Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!  (Przeczytany 63044 razy)

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 07, 2010, 21:52:50 »
Ludzie ogarnijcie się :crazy: , mamy rok 2010...
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 07, 2010, 21:56:35 »
Ja już nie wiem, czy to stare żale, czy stare wyrzuty sumienia....
ale racja mamy rok , jaki mamy i życie toczy się dalej... więc żyjmy i żyjmy godnie

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 07, 2010, 23:39:08 »
Hubalczyk, tu idą inwektywy i wzajemne wyzwiska.To jest przesada, czytaj ze zrozumieniem.Ludzie pokroju Inki i rotmistrza Pileckiego ginęli za nas wszystkich, za wolną Polskę.Młodzi lewicowcy nie mają nic wspólnego ze starym systemem i mieszanie ich, z byłymi komunistami jak to mówił Kaczyński jest nadużyciem.Z resztą jacy to byli komuniści.Socjaliści prędzej.Stary beton rodem z PZPR odchodzi w cień na szczęście.I proszę nie obrażać, bo kultura dyskusji w tym temacie jest poniżej krytyki.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 08, 2010, 09:25:59 »
Otóż niestety drogi Trzebiezcity, mylisz się.
Państwo zawsze było kontynuacją. To tylko w Polsce wymyślono mit budowania państwa od nowa. W PRL zawsze budowaliśmy drugą Polskę – pierwszą drugą tuż po wojnie, drugą drugą już za Gierka, a trzecią drugą za czasów stanu wojennego. Obecnie tez coś budujemy.
Z poglądami politycznymi jest podobnie.
W niektórych umysłach mogło zrodzić się przekonanie, że można zacząć coś od zera i to co było za poprzedników nie ma już żadnego absolutnie znaczenia. A współcześni komuniści wypadli komunistycznej sroce spod ogona i ich polityczne poglądy nie mają żadnych politycznych rodziców. Bo to wstyd przyznać się . że jest się kontynuatorem tradycji myślowej morderców rodem z NKWD, Cyrankiewiczów, Bierutów, Ochabów, nie daj Bóg!
Tym bardziej, że się niewiele o rodzimych komunistach stalinowcach  wie i nie chce się więcej wiedzieć. Lepiej uchodzić za komunistę oświeconego, gdzieś z rodowodem w zachodniej Europie, tak bliżej Hiszpanii i podpisywać się pod nośnymi i nic nie znaczącymi hasłami równości i braterstwa, które tak naprawdę pokrywają brak wiedzy i kompletna bierność umysłową.

Bo tak naprawdę dzisiejszy postkomunizm to wszelkie struktury i działania na stykach polityki, biznesu, służb specjalnych, mediów będące dziedzictwem PRL, a zmodernizowani komuniści i lewacy są tylko przykrywką dla tych interesów (żeby brzydko nie powiedzieć: mięsem). I jak życie pokazuje "stare" trzyma sie dobrze i nie odchodzi w cień.
millena

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 08, 2010, 11:09:40 »
Cytat: "bazyl"
Cytat: "Wykidajło"
To tacy jak Jarosław K. i jego wyznawcy robili to, o czym piszesz.

Jarosław K. mordował AKowców ? Ciekawa teoria, nawet jak na zatwardziałego lewaka :lol2:

Ciekawe to raczej jest to, że zwrot "tacy jak" okazuje się niezrozumiały dla kogoś uzurpującego sobie prawo wyznaczania kanonów Polskiego Patriotyzmu.
Cytat: "piotrch"
Wikidajło Tobie się chyba coś w głowie poprzestawiało, pewnie pochodzisz z rodziny gdzie dziadek i ojciec byli w UB!!!

Mylisz mnie ze swoim bratem.
Cytat: "billkronos"
Cytat: "piotrch"
Wykidajlo, Tobie sie chyba cos w glowie poprzestawialo, pewnie pochodzisz z rodziny,
gdzie dziadek i ojciec byli w UB !!! Sorry, ale to co piszesz, to przechodzi ludzkie pojecie !!!"/quote]
Widzisz, sam potwierdzasz to co napisalem, ze mlodsi ludzie ( nie tylko mlodziez szkolna),
powinni wiedziec kim byli S.Martyka i W.Odolska.!

Najpierw powinni się dowiedzieć, kim byli Józef Światło i John Demianiuk.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 08, 2010, 11:49:47 »
Cytat: "Wykidajło"
Mylisz mnie ze swoim bratem.


Marna prowokacja. Podobnie jak prezentowany przez ciebie styl prowadzenia dyskusji i pisania.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 08, 2010, 12:31:14 »
Dedykuję tym, którzy sądzą , że pamięć jest niepotrzebna i denerwująca.. I , że nie cofamy się do stanu sprzed 2007 r., i że stare wymiera. Pętla czasu?

http://kokos.salon24.pl/253458,jak-sie-pani-dzis-czuje-pani-janino
millena

sekator

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 08, 2010, 18:25:49 »
A tutaj fascynująca historia obecnej ,,pierwszej damy" i ubeckich korzeni jej obojga rodziców.

http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/57/4094/rodzinna-historia-prezydentowej-w-aktach-ipn

No cóż, takie mamy elity na jakie zasługujemy.

bies

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 08, 2010, 19:19:35 »
no a teraz poczekamy az "niesamowici" obronci czystosci tematow na forum i praw "prawdziwych polakow" napisza ze w swietnym temacie zaczyna sie robic sciek.......
no chyba ze znow zadziala u was prawo kalego .... wy robicie sciek to cudownie :crazy:  ... inni cos napisza "marne prowokacje"

serdecznie pozdrawiam

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 08, 2010, 19:20:35 »
To powiedzcie jak to możliwe, że zasłużony AKowiec Kaczyński senior tak dobrze prosperował w latach powojennych?Kariera naukowa, synowie w tv.Jak to możliwe, skoro on z tego samego korzenia co Inka, Pilecki i inni z państwsa podziemnego?Proszę o odpowiedź..AK to wróg władzy ludowej i albo do piachu albo długoletnie więzienie za zdradę Polski.Jak się uchwał?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 08, 2010, 19:22:47 »
Cytat: "sekator"
A tutaj fascynująca historia obecnej ,,pierwszej damy" i ubeckich korzeni jej obojga rodziców.
No cóż, takie mamy elity na jakie zasługujemy.

I cóż wam biednym zakonserwowanym  konserwatystom pozostaje?Pluć,obrzucać błotem ujadać i konserwować nienawiść.A potem się dziwicie,że kolejne wybory przegrane.To mi się podoba,wykańczać się własnym językiem.Tak trzymać!

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 08, 2010, 19:36:00 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
czytaj ze zrozumieniem.


Proszę, oszczędź mi tych dyżurnych powiedzonek typu "czytaj ze zrozumieniem". Możemy prowadzić dyskusję na argumenty - i dobrze. Ale nie wstawiaj między swoje takich przycinek, żeby sprawiać wrażenie, że ma się tych argumentów więcej. Socjotechnikę lepiej zostaw fachowcom z pewnej stacji telewizyjnej.

Cytat: "TrzebieżCITY"
Młodzi lewicowcy nie mają nic wspólnego ze starym systemem i mieszanie ich, z byłymi komunistami jak to mówił Kaczyński jest nadużyciem.Z resztą jacy to byli komuniści.Socjaliści prędzej.Stary beton rodem z PZPR odchodzi w cień na szczęście.


Tylko, że tacy ludzie jak Napieralski czy nawet teraz Komorowski, wyciągają takie betony z tego cienia. To właśnie Komorowski wziął sobie do rady bezpieczeństwa Jaruzelskiego. To właśnie "młody lewicowiec nie mający nic wspólnego z byłym komunistą" (Ty to napisałeś) przechadzał się po sejmie z człowiekiem, który wypowiedział w grudniu roku pamiętnego wojnę własnemu narodowi.

Cytat: "TrzebieżCITY"
I proszę nie obrażać, bo kultura dyskusji w tym temacie jest poniżej krytyki.


Teraz wskaż, proszę, w którym miejscu obraziłem kogoś.
hubalczyk

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 08, 2010, 19:56:22 »
Hubalczyk, akurat do Ciebie nie mam jakiegokolwiek złego słowa.Toczy się wojna, jedni próbują dowalić drugim.I po co?Historia jest jedna i powinno być się dumnym z tych kart!Z tego ,że byli ludzie, dla których Polska była najważniejsza i nie szczędzili krwi.Chodzi o nie używanie tych nazwisk w tak zaciekłej kłótni.Mój dziadek pszeszedł pół Europy w czasie 2 wojny i jestem dumny jak paw, że wywodzę się z takiej rodziny.Dziadek znał Gajowniczka, człowieka, którego uratował św.Maksymilian Maria Kolbe od śmierci głodowej.Z napieralskim zdecydowanie się zgadzam z Tobą.Plastuś i tyle.Co do Jaruzelskiego, to człowiek ma wiele za uszami , w tym śmierc i krew na rękach, ale i piękną kartę w czasie 2 wojny światowej.Za jedno szacunek, za drugie zdecydowanie NIE.Mój drugi dziadek z Panem Drzazgą nadstawiał karku w czasach stanu wojennego.Więc wiesz,że mnie akurat do czerwonego koloru zdecydowanie daleko.Podobnie jak Ty jestem dzieckiem tego trudnego czasu.Polak nie znający historii własnego narodu jest dla mnie jak drzewo bez korzeni.Pozdrawiam. P.S. Akurat Ty, Tomek Tokarczyk, sekator, to ludzie na poziomie, zktórymi rozmowa i spieranie jest ,że tak powiem fajne, bo nie rzucacie błotem.Tak trzymać!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 08, 2010, 20:04:37 »
Cytat: "hubalczyk"
Socjotechnikę lepiej zostaw fachowcom z pewnej stacji telewizyjnej.


Socjotechnika - bardzo popularne słowo ostatnio i nieco oklepane, aż do znudzenia.

Cytat: "hubalczyk"

TrzebieżCITY napisał/a:   
Młodzi lewicowcy nie mają nic wspólnego ze starym systemem i mieszanie ich, z byłymi komunistami jak to mówił Kaczyński jest nadużyciem.Z resztą jacy to byli komuniści.Socjaliści prędzej.Stary beton rodem z PZPR odchodzi w cień na szczęście.   


Tylko, że tacy ludzie jak Napieralski czy nawet teraz Komorowski, wyciągają takie betony z tego cienia. To właśnie Komorowski wziął sobie do rady bezpieczeństwa Jaruzelskiego. To właśnie "młody lewicowiec nie mający nic wspólnego z byłym komunistą" (Ty to napisałeś) przechadzał się po sejmie z człowiekiem, który wypowiedział w grudniu roku pamiętnego wojnę własnemu narodowi.


Tutaj zgadzam się z Hubalczykiem, w Niemczech również są grupy młodych ludzi, dla których Adolf jest idolem, bo zwalczył bezrobocie, rozwinął przemysł i pobudował autostrady, a to, że za jego "kadencji" zginęły miliony ludzi, nie jest już takie ważne. Stosunek "młodych lewicowców" do Jaruzelskiego jest dla mnie podobną moralną patologią. Pewnie skali okrucieństw porównać się nie da, lecz "Towarzysz Generał"-jest film pod tym tytułem- również ma krew na rękach, wszystkich tych, którzy zginęli w czasie Stanu Wojennego. Zapraszanie takiego elementu przez najwyższe sfery władzy jest kpiną z osób, które walczyły o Naszą Wolność. A przede wszystkim z tych, które oddały życie za walkę o Wolną Polskę.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] INKA - Proponuję obejrzeć wszystim!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 08, 2010, 20:24:10 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Polak nie znający historii własnego narodu jest dla mnie jak drzewo bez korzeni.Pozdrawiam.


Pięknie to ująłeś. Można by dodać jeszcze - jeśli my zapomnimy o nich,Ty Boże zapomnij o nas. Również pozdrawiam :)
hubalczyk