Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Avatar...  (Przeczytany 20526 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
Avatar...
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 15, 2010, 05:38:16 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Tak Was czytam i dochodze do wniosku, że nudzi się co niektórym użytkownikom forum i dyrdymałowate tematy wymyślają.Jakoś nie stwierdzono wzrostu przestępczości w Policach  po zmianie avatara u Lupki.Panie Zdanowicz zajmij się Pan uzdrawianiem swojego podwórka, a nam daj Pan święty spokój.Mądry i myslący człowiek nie zrobi nic złego,no ale wedle jasnie emigranta wspaniała Ameryka jest lepsza pod każdym względem i tutaj ciemna masa zaraz wyjdzie na ulice...Szkoda gadać...Acha i białe niedźwiedzie też jescze biegają po ulicach!



Ja zadałem pytanie...Czy avatar forumowicza "lupka" troszeczkę nie przesadza?
A Ty się wymądrzasz.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 15, 2010, 10:16:14 »
Przesadziłbym jak bym wstawił tu filmik z Serbii, jak odpalają pedofila na środku ulicy w biały dzień. A tak to tylko wyrażam swój pogląd na ten problem.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Avatar...
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 15, 2010, 10:50:00 »
Cytat: "Kuba"
Ja osobiście nie widzę nic złego w tym awatarze.

A ja się zastanawiam, co zrobisz, jak ktoś zamiast pedofilii wpisze np. alkoholizm czy AIDS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 15, 2010, 10:51:35 »
Lupka uważaj tylko na"życzliwych".Takich niestety nie brakuje...Ludziom się nudzi i czepiają się pierdół.Wykidajło nie porównuj proszę tych zagadnień, bo to zupełnie co innego...Tak jak mówiłem, nie zanotowano wzrostu przestępczości na terenie Polic po zmianie avatara u Lupki.Administracja nie widzi problemu, bo ludzie są mądzrzy i myślący.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 15, 2010, 10:52:34 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Kuba"
Ja osobiście nie widzę nic złego w tym awatarze.

A ja się zastanawiam, co zrobisz, jak ktoś zamiast pedofilii wpisze np. alkoholizm czy AIDS.


Ale nikt nie wpisał.

Swoją drogą... wróciłem po weekendzie bez forum, a Wy nadal o tym samym smęcicie... nudy... za oknem też jest życie [:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 15, 2010, 10:56:12 »
Panie Zdanowicz, za długo PAna nie ma w Polsce, by się przekonać, że Pana rodacy to rozumny i mądry naród.Trochę więcej wiary w Polaków polecam.Tylko tyle, i to żadne wymądrzanie.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Avatar...
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 15, 2010, 11:33:02 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Kuba"
Ja osobiście nie widzę nic złego w tym awatarze.

A ja się zastanawiam, co zrobisz, jak ktoś zamiast pedofilii wpisze np. alkoholizm czy AIDS.


Ale nikt nie wpisał.

Jeszcze.
Ten awatar to demonstracja poglądu pt. "to należy robić z tymi, których nie lubię". Nie budzi oporu, bo pedofile to dosyć powszechnie znienawidzona grupa. Ale wielu może np. za większe zło uważać złodziei - choćby dlatego, że dzieci nie mają, więc pedofil nic im zrobić nie może, a złodziej może ich okraść. Gdzie postawisz granicę? Przy propagowaniu kulki w łeb jako sposobu rozwiązania problemu złodziejstwa, rumuńskich żebraków czy kwestii żydowskiej?
Ale to nie moje forum i nie mój kłopot :)
Ps. To jest jednocześnie odpowiedź dla TrzebieżCITY.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 15, 2010, 11:59:58 »
Ja mam wyrobione wzdanie w tych kwestiach i żadne avatary i inne nie podziałają jak płachta na byka.Każdy ma swój rozum i tyle..Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 15, 2010, 15:14:21 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Denver"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Kuba"
Ja osobiście nie widzę nic złego w tym awatarze.

A ja się zastanawiam, co zrobisz, jak ktoś zamiast pedofilii wpisze np. alkoholizm czy AIDS.


Ale nikt nie wpisał.

Jeszcze.
Ten awatar to demonstracja poglądu pt. "to należy robić z tymi, których nie lubię". Nie budzi oporu, bo pedofile to dosyć powszechnie znienawidzona grupa. Ale wielu może np. za większe zło uważać złodziei - choćby dlatego, że dzieci nie mają, więc pedofil nic im zrobić nie może, a złodziej może ich okraść. Gdzie postawisz granicę? Przy propagowaniu kulki w łeb jako sposobu rozwiązania problemu złodziejstwa, rumuńskich żebraków czy kwestii żydowskiej?
Ale to nie moje forum i nie mój kłopot :)
Ps. To jest jednocześnie odpowiedź dla TrzebieżCITY.


Drogi kolego, gdyby babcia  miała wąsy była by dziadkiem. Koniec dyskusji i dywagacji, co były gdyby w miejscu pedofila na obrazu był złodziej, ksiądz, polityk, bankier, czy inne zła jakie mogą chodzić po świecie. Czemu koniec? Bo ich tam nie ma - nie doszukuj się siódmego dna.
Czy kogoś sprowokowaliśmy tym avatarem do agresji, czy ktoś się poczuł urażony? Nie, więc nic mi do tego. Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego. Mnie to nie razi, większości użytkowników zabierających także nie, więc po co to miałka wymiana zdań? Nie wiem, nie wnikam, nie znam się.

Cytat: "Wykidajło"
Przy propagowaniu kulki w łeb jako sposobu rozwiązania problemu złodziejstwa, rumuńskich żebraków czy kwestii żydowskiej?


Dodaj jeszcze głodne dzieci i będzie 100% populizmu.

yak

  • Gość
Avatar...
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 15, 2010, 19:19:57 »
Panowie, a może uprosić moderatorów, aby odblokowali jakikolwiek dział "polityki". Lub założyli nowy. Np.: Kłys a sprawa polska. Bo tu są żałosne próby rozładowania temperamentu.

Billkronos (czekaj, napiszę po 21 XI) utrzymuje, że użytkownikowi, który podpisuje się "Zdanowicz" nieobce są sprawy homoseksualizmu. Z kolei "lupka" pojął - tak zrozumiał, że kwestia pedofilii to dla "Zdanowicza" pięta achillesowa.
Ja tam nie wiem, wiem, że ten gość "Zdanowicz" jest już skończony - obraził Kościół Katolicki i jego wyznawców twierdząc, że połowa księży to zboczeńcy. Napisał to wczoraj:

"Tylko idac Twoim tokiem myslenia, od jurta
powinnismy zaczac palic wszystkie koscioly a ksiezy powywieszac na krzyzach. Bo
polowa to zboczency i pedofile. A ty zapewne chodzisz sluchac ich kazan, dajesz na
tace i spowiadasz sie do ucha o swoich malzenskich zdradach."

Wszystko pięknie sobie zapisałem. Z takiego oskarżenia już się w Polsce nie wychodzi. Ojciec Dyrektor na pewno pomoże! A uruchomię, czemu nie, chyba, że się gość pokaja. Ty jeszcze "Zdanowicz" nie wiesz z kim zacząłeś. Myślisz o bezpieczeństwie w Stanach? Dziecko, pomyśl o magnacie z Paragwaju. Ich jest dwóch: Rydzyk i Król. Wg twojej oceny jeden jest zboczeńcem i pedofilem. Chłopie, ja bym już uciekał, choćby na Antarktydę.
Inaczej i po prostu: nie posłuchasz - ciebie już nie ma. Naprawdę nie ma! Wiarołomco! Zdradzający żonę! Nihilisto prawdziwy, skoro się tym chwalisz. Jak możesz nas pouczać, Polaków autentycznych? Z zasadami? Nie rozumiem. jestem zgorszony. Wstrząśnięty. Stres upośledził moje możliwości zawodowe. Z tego powodu rozważam wytoczenie ci procesu w Stanach Zjednoczonych. Tam, takie względy biorą pod uwagę. Niemożliwe? Daruj. Świat jest mały, liczą się ludzie z przełożeniami. Ja je mam. Również w Stanach. Takie, że "mucha nie siada".    

Jak widać - blokada polityki, taka na "amen" źle naszym dyskusjom wychodzi. Może więc coś odblokować, ze specjalnym regulaminem (np. bez nazwisk lub tym podobne).

Serdecznie was Bracia pozdrawiam.

PS: Denver - nie smędź, przyjrzyj się konwencji wypowiedzi, zrozum - i pełny szacunek. A o wyjaśnienia (gdybyś miał trudności) poproś speedbaxa, Trzebież-City lub... Kubę.

PS 2:  Prawda, że znów jest ciekawie?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 15, 2010, 19:32:51 »
Proszę się wstrzymać od wycieczek personalnych - w przeciwnym wypadku wątek poleci w kosmos, a i co poniektórym osobom przedłużony zostanie czerwony paseczek  :devil:

Co do zamknięcia działu "Polityka" - wg mnie od razu dużo milej się wchodzi na forum teraz gdy nie powstaje ten polityczno-wyborczy bełkot, który mieliśmy okazje czytać jeszcze przedwczoraj. Dlatego Polityka nie zostanie otwarta - sorry, ale nie mam ochoty czytać dokładnie każdego postu, aby tylko realizować Twój wariant. A tego by to ode mnie wymagało. Dlatego dla wcześniejszego otwarcia działu mówię stanowcze "NIE"  :devil:

Zostawmy już tych pedofili - dajmy zająć się nimi naszemu wymiarowi sprawiedliwości, bo jak na razie to jeszcze trochę i zaczkają się na śmierć przez nasze forum :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
Avatar...
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 15, 2010, 19:37:21 »
Kuba! Przeczytaj to jeszcze raz, zrozum konwencję i cele, potem rozważaj anihilację. Stać Cię (zważ: piszę dużą literą: Cię) na zrozumienie. Zawsze tak uważałem. Popróbuj nieco doświadczeń erystycznych. O jakiejś 5 rano naszego czasu odezwie się Zdanowicz. Zobaczymy, co napisze. A może się nie odezwie i to też będzie przesłanka wnioskowania.
Studiujesz! Dozwól eksperymenta badawcze. Bywaj zdrów!

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Avatar...
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 15, 2010, 20:14:56 »
Temat zamykam, choć Kuba optował za pozostawieniem go jeszcze otwartym na pewnych warunkach. Kazał mi też coś napisać o tym dlaczego tak postanowiłem, ale Ci rozsądni chyba wiedzą dlaczego, reszcie nie muszę się tłumaczyć.

Odpowiem tylko na pytania:
Cytat: Zdanowicz.J
Cytat: Denver
napisał/a:
Daruj sobie też aluzje. Tak wymagasz od innych od wszystkich przestrzegania prawa, a sam łamiesz regulamin tego forum, który też jest jakimś, lokalnym prawem.

Gdybyś zechciał wymienić te łamane prawa, łatwiej było by mi się dostosować.


To proste. Twoje poprzednie konto zostało zbanowane - Ty zarejestrowałeś się ponownie, by ominąć blokadę. Chcesz konkretny punkt regulaminu: posiadanie podwójnego konta.

I do yaka:
Eksperymenta badawcze rób sobie we własnym zakresie. Załóż forum i tam graj, prowokuj i badaj reakcje - może będzie to coś na kształt laboratorium Wundta i zapoczątkujesz coś nowego, może będzie to tylko kłucie szpikulcem i badanie progu reakcji.

Ja ochoty na to nie mam [: