Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] linki do stron kandydatów na radnych  (Przeczytany 20347 razy)

sosna123

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 10, 2010, 20:10:35 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
tak zagorzały zwolennik PO jak "sosna" nie zareagował na fakt iż startuje w barwach partii 18-latek.


czy ja gdziekolwiek napisałem, że jestem za PO?
pozytywnie skomentowałem stronę sekrety władzy, bo nie wiedziałem tych rzeczy o diakunie.
a takich jak ja jest masę w policach. wg mnie był to dobry krok dla tych, którzy nie mają wyrobionej opinii na temat burmistrza. nie jestem również za kowalewski.  

nie utożsamiam się z żadną partią

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 10, 2010, 20:22:15 »
Cytat: "sosna123"
pozytywnie skomentowałem stronę sekrety władzy, bo nie wiedziałem tych rzeczy o diakunie.


Szkoda, że nie widziałeś wszystkich odcinków tego "kabaretu" dwóch komików z polickiej PO, jakie emitowała policka kablówka. Momentami marszczył mi się ekran w laptopie, jak oglądałem te przedstawienia w wykonaniu wspomnianych aktorów ze spalonego teatru. Manipulacja faktami, słowami i ludzkimi potknięciami. Ta strona w necie, to nic innego jak streszczenie tego długiego i nudnego spektaklu, który absolutnie nic nie wniósł do rozwoju Polic.

sosna123

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 10, 2010, 20:34:07 »
daj link jak możesz do tego kabaretu.
lub ktoś inny niech wrzuci to się pośmiejemy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 10, 2010, 20:40:09 »
Tutaj masz całą "dyskografię" z występów:

http://police.info.pl/sesja.php

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 10, 2010, 22:35:40 »
Cytat: "EVPolice"
wybory się zbliżają to ponowię link mojego kandydata do sejmiku:

http://www.jacekgarnowski.pl/

Obrazek


Tak zgryźliwie się spytam EVPolice z racji twoich wcześniejszych preferencji, czy jacek garnowski zrobił sobioe zdjęcie z łopatą napędzaną energią elektryczną, czy odnawialną?  :rotfl:

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 11, 2010, 12:08:50 »
nie m łopaty elektrycznej, ale lubi pojazdy na baterie ;D  mam nadzieję że będzie działał w kierunku promocji elektryczności na drogach
pozdrawiam   ;D
a łopata elektryczna rzeczywiście istnieje do rozładunków na np. fluorokrzemianie była

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 11, 2010, 15:25:31 »
Cytat: "sosna123"
Mariusz_Niedźwiecki - czy ty nie jesteś za młody by pchać się w politykę? jestes chyba najmłodszym kandydatem, który chce sie dorwać do koryta. Nie za szybko?
od małego już kombinator jesteś.

Nie mam osobistych powodów by krytykować wiekowych kandydatów do samorządu polickiego , niemniej muszę zauważyć, że celowe jest wprowadzenie nowych,młodych ludzi żywotnie zainteresowanych sprawami nas wszystkich, z rozbudzonymi ambicjami. Z obawą patrzę na wzrost wpływów X- ów, na gorliwą służalczość, by zdobyć uznanie wyżej stojących. Dla wielu, choćby otarcie się o "wielkich" polityków to szczyt marzeń.
Dlatego obnoszenie się z pogardą do młodych nie powinno mieć miejsca. Mają potencjał niech go wykorzystują dla dobra ogółu, niech się rozwijają i robią karierę, w tej właśnie kolejności. Czemu nie? Potraktujmy ich poważnie! Na burmistrza 21-latek...nie,ale do rad...tak. A gdyby jednak ktoś z Was, upierał się przy tym,że wiek ważny, to tylko w jednym przypadku: jeśli dotyczy kandydatów z demencją szczękową. Oczywiście, jeśli takowi są wśród naszych kandydatów.  
Pozdrawiam. :)
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 11, 2010, 17:48:58 »
Cytat: "sosna123"
pozytywnie skomentowałem stronę sekrety władzy


Donosy, paszkliwe i skryte oskarżenia zawsze wywołują pozytywne reakcje u określonych osób. No cóż, każdy w życiu ma swoje wzorce.

sekator

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 11, 2010, 17:50:53 »
Cytat: "Daria"
Was, upierał się przy tym,że wiek ważny, to tylko w jednym przypadku: jeśli dotyczy kandydatów z demencją szczękową. Oczywiście, jeśli takowi są wśród naszych kandydatów


Niestety są. A co do wcześniejszej części wypowiedźi, podpisuję się obiem rękoma.
pozdrawiam sekator

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 11, 2010, 17:54:44 »
sekator, używaj opcji "edytuj"!
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 11, 2010, 23:54:20 »
Dwóch było na tyle odważnych, że już na początku tego roku oznajmili, iż będą kandydować na radnych. Link: http://www.police-takczynie.pl/lupa_dzial_rm_.htm