Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Taksówki  (Przeczytany 10168 razy)

helenne

  • Gość
[Police] Taksówki
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 13, 2010, 18:07:47 »
gilgis

....Dziecko to ty możesz mówić do swojego psa....a co do czytania ze zrozumieniem raczej logiczne jest ,że jestes z konkurencji jak piszesz post takiej treści...albo po prostu próbujesz wkopać swojego szefa -bo np. tak bardzo go nie lubisz... tak jak pisze joanna1999   

Offline vena777

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
[Police] Taksówki
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 14, 2010, 01:25:13 »
Nie ma co się denerwować hihihi Ja od kilku miesięcy podejrzewam, że mam w pracy zamontowaną nagrywarkę z kamerą i nikt mnie o tym nie informował... i z tego co wiem jest to legalne i może być nawet użyte przeciwko mnie, jeśli będę działać na szkodę pracodawcy. Tak szczerze mówiąc, dopóki uczciwie pracuję - nic a nic mnie to nie obchodzi. A z tego co się orientuję, to o nagrywaniu w korporacjach taxi i tak wszyscy klienci się orientują  i jakoś nie zwracają na to uwagi, bo jak pisał fireman998 -  ma to komuś ułatwić pracę albo żeby nie było przekrętów w podawaniu kursów… tak mi przynajmniej dawno temu powiedział zaprzyjaźniony taksówkarz… i wydaje mi się, że jest w tym dużo racji:)  A pracujące na bazach dziewczyny i tak mają komfortową sytuację, bo wiedzą o rejestratorze i nikt ich nie nagrywa po kryjomu a klientów może o tym informować tylko po co??? -  skoro o tym wiedzą:)