Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] linki do stron kandydatów na radnych  (Przeczytany 21058 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 10, 2010, 12:53:50 »
Polecam zapoznanie się z moją osobą na moim profilu na Facebooku.
Link kieruje do notatki o mnie, ale zachęcam również do zapoznania się z moim całym profilem.

http://www.facebook.com/note.php?created&&note_id=168995936452238

A tutaj można zapoznać się z sylwetkami naszych kandydatów:

http://policexxi.pl/wybory.htm

Mam nadzieję, że wkrótce dodane zostaną ich opisy.

sosna123

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 10, 2010, 13:14:46 »
Mariusz_Niedźwiecki - czy ty nie jesteś za młody by pchać się w politykę? jestes chyba najmłodszym kandydatem, który chce sie dorwać do koryta. Nie za szybko?
od małego już kombinator jesteś.

z tego co widzę na facebooku masz 21 lat.  ledwo od cycka się oderwałeś.
poza tym z twoim doświadczeniem w totolotku i karierą sprzedawcy w sklepie naprawdę dużo nie zdziałasz. Znajdź porządną prace a dopiero potem pchaj się na stołki.

po 2. małolata nikt w radzie nie posłucha. To co tam obiecujesz- przebudowa Przęsocina jest naprawdę zabawna.

skończ najpierw studia zdobądź jakieś sensowne doświadczenia. zapisanie się na listę czy przynależność do partii nie zrobi z ciebie polityka.

a co będzie jak mama ci nie pozwoli pojechać w delegacje, bo ktoś z psem wyjść musi przecież :lol2:

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 10, 2010, 13:22:43 »
Muszę Ciebie zmartwić, bo nie mam psa :) Startują także młodsi w wieku 18 lat. Propozycje, które zawarłem w programie dla Przęsocina są bardziej realne niż się komuś wydaje. Poznałem twoje zdanie i dziękuję za opinię:)

sosna123

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 10, 2010, 13:53:21 »
pies był mefaforą :) jednak jesteś młody skoro nie zrozumiałeś aluzji.

sory, ale nie chce aby o tym co ma powstać w Przęsocinie czy Policach zależało od 18 latka czy 21latka.
skończcie szkoły i potem pomyślcie

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 10, 2010, 13:56:31 »
Cytat: "sosna123"
Mariusz_Niedźwiecki - czy ty nie jesteś za młody by pchać się w politykę? jestes chyba najmłodszym kandydatem, który chce sie dorwać do koryta. Nie za szybko?
od małego już kombinator jesteś.


Pierwszy raz widzę żeby sośnie wyłaziła słoma z butów. Przypomnę tylko, że Krystian Kowalewski był radnym w wieku 22 lat.
Kwestia druga to podejście do wyborów. Startuje się po to, żeby wygrać ale i po to, żeby nabrać doświadczenia w kampanii i spożytkować je w następnych wyborach. Skoro dla Ciebie samorząd sprowadza się do koryta, to pewnie glosować na żadnego opasa nie będziesz.
Twój komentarz to kwintesencja polskiej mentalności, wcale się nie zdziwię jak okazałoby się, że jesteś sąsiadem Niedźwieckiego.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

sosna123

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 10, 2010, 14:03:05 »
i co zrobił takiego radny kowalewski wieku 22 lat? Nic. a że się dostał w wieku 22 lat to gratulacje.
Udało mu się namówić 150 osób żeby oddali głos.

dla mnie gmina to koryto, gdzie każdy chce się dorwać. co drugi dorobkiewicz.
małolaci niech pokończą szkoły na biorą rozumu i dopiero niech startują z mądrym programem

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 10, 2010, 14:51:42 »
Sosna przestań pierdzieć w tą POwska trąbkę, bo tylko wszystkich na lewo i prawo obrażasz. Poziom twoich wypowiedzi, dokładnie obrazuje chamstwo, bezczelność, butę i pustkę tego ugrupowania. Mam nadzieję, że Police nie pozwolą się zdominować waszej koterii, reprezentowanej głównie przez młodych bubków którym się zdaje że wszystkie rozumy pozjadali, bo im rodzice solidne koryta pobudowali.

sosna123

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 10, 2010, 15:26:35 »
Cytat: "bazyl"
Sosna przestań pierdzieć w tą POwska trąbkę,

ok teraz będę lizał wszystkich jak cukierka.

bazyl czyżbyś zasiadał urzędowy gryfoski stołek? zabolało coś?

sekator

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 10, 2010, 16:55:05 »
Jak to miło, że niedawni zwolennicy PO w wyborach prezydenckich, nareszcie mogą na własnym podwórku ,,zakosztować" miłości do Platformy Nieobywatelskiej.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 10, 2010, 18:19:01 »
Cytat: "sosna123"
pies był mefaforą :) jednak jesteś młody skoro nie zrozumiałeś aluzji.

sory, ale nie chce aby o tym co ma powstać w Przęsocinie czy Policach zależało od 18 latka czy 21latka.
skończcie szkoły i potem pomyślcie


Owszem, zrozumiałem metaforę bo raczej tak bym to nazwał a nie aluzją... Dlatego też odpowiedziałem z uśmiechem jak zdążyłeś zauważyć.
Jeśli traktujesz Radę Miejską w Policach jako koryto do którego wszyscy dążą to mi przykro, że nie oddasz zapewne swoje głosu na żadnego z kandydatów. Bo po co głosować na tych, co tylko stołków się trzymają prawda ?
Przykro mi też, że oceniasz mnie w takich kategoriach. Ludzie w wieku 21 lat często starają się już o dziecko, zakładają rodziny, pracują na własne utrzymanie. Może masz jakieś niemiłe doświadczenia związane ze swoim życiem w tym wieku, ale to nie jest kwestia która mnie interesuje. Interesuje mnie, czemu sam nie kandydujesz jeśli tak Ci źle z ludźmi, którzy chcą zrobić coś dla Polic i dlaczego kwestia wieku stanowi tu barierę ?

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 10, 2010, 18:19:38 »
wybory się zbliżają to ponowię link mojego kandydata do sejmiku:

http://www.jacekgarnowski.pl/


Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 10, 2010, 18:28:20 »
W garniturze do łopaty, nieźle. Teraz można POdkopywać pod innymi dołki. :)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 10, 2010, 19:19:53 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Startują także młodsi w wieku 18 lat.


Mogę wiedzieć która to osoba?

p.s. czy to Panna Nowak ?:-)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 10, 2010, 19:38:57 »
Nie, nie :) Panna Nowak ma 24 lata. Mówiłem o Mikołaju Kopocińskim z PO, Kurtyka Kamilu z PiSu. Szczególnie polecam zapoznać się z osoba drugiego :) Ciekawa kandydatura, jeżeli patrzeć przez pryzmat chociażby galerii na profilu społecznościowym. Dziwi mnie, że tak zagorzały zwolennik PO jak "sosna" nie zareagował na fakt iż startuje w barwach partii 18-latek. W Szczecinie sam mam kilku znajomych, którzy kandydują z listy PO a są albo w moim wieku albo młodsi.

Zbyszekk

  • Gość
[Police] linki do stron kandydatów na radnych
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 10, 2010, 19:56:11 »
ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY INTERNETOWE : www.zbigniewkropidlowski.pl                                                                                     www.beatakropidlowska.pl