Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość  (Przeczytany 13076 razy)

kolins

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« dnia: Listopada 12, 2010, 15:03:10 »
Kowalewski, moim zdaniem, ma przewagę nad Diakunem w 2 sferach : młodość i wizja . Młodość to pomysły, a nie rutyna. Wizja nowoczenych Polic, nie powielanie działań z poprzednich kadencji... :'(

marcelina

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2010, 15:10:32 »
A kiedy mówi się o młodości Łapin jako o atucie to nagle słychać, że to żaden atut... dziwne..

Każdy kandydat ma przewagę nad Diakunem- samym faktem, że Diakunem nie jest. ;)

Offline Rzeźnik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2010, 15:11:16 »
A Diakun ma taką przewagę, że już wszyscy wiedzą czego się mogę spodziewać. Kowalewski to jest jednak ktoś nowy, nie wiadomo co może zrobić jako burmistrz.

kolins

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2010, 15:19:15 »
Nie zgodziłbym się, ze jst to ktoś nowy.Od wielu lat jest radnym, najpierw Unii Wolności, Przymierza Szymaszka, a obecnie PO.

sosna123

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2010, 15:21:12 »
Diakun tez był kiedyś nowy.

trzeba dać szanse kolejnemu. Kowalewski widać że obrotny chłopak i dobrze mu z oczu patrzy.

marcelina

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2010, 15:23:28 »
Cytuj (zaznaczone)
A Diakun ma taką przewagę, że już wszyscy wiedzą czego się mogę spodziewać.


W jego przypadku to nie jest przewaga.. wiem czego mogę się po nim spodziewać i nie chcę go znowu widzieć na tym stanowisku.

sosna123

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2010, 15:28:00 »
tak możemy spodziewać się kolejnej strony sekrety władzy

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2010, 15:36:25 »
Cytat: "Rzeźnik"
Kowalewski to jest jednak ktoś nowy, nie wiadomo co może zrobić jako burmistrz.
A ja wiem co się można po nim spodziewać ,kiedyś byłam świadkiem jak wręcz chamsko odpowiedział na spotkaniu z mieszkańcami Polic pewnej kobiecie.Pycha i zarozumiałość  to cecha tego pana .

sosna123

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 12, 2010, 15:54:22 »
Storczyk to samo mogę powiedzieć o diakunie.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 12, 2010, 16:20:36 »
Cytat: "sosna123"
Storczyk to samo mogę powiedzieć o diakunie.
Przez te parę lat  miałam parę spraw z którymi zwracałam się do Burmistrza ,nigdy mi po chamsku nie odpowiedział,wręcz odwrotnie ,starał się znaleźć zawsze jakieś rozwiązanie moich bolączek .Nadmieniam że nie uważam aby był święty, wiele mu brakuje .Po prostu nie widzę nikogo aby go zastąpił.A na pewno już by się ktoś nowy przydał .Może za cztery lata.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 12, 2010, 17:48:56 »
Cytat: "Storczyk"
Cytat: "Rzeźnik"
Kowalewski to jest jednak ktoś nowy, nie wiadomo co może zrobić jako burmistrz.
A ja wiem co się można po nim spodziewać ,kiedyś byłam świadkiem jak wręcz chamsko odpowiedział na spotkaniu z mieszkańcami Polic pewnej kobiecie.Pycha i zarozumiałość  to cecha tego pana .


Tak, wiem o co chodzi, kobieta tak rozmawiała z ludźmi jakby jej cały zarząd zrobił "dzieci". Miała pretensje, aj szkoda pisać.

Wystarczy poczytać teraz jak członkowie rożnych partii się wypowiadają, to już ma się zdanie wyrobione, naaaaaa dłuuuuugie lata.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 12, 2010, 18:36:03 »
Cytat: "kolins"
Kowalewski, moim zdaniem, ma przewagę nad Diakunem w 2 sferach : młodość i wizja

Idąc tym tokiem rozumowania moglibyśmy wybrać na burmistrza piętnastolatka na opalaczach...

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 12, 2010, 22:44:52 »
chyba dopalaczach...tutaj nie chodzi czy D jest zły czy nie jest nikt tego nie podważa tutaj chodzi o to że wyczerpanie materiału i ciagle robienie tego samego...a jak slysze ze Gryf remontuje ul. Piaskowa itd a to tzw schetynowki to noz sie otwiera:D hahahaha...a co do strefy wladzy boli to kogos? jak boli znaczy cos na sumieniu musi byc...a raczej nie lacze Pana Krystiana z ta strona wbrew temu co myslicie:)

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 13, 2010, 00:01:52 »
ciekawe czy potrafi wymienić ,nie mówiąc o obietnicy zrealizowania,potrzeb ludzi,którzy nie mają szczęścia zamieszkiwać Polic

monika1980

  • Gość
[Gmina Police] Kowalewski ma przewagę nad Diakunem : młodość
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 13, 2010, 17:38:04 »
Cytat: "marcelina"
Cytuj (zaznaczone)
A Diakun ma taką przewagę, że już wszyscy wiedzą czego się mogę spodziewać.


W jego przypadku to nie jest przewaga.. wiem czego mogę się po nim spodziewać i nie chcę go znowu widzieć na tym stanowisku.



Popieram, nie będzie jadł drogich obiadków za moje pieniądze. Panie Diakun pracuję z Panem wiele lat i wiem o Panu tyle,że włos się jeży. To prawda,co piszą sekrety władzy. Ale też na Pana Kowalewskiego nie zagłosuję bo to chamski i opryskliwy człowiek. Nic nie zrobił jako radny. Dam głos młodej osobie ale nie Kowalewskiemu. Po cichu chciałabym aby Pani Agnieszka zdobyła te krzesło. Walczy o dobro i bezpieczeństwo i pracę o coś realnego. Konsultowała ze mną ilość pieniędzy w gminie i przygotowała plan na miarę możliwości gminy w tak trudnym okresie.