Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K  (Przeczytany 21478 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 13, 2010, 16:44:55 »
Cytat: "prawda"
obejrzyjcie.
http://w828.wrzuta.pl/film/1w1MzWarXbE/po_ses

filmik jest z tej strony
http://www.police-takczynie.pl/tekst_005.htm
naprawdę bardzo ciekawie opisane przebieg różnych spraw w gminie

Wszystko jest ok poza jednym. Mnie, autora tego filmu, nikt nie pytał o prawo do rozpowszechniania na innych witrynach. Na dodatek na Wrzucie nie umieszczono linku do strony z oryginałem. To jest nie fair! Dobrze, że chociaż Ty zamieściłeś link do źródła.

prawda

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 13, 2010, 18:54:47 »
A wiecie że w urzędzie gminy pracuje nie tylko kłys ale cała jego rodzina... 5 osób :)

urząd gminy to interes rodzinny z tego co widać

yak

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 13, 2010, 19:50:42 »
Wiecie co? Zastanawiam się, czy jesteście warci, aby Wam napisać prawdę. Paru osobom prywatnie odpowiedziałem. Ale mam dziwne przeświadczenie, że tu coś śmierdzi "gołotą". Jak sobie z ukraińska przestawicie spółgłoski - będziecie wiedzieli o co chodzi.

ufo

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 13, 2010, 20:09:40 »
Jeszcze raz wznowię pytanie, na które nie otrzymałem odpowiedzi w temacie http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=65777&highlight=#65777
Szanowny Panie Kłys czy może Pan mi (nam) wrzeszczcie objawić, co Pan zrobił, jako Pełnomocnik dla Polic a teraz jako urzędnik. Może ten remont kruchty na starym rynku? Nie wiem, zgaduję. Proszę napisać o swoich dokonaniach. Jestem naprawdę ciekaw, jaka jest cena humanisty pełniącego obowiązki wcześniej Pełnomocnika Burmistrza Polic ds. ochrony
zabytków oraz dziedzictwa kulturowego a teraz urzędnika, konkretnie bez owijania w bawełnę, Mam nadzieję, że jest Pan na poziomie i odpowie na bardzo proste nieskomplikowane pytanie.

yak

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 13, 2010, 20:21:24 »
@Ufo - odpowiem Ci - raz jeden i ostatni, przytaczając prywatną odpowiedź dla kogoś życzliwego (dużo takich, ale się boją). No to przeczytaj i przeczytajcie "inni".

"Pracuję w internecie i w terenie. Efektem mojej tegorocznej pracy są m.in. trzy pomniki, ostatni odsłonięty wczoraj, kilka opracowań historycznych, kilka przygotowanych i zaopiniowanych uchwał oraz masa ankiet, odpowiedzi na specjalistyczne zapytania itd.

Współredaguję Encyklopedie Polic oraz witrynę internetową "Osiem wieków Polic" (wkrótce uruchomimy), redaguję Kronikę Zakładów Chemicznych i parę innych przedsięwzięć.

Przygotowuję też konferencje i sympozja. To nie są typowe prace urzędnika, zatem nie może on pracować typowo, od ósmej do piętnastej.

Widzicie na mieście tablice informacyjne: przy kapliczce, przy starym kościele, w Parku Staromiejskim, w Niekłończycy i Jasienicy? Tak - wszystkie (+ parę jeszcze nie zrealizowanych fizycznie) to moje dzieło. Efekt pracy w necie, Książnicy, Archiwach. Ja nie mogę hołocie tłumaczyć co to jest praca naukowa. A uwierzcie - pracuję za trzech lub czterech.

Lecz Jurek - rżnący kretyna - głupi nie jest. On wie, jaki charakter ma moja praca. Wie również, że zatrudnianie urzędników i określanie warunków ich zatrudnienia nie podlega ocenie rady, bo to autonomia burmistrza, jako szefa zakładu. Wie, a mimo to - strasznie się ciesząc z pozornego skandalu - uśmiecha się radośnie i tryumfalnie. Gdyby był mi obojętny - dałbym spokój. Lecz tyle razy (znam go od lat) mienił się być mi przyjacielem.

Obojętny nie jest, dlatego mnie zdenerwował. Nie mogłem go strzelić w pysk, choć się mu należało, bo straciłbym pracę i nadszarpnąłbym autorytet burmistrza. A tego nie wolno mi zrobić. Jurek to wiedział i dlatego walił niesprawiedliwe słowa i oceny.

Teraz - dochodzą do głosu jego klakierzy. Materiał wrzucono do netu 19 godzin temu. Akurat w momencie, kiedy Gazeta Wyborcza (dzisiejsza) opisuje tablicę-pomnik w Mścięcinie ku czci pomordowanych tam Żydów. Uroczystość odsłonięcia odbyła się wczoraj.

Ja motywacje rozumiem, odzywać się nie będę, lecz nie rozumiem - darujcie słowo - skurwysyństwa. Nigdy nikogo nie oczerniłem. A latek mam już wiele.

Nie będę się usprawiedliwiał, po wyborach odejdę z tego forum lub pozostanę pod innym nickiem jedynie w dziale historia. Bo ona mnie naprawdę interesuje. Na razie muszę ściągać na siebie ataki, aby zabezpieczyć W. Diakuna. I czynię to świadomie, czasami głupoty wypisując. Wiem po co, bo chodzi o wybory i o spokój w Policach. Przejdą - będzie kilka lat spokoju. O rozprawę "lustracyjną" się nie martwcie. Nic z tego nie będzie.

Ogólnie - dzięki za życzliwość."

Starczy?
Wierzę, że starczy i że jesteście LUDŹMI.
A jeśli NIE?

No to Was...

ufo

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 13, 2010, 20:49:11 »
Dziękuję za wypowiedz, choć efektów do tej pory przyznać muszę nie widziałem.
Co do ostatniego pomnika? Przecież już są tam dwa pomniki. Po co trzeci? Ile to kosztowało? I dlaczego Żydowski? Czy tylko Żydzi w Policach zginęli? Teraz będziemy stawiać pomniki wszystkim narodowością? Proszę o odpowiedz.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 13, 2010, 21:05:34 »
Cytat: "ufo"
Po co trzeci? Ile to kosztowało? I dlaczego Żydowski? Czy tylko Żydzi w Policach zginęli? Teraz będziemy stawiać pomniki wszystkim narodowością? Proszę o odpowiedz.


Czy ty chłopie potrafisz czasem pomyśleć? Czy na takie proste pytania potrzebujesz odpowiedzi? Historia poprzedniego stulecia miała bardzo okrutny przebieg dla ludzkości, ludzie tracili swoich bliskich, całe rodziny, a ty smęcisz tutaj o pieniądzach? Ogarnij się człowieku, te wydarzenia trzeba upamiętniać, by przyszłe pokolenia miały świadomość do czego prowadzi chora żądza bezwzględnej władzy. Naród Żydowski najbardziej cierpiał z powodu kompleksów psychopaty z wąsikiem, którego korzenie, na ironię losu, również były żydowskie. Proponuję uzupełnić wiedzę z historii, a potem zadawać pytania.

yak

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 13, 2010, 21:06:23 »
Kosztowało niewiele. 13 000. Wielki dar Jan Ziętka. A Żydzi?
Żydów nikt dotąd nie zauważał i nie widział. Na żadnych "tablicach pamiątkowych" tej nacji nie ma. Ani przy Ofiar Stutthofu, ani na rozstajach pod Trzeszczynem (pomnik). Dlaczego?
Umówmy się, że nie wiedziano, że również Żydzi tu byli, i że ich mordowano. Umówmy się, nie wiedziano. Powiedziałem.
Mnie, po analizie zdobytych dokumentów, wydało się to skandalem. I burmistrzowi również. No to zrobiliśmy co trzeba. Po prawdzie - na tym koniec. W przyszłości (jak wygra Diakun) odrestaurujemy część poświęconą więźniom aryjskim. Na pewno.
Tyle na temat.

kresowiak

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 13, 2010, 21:53:04 »
Yanie!
Sądziłem, że nie dasz się podpuścić. A jednak! Nie znosisz krytyki (nawet nieuzasadnionej). Ale to Ty pisałeś peany na temat Kardziejonka. Teraz jest inaczej. Nie jest Twoim przyjacielem, kolegą czy jak to inaczej zwać. Tablica poświęcona Żydom jest jak najbardziej zasadna! Ale pamiętaj, o ich losie dowiedziałeś się stosunkowo niedawno dzięki synowi Hilde Kliche. Nie przypisuj sobie zatem zasług w tym zakresie. Wcześniej takich materiałów nie było. Stąd n.p. na tablicy w Trzeszczynie nie ma on nich wzmianki. Twoich zasług nie podważam. Ale zauważam, że ostanio poszedłeś w swym dzialaniu li tylko w kierunku tablic pamiątkowych. A gdzie inne  działania w sprawie historii Polic?
PS. Tylko nie pisz elaboratu!

yak

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 13, 2010, 22:23:52 »
Słuchaj "kresowiak", mądry człowieku. Bo za mądrego Cię uważam.

Zobacz wyżej moją odpowiedź dla "ufo". Uczciwą. Wymieniłem, co mi się udało zrobić. To po pierwsze.
Po drugie - nie rozczarowałem się do Jurka Kardziejonka. Ja akurat jestem w odniesieniach stały i człowieka lubię. Uważam, że mu chwilowo odbiło, ale wierzę, że chwilowo i wróci dawny Jurek. Zostawi PO i inne brednie - będzie nasz, po staremu, jak był. W tej chwili - po mojemu - zgłupiał i robi rzeczy mało godne, ale to jeszcze nie jest definitywny powód do skreślenia. Chciałbym aby dostał "w nos" w najbliższych wyborach, ale nie z zemsty, czy złośliwości, tylko w nadziei, że otrzeźwieje.

Ja wciąż uważam, że jest to fajny facet. Podobnie jak cała rodzina. A Bartka Pachisa też - z ich pomocą - da się wychować. Niemniej, na razie, robią głupstwa. Vide: sekrety władzy.
Wjeżdżałem dzisiaj od Tanowa do Polic i widzę baner z adresem strony. Pomyślałem sobie: a jakby go tak spalić? Chlustnę ropą, poprawię benzyną (wożoną dla diesla na wszelki wypadek) i podpalę. Takie głupie myślenie.

Potem przyszła refleksja. Po co. Policzanie nie są idiotami. Doskonale wiedzą, że to propaganda wyborcza. W kraju jest demokracja - wywiesza ktoś baner - wolno mu. I odpuściłem...

Sumując - nie tracę nadziei, że policcy "ludzie z jajami" (cholera, moderator się zgorszy) jakoś się dogadają. Gorzej z kreacjami partyjnymi i środowiskowymi (tu nie mówię o PO) wygenerowanymi na "pięć minut" istnienia. Ale to ich problem, nie nasz. Zachowajmy trzeźwe myślenie.

Ja chcę - chciałbym, aby potencjalny następca Władka Diakuna (nie teraz, za jakiś czas) był człowiekiem równie utalentowanym do sprawowania funkcji "ojca gminy". Mnie interesuje termin "ojciec". I w jego interpretacji Jurek mi nie pomaga. Ot, co.

Pozdrowienia - yak, und andere Namen.

PS Mechanizmy tego forum są popier... Wysyłam odpowiedź, a tu "dziwy" wychodzą. No, ale w końcu - wysłałem.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 13, 2010, 22:39:13 »
Cytat: "yak"
Wysyłam odpowiedź, a tu "dziwy" wychodzą


Potwierdzenie w folderze wysłanych wiadomości PW pojawia się dopiero wtedy, gdy adresat otworzy otrzymaną wiadomość, inaczej strona pokazuje status wiadomości "do wysłania", stąd to błędne wrażenie. Też na początku nie byłem zdezorientowany, ale teraz, jak sqmałem - jest ok.

yak

  • Gość
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 13, 2010, 22:49:54 »
Pewnie tak jest. A ja bym chciał prosto i czytelnie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 13, 2010, 22:51:10 »
Zastanawiało mnie tylko kiedy Pan Jan przyzna się, że jest "yak"iem bo ostatnio zacięcie walczył, że to nie on, pytanie po co? Problem nie tkwi ile kto i gdzie, tylko czemu Pan Diakun nie potrafił odpowiedzieć na naprawdę proste pytanie. ;-)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 13, 2010, 23:11:55 »
Cytat: "rbk"
Zastanawiało mnie tylko kiedy Pan Jan przyzna się, że jest "yak"iem bo ostatnio zacięcie walczył, że to nie on, pytanie po co?


Czyżbyś drogi Rbk dostał obietnicę "grubego" przelewu od "Zdanowicza" za wyjaśnienie tej wątpliwości?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kompromitacja burmistrza i jego kolegi A.K
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 13, 2010, 23:19:09 »
Głupszego tekstu w życiu nie czytałem proszę szanownego Pana.
Tak więc odpowiedź będzie równie głupia:
Tak, w dolarach proszę Pana szanownego. Mam się podzielić?