Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowe mieszkania w Policach???  (Przeczytany 57402 razy)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 20, 2013, 17:41:51 »
Jakbym miała pracę 5 z przodu oraz mój mąż też by tyle miła mogłabym mieszkać w Nowym Warpnie bo inaczej tego nie widzę. Można również tam się przenieś na emeryturze.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Młoda2.3

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 20, 2013, 20:39:15 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Warto się rozejrzeć, czy nie ma jeszcze wolnych mieszkań w tym nowym budynku za Farmerem na Grzybowej i w tym z Biedronką na Zamenhofa - to jeśli chodzi o zupełnie nowe mieszkania.

No to też porada!? I to radny. U Kardziejonka za ponad 300 tys. a na dole jeżdżące w kółko prawie tonowe wózki elektryczne (Biedronka). Huk jakby statki tam kowale prostowali.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 20, 2013, 21:19:06 »
Cytat: "Młoda2.3"

No to też porada!? I to radny. U Kardziejonka za ponad 300 tys. a na dole jeżdżące w kółko prawie tonowe wózki elektryczne (Biedronka). Huk jakby statki tam kowale prostowali.

W Policach jeszcze nie obowiązuje przymus kupowania mieszkań od Kardziejonków ale zawsze można się zapisać do listy oczekujących w gminie na mieszkania.
jestem gorszego sortu

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 21, 2013, 09:27:46 »
Cytat: "Młoda2.3"
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Warto się rozejrzeć, czy nie ma jeszcze wolnych mieszkań w tym nowym budynku za Farmerem na Grzybowej i w tym z Biedronką na Zamenhofa - to jeśli chodzi o zupełnie nowe mieszkania.

No to też porada!? I to radny. U Kardziejonka za ponad 300 tys. a na dole jeżdżące w kółko prawie tonowe wózki elektryczne (Biedronka). Huk jakby statki tam kowale prostowali.


a za ile spodziewalas sie nowych mieszkan? Chyba, ze to 300tys za kawalerke.

Offline kch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 21, 2013, 17:20:26 »
A ty byś zapłacił/ ła 300 tys. za nowe mieszkanie ?

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 21, 2013, 18:48:06 »
300 tys. za nowe mieszkanie, ale jaki metraż? bo jeżeli ponad 80m, to nie jest to dużo.

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 21, 2013, 19:36:18 »
300 tys. za mieszkanie to zdecydowanie za dużo.
Chciałbym tylko niektórym osobą, które szukają mieszkania troszkę doradzić...
Zwróćcie uwagę co będzie na parterze w lokalach użytkowych...
Bo płacąc 300 tys. za mieszkanie i mieć jako sąsiadów pod sobą duży market to nic przyjemnego, hałas, ciągle parkujące samochodu, jednemu pasek klinowy piszczy, inny trzaska drzwiami, trzeci skrobie szyby, do tego przyjeżdża tir z towarem, a na koniec dnia maszyna myjąca podłogi w sklepie, albo hałasujące lodówki....
I to wszystko za niecałe 300 tys. :) Ja bym 100 tys. nie zapłacił.....

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 21, 2013, 19:57:54 »
Ja niedawno szukałam mieszkania tyle że o powierzchni od 80 do ok100 metrów. Ceny były ok 400 tys i więcej. Mieszkania deweloperskie. Kupując mieszkanie wiadomo że będą sąsiedzi itd. I u mnie również skończyło się budową domu:) mniej- więcej tyle samo kasy, a moje własne, ciche i bez sąsiadów. Więc 300 za nowe mieszkanie to nie jest dużo- zależy jaki metraż.

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 21, 2013, 21:03:10 »
W takim razie gratuluję domu. Ja osobiście uważam, że mieszkanie można kupić, ale do 200 tysięcy, więcej to już szkoda kasy. Można pomyśleć też o domku do remontu, który można kupić za troszkę ponad 300 tys. i małymi krokami go remontować, urządzać, a zawsze na swoim z działką. Ale to jest tylko moje zdanie :)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 21, 2013, 21:37:12 »
Mówimy tutaj o nowych mieszkaniach. Tak jak autor wątku pytał. Za 200tyś można ale 1 max 2 pokoje z małym metrazem.

Dom do remontu to najwieksza pomyłka jaką można zrobić :) Za 300tys wybudujesz dom. Działka ok 100tys. Masz zrobiony nowy dom, w miare energooszczedny.

W moim przypadku przy ogrzewaniu gazem rachunki w zimę ok 300zl. Znajomy dom stare budownictwo po remoncie ponizej 1000 nie schodzi :)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 21, 2013, 23:50:58 »
Cytat: "m8z"
Za 200tyś można ale 1 max 2 pokoje z małym metrazem.


Zdziwiłbyś co w tych czasach można kupić za te 200 tysięcy ;)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 22, 2013, 02:02:18 »
W Szczecinie nowe mieszkania wahają się od 4700 do 5200 zł za metr kwadratowy. Jest dużo ofert z tego co widzę w necie, ale ja dalej czekam na nowy blok w Policach właśnie może jakiś deweloper ze Szczecina coś zainwestuje.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 22, 2013, 08:55:51 »
Cytat: "Nataleczka"
Jakbym miała pracę 5 z przodu oraz mój mąż też by tyle miła mogłabym mieszkać w Nowym Warpnie bo inaczej tego nie widzę.

Z tą 5 z przodu to rozumiem, że chodzi o koszty dojazdu. Ale różnice w cenach mieszkań są gigantyczne i spokojnie zrekompensują koszty paliwa: http://otodom.pl/sprzedaz/mieszkanie/nowe-warpno
Inna sprawa, że zostaje problem czasu dojazdu, no i póki co, mieszkałabyś chyba sama w tym bloku ;)

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 22, 2013, 11:04:24 »
Cytat: "m8z"
Dom do remontu to najwieksza pomyłka jaką można zrobić
Popieram. Mieszkam w szeregowcu na Spółdzielców, czyli nie teoretyzuję.  Nie da się tak docieplić żeby temperatura wewnątrz była 21 st., a rachunki nie przekraczały miesięcznie na grzanie 600-700 zł zimą. W nowych domkach cena ogrzewania to ok. 200 zł miesięcznie. I dlatego tych szeregowców jest tyle na sprzedaż, a handel nimi jest znikomy.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
[Police] Nowe mieszkania w Policach???
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 22, 2013, 15:41:43 »
150 tys Ale mieszkanie 50m i to w Nowym Warpnie. Radzę porównać  ile kosztują mieszkania w Szczecinie...:]