Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki  (Przeczytany 12022 razy)

Offline smile

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« dnia: Grudnia 14, 2010, 16:43:01 »
No co jest z Wami plociuchy jeszcze tu nic nie ma??


http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 14, 2010, 18:15:10 »
Jejuu.... na placu Kościuszki.... a moja dziewczyna jadąc 103 teraz po drodze widziała dwa wypadki... i to całkiem poważnie wyglądające....
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 14, 2010, 18:20:34 »
I kto robi sensację nowicjuszu?Żeś błysnął hahahahahahahaha
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jaroslawp

  • Gość
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 14, 2010, 19:56:46 »
Klasyczny przykład głupoty pieszego ładującego się bezmyślnie na ulicę. Owszem wina jest kierowcy, ale potłuczenia, połamania czy jeszcze coś gorszego to będzie miał pieszy.
A wystarczyło się rozejrzeć.

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 14, 2010, 20:12:42 »
Dziwi mnie jedna rzecz, a bardzo podstawowa na tym skrzyżowaniu. Przecież tam jest sygnalizacja świetlna. To jakim cudem w ogóle mogli jednocześnie znaleźć się pieszy i samochód w tym samym miejscu i w tym samym czasie? Sygnalizacja mogła nie działać - ok. Jednak jednocześnie samochód sprawcy przemknął przez skrzyżowanie tak, jakby nie miał obowiązku ani zamiaru ustępować nikomu pierwszeństwa (a wyjeżdżał z drogi podporządkowanej w przypadku braku sygnalizacji).

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2010, 20:19:18 »
Wow, i nawet kierowcy się zatrzymali. Rzadki widok w naszym pełnym znieczulicy społeczeństwie.

Bo sprawca to się chyba jakoś specjalnie nie przejął.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 14, 2010, 20:21:29 »
Własnie, machnal wycieraczkami i pojechal dalej.....

Ehh przydzwonil tak ze az mnie tu przed kompem zabolalo...
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 14, 2010, 20:29:23 »
Cytat: "KrP"
Bo sprawca to się chyba jakoś specjalnie nie przejął.


Podobno za skrzyżowaniem się zatrzymał - tak chyba podawało tvn.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 14, 2010, 20:31:19 »
A, no to zwracam honor.

W sumie ta, jakby uciekł to by media tym się żywiły przecież, a tu zero wzmianki.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 14, 2010, 20:31:54 »
takich sytuacji jest w mieście setki, czyli takich dotyczących takiego wyprzedzania. sam nie raz przechodziłem, bo mnie uprzejmy kierowca przepuszczał, a drugi świsnął mi przed nosem, mając w dupie uprzejmość pierwszego. i jestem cały. bo uważam. myślę. zasada ograniczonego zaufania, której pechowo ta piesza kobieta nie miała. czyja wina? niekoniecznie tylko kierowcy.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 14, 2010, 20:36:45 »
Jarosław bezmózgiem to jest ten kretyn, który widzi,że auto obok STAJE!Młotek nawet nie zwolnił przed przejściem.Ciężko się domyśleć, że skoro ktoś zatrzymuje się, to napewno pieszy przechodzi.Takim orłom zabierac prawko...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 14, 2010, 21:04:45 »
Pieszy na pasach ma pierwszeństwo!!!
Ja jestem z Poznania od niedawna mieszkam w Policach i już wcześniej zauważyłem, że tutaj pieszych się nie przepuszcza!!! A prawie się ich rozjeżdża!!
Czasem jak zatrzymuję się przed pasami to widzę zdziwioną minę pieszych!!!
Co muszę przyznać to w Poznaniu kierowcy wykazują się większą kulturą i znacznie częściej zatrzymują się na pasach!!!!
Jeszcze jedna rzecz -  w Poznaniu kierowcy autobusów czekają, aż się ich wypuści z przystanku, po czym dziękują awaryjnymi, a w Szczecinie, czy Policach włączają kierunek w wciskają się przed przed auto chamska zajeżdżając drogę!!!!

Tego kierowcy z filmu nie można usprawiedliwiać ponieważ pierwsze auto się zatrzymało , a na pasach wyprzedzać nie wolno - kosztuje to 10 pkt. i 500 zł!
Nie mówiąc już o potrąceniu pieszego jak w tym wypadku!!!
Pozdrowienia

jaroslawp

  • Gość
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 14, 2010, 21:06:43 »
TrzebieżCITY, owszem. Ale jako pieszy zawsze trzeba sprawdzić czy taki bezmózg właśnie nie jedzie, no chyba, że chce się zostać kaleką.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 14, 2010, 21:36:03 »
Naiwna kobieta wyszła z założenia, że skoro noprmalny kierowca zatrzymał się, to tym bardziej inny zrobi to samo.Widocznośc była dobra.Zaćmienie umysłu i tyle.Wyprzedzanie na przejściu kosztuje 9pkt. tak w kwestii formalnej.. Najpierw sprawdż piotr, potem się kłóć.Wyprzedzanie na przejsciu lub w jego okolicy kosztuje 9 pkt!http://www.policja.police.pl/karne.html
Proszę sprawdzić sobie.








o
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Szczecin] Wypadek na pl. Kościuszki
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 14, 2010, 21:42:16 »
Kolego wyprzedzania na pasach kosztuje 10 punktów i 500 zł!!!!
Na pasach pieszy ma pierwszeństwo, a kierowca powinien zachować ostrożność przejeżdżając przez pasy, oprócz tzw. zebry na asfalcie mamy jeszcze znaki, które informują nas o przejściu!!!
Trzeba powiedzieć sobie wprost -  kierowcy w Szczecinie nie zwracają uwagi na przejścia dla pieszych niestety!!!