Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Benzyna już PO 5 złotych  (Przeczytany 84996 razy)

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 08, 2011, 20:28:32 »
Radujcie się kochani z tej ,,niesamowitej" obniżki o 17 gr na litrze. Nie doceniacie tego rządu, jeszcze nie powiedział w tym temacie swojego ostatniego słowa :rotfl:
Jak już nastąpi oswojenie klientów z ceną 5 zł, powrócimy do niej jak amen w pacierzu.
Akcyza i VAT to najlepsze i najmniej skomplikowane metody dojenia kierowców, a potrzeby będą wkrótce ogromne.........

,,Od 1 maja 2011 r. znikną ulgi w podatku akcyzowym z tytułu dodawania biokomponentów do paliw. Spowoduje to wzrost ich cen detalicznych - zapowiada "Rzeczpospolita"

źródło  :  http://finanse.wp.pl/kat,9231,title,Od-maja-2011-r-drozsze-paliwo,wid,12722847,wiadomosc.html?ticaid=1bbf5

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 08, 2011, 22:34:09 »
Cytat: "sekator"
Radujcie się kochani z tej ,,niesamowitej" obniżki o 17 gr na litrze.
Nie no, mamy płakać, że benzyna tanieje?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 08, 2011, 23:42:16 »
Cytat: "kubapolice"
Nie no, mamy płakać, że benzyna tanieje


Napisałem żebyś płakał ? Ciesz się, jako i ja się cieszę :rotfl: , Tym bardziej, że zdaję sobie sprawę, że jest to radość na krótki dystans.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 08, 2011, 23:46:02 »
Niekoniecznie. Teraz benzyna też nie miała tanieć, a tanieje. Czemu? Bo spadła sprzedaż, przez zawyżone (skoro mogli obniżyć, a dalej na niej zarabiają) ceny.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 09, 2011, 00:15:09 »
No cóż, przekonamy się wkrótce który z nas się mylił. I wierz mi, że z całego serca chciałbym się pomylić.....

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 10, 2011, 10:35:54 »
Cytat: "Wykidajło"
Ja tak nieśmiało chciałem zauważyć, że mija dwa miesiące odkąd założyciel wątku ogłosił, że benzyna już PO 5 zł, a te wredne cepeeny nijak nie chcą się do tego zastosować.


Cytat: "kubapolice"
Niekoniecznie. Teraz benzyna też nie miała tanieć, a tanieje. Czemu? Bo spadła sprzedaż, przez zawyżone


Cytat: "sekator"
No cóż, przekonamy się wkrótce który z nas się mylił. I wierz mi, że z całego serca chciałbym się pomylić


Niestety nie myliłem się. Ale trudno się mylić wiedząc jaka ekipa nami rządzi.

Beobachter

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 10, 2011, 10:42:40 »
Nie każdy jeździ na benzynie. Wczoraj płaciłem za ropę 5,34 zł na stacji Shell w Szczecinie, przy Wojska Polskiego. Prawda V-Power Diesel, ale...

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 10, 2011, 14:14:36 »
Witam

Przed chwilą tankowałem 95 na orlenie na piłsudskiego, cena 5,05! Zaraz jadę tankować ON, widziałem już cenę - 4,99 ;(
Masakra...

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 10, 2011, 14:37:52 »
to jeszcze trochę i będzie jak za zachodnią granicą - w ubiegłym tygodniu tankowałem Arala za 1,529Euro - teraz widzę że to już nam dużo do cen europejskich nie brakuje  :crazy:

--
jacek

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 10, 2011, 14:46:37 »
Cytat: "jacek.wilczek"
w ubiegłym tygodniu tankowałem Arala za 1,529Euro - teraz widzę że to już nam dużo do cen europejskich nie brakuje  


Litr paliwa Super i Super Plus (98) na Aralu kosztuje teraz okolo 1,6 Euro, a najdrozsza Ultimate 102 Oktany 1,67 Euro. O nowej E10 nie wspominam, bo nikt nie chce tego tankowac. :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Wariactwo
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 10, 2011, 20:40:41 »
Powiedzcie mi co się porobiło, że cukier tak drożeje? Kampania buraczana z zeszłego roku przecież jest teraz w sprzedaży... Radosna twórczość rządzących czy chęć zarobienia? Z benzyną tak samo.. Pryska mit cudotwórców... W buraki z takim dobrobytem, gdzie niedługo litr nalewki tańszy od chleba i cukru będzie... Polska to piękny kraj....
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 10, 2011, 21:02:22 »
Trzebież, przejdź do wątków o PO i cenach paliw, tam znajdziesz odpowiedzi na część swoich pytań.
pozdrawiam sekator

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 10, 2011, 21:14:40 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Powiedzcie mi co się porobiło, że cukier tak drożeje?


Dla mnie są to kolejne spekulacje, ktoś na tej panice zbije niezłą kasę. Pytanie tylko, kto z kim się tak dogadał?

pac

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 10, 2011, 21:20:33 »
jescze troche, a będziemy kupować cukier na kartki  :crazy:
 w policach już sprzedają tylko po kilogramie np w delikatesach :)

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 10, 2011, 23:22:24 »
Za cene cukru winę ponosi Unia Europejska, która parę lat temu wprowadziła limity produkcji cukru. W całej europie pozamykała się przez to kupa fabryk. Głównym importerem stała się m.in Ameryka pd, w której teraz zapanował nieurodzaj, ogólnie jakiś kryzys w branży cukierniczej i teraz cierpi cała Europa. Będąc na zakupach w Schwedt parę dni temu, półki z cukrem wyglądają jak u nas - pusto :) W Realu niemieckim został tylko cukier po 1, 09 euro, i widziałam jak niemiecka pani domu robiła sobie mały zapasik i narzekała z panią kasjerką na jego cene :) W niemieckim netto karta "Cukru Brak" :). Także cierp Europo przez Unijne "limity", mleczne, cukrowe... ehhhh....