Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /  (Przeczytany 9813 razy)

aga/h

  • Gość
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« dnia: Maja 02, 2012, 20:50:45 »
Witajcie mam problem jadę do Irlandii na stałe mam psa ma pół roku (mieszaniec owczarka) czytałam na różnych forach jakie badania musi mieć mój piesio (masakra) no ale mniejsza z tym ,no i tu zaczynają się schody gdzie iść do weterynarza który się dobrze na tym zna (konkretnie chodzi mi o daty i co po kolei dawać i w jakich odstępach) ,żeby nie było tak ze mnie cofną razem z psem z powrotem do Polski . Proszę o poradę osób które już wyruszyli w taką podróż ze swoim pupilem najlepiej do Irlandii bo tam mają najsurowsze zasady przewożenia zwierząt domowych . pozdrawiam .

aga/h

  • Gość
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2012, 21:10:07 »
PS.Weterynarze z Polic nie mają najlepszych opinii ,Szczecin???

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 02, 2012, 21:14:01 »
A co ma do tego opinia na temat weterynarzy? Paszport to paszport i tyle. Co to za różnica u jakiego weterynarza? Kluczowe by konkretny lekarz miał uprawnienia do wydawania takiego paszportu (szczepienie przeciwko wściekliźnie + oznakowanie psa to błahostka dla każdego weterynarza)

aga/h

  • Gość
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 02, 2012, 21:29:21 »
Tak masz racje takie podstawowe szczepienia owszem tylko że jeszcze jest potrzebne badanie krwi (wymagane w podrozy do Uk),  leczenie przeciw kleszczom i tasiemcowi (wymagane wylacznie przy podrozy do UK, Irlandii i Malty),  leczenie przeciw tasiemcowi. I to wszystko musi być robione w odpowiedniej kolejności nawet godzinach .

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 02, 2012, 22:21:56 »
ja psu paszport robiłem u weterynarza koło biedronki koszt ok 150 zł

aga/h

  • Gość
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 04, 2012, 22:28:37 »
a ja czytałam że te wszystkie wyniki badań wyżej wymienione wyjdą mi 500-600zł . same wysłanie krwi około 400zł . a bez nich nie wpuszcza mi psa do Irlandii .  :<

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 04, 2012, 23:11:58 »
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

aga/h

  • Gość
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 05, 2012, 21:30:55 »
dzięki śliczne za informację warunki znam chodzi mi raczej o dobrego specjalistę ,który sie na tym wszystkim zna w obrębie najlepiej Polic lub Szczecina , tak jak pisałam podstawowe badania zrobi każdy weterynarz chodzi o te dodatkowe !!!!

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
paszport dla psa ?? u kogo najlepiej robić /
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 06, 2012, 11:20:52 »
Witam!
Z dobrych wterynarzy ( kilku "zwiedziłem" ze swoim psem ) polecam
 p. Bartosza Tarasewicza z Klonowica nr tel. 91 4553119 lub 507 044 013
pon-piąt. 10-13  16-19  sobota 10 - 13. Robiłem paszport ale poza unię wet. wszystkie szczepienia chip itd. przepisał i z takim kwitem do weterynarza wojewódzkiego na Ostrawicką tam 10 min. 20 zł. dostajesz karteczkę i wsio! U mnie z tego wszystkiego chip był najdroższy, bo psina roku jeszcze nie miała  ( po pierwszym roku życia chip za darmo )