Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Kandydat u drzwi.  (Przeczytany 15129 razy)

asdfghjkl

  • Gość
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 22, 2010, 22:06:15 »
moim zdaniem chodzenie i proszenie o głosy to szczyt beszczelności ze strony kandydatów.  O głosy należy zabiegac całą kadencję, a nie 2, 3 tygodnie przed wyborami. najlepszą reklamą ( a zarazem ulotką wyborczą ) jest to co człowiek zrobił a nie to co chce zrobić bo i tak wiadomo, ze papier przyjmie wszystko. u mnie też bylo kilku takich co byli już radnymi. Zadawałem im pytanie dlaczego nie chodzili po domach wczesniej w trakcie kadencji i nie pytali się jakie są nasze opinie, jakie mamy potrzeby
Druga sprawa to sami kandydaci. Przegladając listy wyborcze zdarzały się przypadki bardzo młodych ludzi, którzy raczej jeszcze w zyciu nie pracowali. To jest już lekka przesada. odpowiedni kandydat powinien czymś się wróżniać, swoją działalnością, doswiadczeniem dlatego i tak uważam, że większość kandydatów kierowała się własnymi korzyściami niż chęcią naprawy Polic

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 22, 2010, 22:08:58 »
Ja nawet miałam chusteczki higieniczne z wizerunkiem jednego ze startujących w skrzynce pocztowej

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 23, 2010, 11:12:03 »
Ja dostałem zapalniczkę i kalendarzyk z wizerunkiem i nazwiskiem kandydata,a za wycieraczką auta znalazłem skrobaczkę do szyb z nazwiskiem innego.
Żaden z nich mojego głosu nie dostał.
Na razie nie ma podpisu......

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 23, 2010, 17:13:12 »
Skrobaczki największy zadymiarz J.K. rozdawał.Myślał chłopina, że policzanie to ludzie głupi...Szczęście nie ma tego orginała w gminie.Wsadził synusia do powiatu i pewnie będzie sterował z tylniego fotela.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 23, 2010, 17:24:08 »
Jak widać skrobaczki nic nie dały,i cyrki pod kamerę również!
Na razie nie ma podpisu......

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 23, 2010, 18:45:41 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Skrobaczki największy zadymiarz J.K. rozdawał.


Poważnie? A ja myślałem, że ryby w gazecie. :)

żarcik

  • Gość
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 23, 2010, 18:54:24 »
Zadymiarz, nie zadymiarz. Za to wejdą świeżasy i nic nie zrobią dla Polic

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 23, 2010, 21:41:52 »
No, za to Kardziejonek mleko i miód sprowadził...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 23, 2010, 22:39:35 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
No, za to ...
Dał mieszkańcom możliwość zobaczenia, jaką  aktywność i efektywność reprezentowali wszyscy radni.
<*)))))>{

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 23, 2010, 22:45:42 »
Panie Andrzeju, czyli według Pana wszyscy byli jak sławetny Pan K.?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 23, 2010, 23:39:47 »
@ TrzebieżCITY
Jedni byli aktywni, wnosili interpelacje, wnioski, zapytania, projekty, zwracali uwgę na problemy mieszkanów. Inni skupili się tylko na podnoszeniu ręki za lub przeciw. Nietórzy tylko wstrzymywali się od głosu. Efektem niektórych radnych za całą kadencję, była załatana dziura w chodniku-dobre i to. Nie można też przeceniac relacji z posiedzeń rady, wiadomo, że wiele decyzji zapada przed posiedzeniem rady. Myśle, że gdyby nie było relacji z posiedzeń w TV, nie było by tak spektakularnych wystąpień. Z drugiej strony była możliwoś, poznać bliżej działalność naszych wybrańców. Czy nowa rada zdecyduję się na kontynuację tych przekazów, zobaczymy. Czy powinna być kontynuowana?
<*)))))>{

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Kandydat u drzwi.
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 24, 2010, 11:43:45 »
Cytat: "ak"
Myśle, że gdyby nie było relacji z posiedzeń w TV, nie było by tak spektakularnych wystąpień. Z drugiej strony była możliwoś, poznać bliżej działalność naszych wybrańców. Czy nowa rada zdecyduję się na kontynuację tych przekazów, zobaczymy. Czy powinna być kontynuowana?

Za pieniądze gminy na pewno nie powinny, bo to jest pomieszanie ról.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.