Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem?  (Przeczytany 7569 razy)

kolins

  • Gość
[Gmina Police] Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem?
« dnia: Listopada 12, 2010, 13:49:32 »
Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem na burmistrza?

Mam wątpliwości, aby jednoznacznie odpowiedzieć sobie na to pytanie...
Ale analizując -
Obecny burmistrz już się "nasłuzył" Policom, nie wiem co sądzić o tej lustracji, sprawa ma się wyjaśnić dopiero po wyborach, nie wierzę w aferę ZWiKową, ale też tam coś było nie tak, a więc NIE
Do Ewy Chmielewskiej nie mam zastrzeżeń, oprócz zmian ugrupowań, według mnie za częstych, i jeszcze ten Misiło 4 lata temu... - NIE
Pań Zielińskiej i Łapin nie znam na tyle , żeby się wypowiadać. - NIE

No i wychodzi,że Kowalewski może być najlepszy - młody, ale z doświadczeniem samorządowym (prawie 3 kadencje), człowiek z pomysłami - budowa blaszaków (a nie remont), nie czyta z kartki, pozytywnie nastawiony do ludzi, nie kłócił sie na sesjach, może  ma dobry pomysł na Police 2010-14 ?. - TAK! :faja:

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2010, 13:57:05 »
Rzeczywiście w chwili obecnej wszystko wskazuje na to,że spotka się w II turze z W.Diakunem. Będzie już po wyroku Sądowym a wówczas-wszystko zdarzyć się może oj może.W/g mnie w chwili obecnej bardzo poważny kandydat z realną szansą wygrania.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

marcelina

  • Gość
[Gmina Police] Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2010, 15:00:51 »
Jeżeli Kowalewski spotka się w II turze z Diakunem, to wybór jest oczywisty... Sprawa w sądzie mówi sama za siebie...

sekator

  • Gość
[Gmina Police] Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2010, 17:25:31 »
kolins, wasza opcja rozwaliła prawie Z.CH.Police, a teraz się uwzieliście, żeby zrobić to samo z Gminą i Powiatem. Dajcie ludziom chociaż tam popracować w spokoju, a jedyną gwaracją tego spokoju jest dalsze funkcjonowanie koalicji Gryf-PiS, a nie oszołomów i młodych wilczków spod sztandarów PO.

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2010, 22:37:06 »
analizując wypowiedzi Krystiana oraz jego stosunek do frakcji K.K w PO można dostrzec jego wybitną niezależność od układów...i pamiętam jak powiedział, że osobiście nie ma nic do P. Diakuna tutaj chodzi o zmęczenie materiału a tej całej reszcie z Gryfa o utrzymanie stołków ludzie obudźcie się....Krystian jak go znam nie rzuca słów na wiatr długo pracował nad programem a będąc 3 kadencje radnym wie na co gmina może sobie pozwolić a na co nie:)
chciałbym, żeby przestało być ciągle zielono i nowo chodnikowo ale zaczęło dziać się coś zupełnie nowego...zastanawiająca jest nagła chęć do powstania lodowiska przy zespole szkół = białej nie?:P do końca grudnia a tyle lat była cisza.........
dajcie mu szasnę!!!!!! postawcie na kogoś kto się wypowiadać umie i godnie reprezentować będzie wasze interesy:) :rotfl:

Offline polichrom

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Krystian Kowalewski - najlepszym kandydatem?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 13, 2010, 11:27:46 »
Lodowisko juz "budowano" przy ósemce. Również przy ósemce, za czasów pana Euchausta  został wybudowany kort tenisowy, który nigdy nie został oddany do faktycznego użytku. Nikogo za to nie rozliczono!