łez. Karaoke to żenada, jak co roku kilka osób zrobiło z siebie głupków, ale co się wyżyli to się wyżyli. Na co dzień poważni i z siedzącą fuchą, mieli pole do wyładowania nadmiaru energii/emocji.
Występy dzieci fajne, choć repertuar nie zmienia się od kilku lat, a szczególnie ten "Zakazany owoc" w wykonaniu pewnej grupy wokalnej. Oczywiście to nie wina dzieci, one były świetne, za to instruktor chyba stracił wenę twórczą i zapał do pracy  :rotfl:  
Ogólnie było fajnie, człowiek może odreagować i oderwać się trochę od codzienności. Trzeba pamiętać o tym, dlaczego się tam spotykamy co roku i to najważniejsze a wszystkim, którzy dokładają się do tego przedsięwzięcia: czy to dają pieniądze czy siebie samego  - można jedynie dziękować.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 12, 2011, 18:45:02 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Jasienica jako jedyny sztab w gminie uzbierała do obecnej chwili 49 tys. zł :) Czyli w sumie całe Police tyle zebrały. Na aukcjach w Jasienicy zebrano 4500zł (prawie 10 tys. na całej imprezie), natomiast w MOKu 4100zł. Na meczu Oldbojów zebrano ponad 5000zł.
Możesz to jaśniej napisać, bo strasznie namieszałeś.
<*)))))>{

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 13, 2011, 13:28:53 »
Cytat: "ak"
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Jasienica jako jedyny sztab w gminie uzbierała do obecnej chwili 49 tys. zł :) Czyli w sumie całe Police tyle zebrały. Na aukcjach w Jasienicy zebrano 4500zł (prawie 10 tys. na całej imprezie), natomiast w MOKu 4100zł. Na meczu Oldbojów zebrano ponad 5000zł.
Możesz to jaśniej napisać, bo strasznie namieszałeś.

No to w końcu, ile było sztabów?
Ilu polickich wolontariuszy?
Ile złotych uzbierali do puszek?
Ile pieniędzy uzyskano z licytacji?
Kto szefował polickiemu sztabowi?
Jak zapytałam dziewczynek z puszkami, skąd są, to usłyszałam, że z Jasienicy.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Wujek Sknerus

  • Gość

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP - 2011 - Police
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 13, 2011, 19:41:26 »
Sztab był jeden w Jasienicy.
Wolontariuszy było 65, z czego ponad 50 wyszło na miasto.
Pieniądze z imprez w Jasienicy, w MOKu i meczu Oldbojów szły na konto sztabu w Jasienicy.
Szefową sztabu od 17 lat grania w Jasienicy jest p. Krystyna Paprocka-Socha ze szkoły w Jasienicy.
Nie powiem ile pieniędzy zebrano dokładnie na każdej z imprez, ale pamiętam, że z licytacji w Jasienicy uzbierano ok. 4500zł, natomiast z całej sobotniej imprezy w Jasienicy uzbierano kwotę ok. 10 tys. zł. Z licytacji w MOKu uzbierano ok. 4100zł a do tego trochę pieniędzy ze sprzedaży różnych gadżetów na stoiskach polickich szkół itp. Na meczu Oldbojów zebrano ponad 5 tys. zł. Kwota którą zebrał cały sztab w ramach wszystkich imprez i zbiórki do puszek to ponad 49 tys. zł. Trwają jeszcze licytacje w internecie, więc nie jest to kwota ostateczna.