Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie  (Przeczytany 14316 razy)

sekator

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #15 dnia: Października 25, 2010, 09:08:45 »
Cytat: "Zaglo"
zaczął bym od pana Jarka


Ludzie który mówili prawdę zawsze byli przez systemy totalitarne znienawidzeni, co zazwyczaj kończyło się zamykniem ,,u psychuszki", lub po prostu mordowaniem. Wysil się na jakieś nowe koncepcje, bo powielasz pomysły Palikota i jednego oszołoma-mordercy z Łodzi, przez co stajesz sie mało oryginalny.
A wystąpienie J.Kaczyńskiego na kongresie w Szczecinie było bardzo dobre i merytoryczne. Jeżeli ktoś znalazł w nim jakieś przekłamanie i nieprawdę, to zapraszam do cytowania i dalszej dyskusji.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #16 dnia: Października 25, 2010, 09:26:40 »
Cytat: "Zaglo"
oczywiście ze powinni być odizolowani, zaczął bym od pana Jarka.

Oto mamy kliniczny przykład wyuczonej przy pomocy przekazów mendialnych totalnej bezradności mózgowej.

Zatem przypomina mi się pewien cytat, który można potraktować ku pokrzepieniu serc: „Darwin był idealistą i marzycielem [...]. Jaka tam ewolucja. Zanim trafię na jednego myślącego, muszę stoczyć bitwę z dziewięcioma orangutanami.”
millena

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #17 dnia: Października 25, 2010, 09:41:50 »
Cytat: "millena"
oczywiście ze powinni być odizolowani, zaczął bym od pana Jarka.

Ludzie czy wy naprawdę tacy jesteście czy tylko takich udajecie.
Co się musi wydarzyć w Naszej Ojczyźnie ażeby w Was nie było tego zakłamania
i chorej nienawiści do wszystkiego co dobre i wartościowe? :<

Zaglo

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #18 dnia: Października 25, 2010, 09:50:04 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Zaglo"
zaczął bym od pana Jarka


Ludzie który mówili prawdę zawsze byli przez systemy totalitarne znienawidzeni, co zazwyczaj kończyło się zamykniem ,,u psychuszki", lub po prostu mordowaniem. Wysil się na jakieś nowe koncepcje, bo powielasz pomysły Palikota i jednego oszołoma-mordercy z Łodzi, przez co stajesz sie mało oryginalny.
A wystąpienie J.Kaczyńskiego na kongresie w Szczecinie było bardzo dobre i merytoryczne. Jeżeli ktoś znalazł w nim jakieś przekłamanie i nieprawdę, to zapraszam do cytowania i dalszej dyskusji.

a czy ktoś powiedział ze ja chce być oryginalny ? widzę ze obierasz taktykę rozmowy swojego wodza:) zaraz się dowiem ze miałem dziadka w Wehrmachcie:P może i przemówienie dobre ale człowieka który jest niestabilny psychicznie.

jezat

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #19 dnia: Października 25, 2010, 10:02:05 »
Cytat: "DarekMirror"
oczywiście ze powinni być odizolowani, zaczął bym od pana Jarka.

Cytat: "milena"
Ludzie czy wy naprawdę tacy jesteście czy tylko takich udajecie.
Co się musi wydarzyć w Naszej Ojczyźnie ażeby w Was nie było tego zakłamania
i chorej nienawiści do wszystkiego co dobre i wartościowe? :<
[/quote]Nic się nie musi wydarzyć.Już się wydarzyło.Wasz fuhrer wykopał głęboki rów nienawiści, a teraz w strachu przed konsekwencjami proponuje swoim pretorianom kaftany bezpieczeństwa.Ludzie rozumni uczestniczący w wyborach już dawno poznali się na I kaczyście IV RP.A przywiązanie do koryta nie pozwala niektórym rozumnym pretorianom PiSu opuszczenie tej tonącej łajby co tak czy siak zle świadczy o ich morale.Wasze "dobre i wartościowe" to nieustanna zamiana białego w czarne i odwrotnie zgodnie z doktryną"NIKT NAM NIE WMÓWI,ŻE BIAŁE JEST BIAŁE".

bies

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #20 dnia: Października 25, 2010, 10:02:49 »
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "millena"
oczywiście ze powinni być odizolowani, zaczął bym od pana Jarka.

Ludzie czy wy naprawdę tacy jesteście czy tylko takich udajecie.
Co się musi wydarzyć w Naszej Ojczyźnie ażeby w Was nie było tego zakłamania
i chorej nienawiści do wszystkiego co dobre i wartościowe? :<


o rany boskie i inne takie jak czytam twoje wypociny to jakbym slyszal niejakiego kaczynskiego jaroslawa
 a ci odpowiem co sie musi wydarzyc ..... kaczynski jaroslaw musi ...... zniknac raz na zawsze AMEN

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #21 dnia: Października 25, 2010, 10:17:15 »
Cytat: "bies"
kaczynski jaroslaw musi ...... zniknac raz na zawsze AMEN

Widzę że dyskusja z ludźmi popierającymi osobników mających krew na rękach jest całkowicie bezcelowa - będę odpowiadał tylko tym z którymi można merytorycznie dyskutować.
Miłego dnia.

suszek

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #22 dnia: Października 25, 2010, 10:18:01 »
I to jest właśnie ta tolerancja polityczna,bo właściwie to
Demokracja jest sztuką kierowania cyrkiem z klatki dla małp

jezat

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #23 dnia: Października 25, 2010, 10:27:55 »
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "bies"
kaczynski jaroslaw musi ...... zniknac raz na zawsze AMEN

Widzę że dyskusja z ludźmi popierającymi osobników mających krew na rękach jest całkowicie bezcelowa - będę odpowiadał tylko tym z którymi można merytorycznie dyskutować.
Miłego dnia.

Pytanie z kategorii podstawowych;dlaczego popierasz ludzi którzy mają krew na rękach?Udajesz ,że nie wiesz o kogo chodzi czy takie masz instrukcje, zgodne z doktryną "nikt nam nie wmówi.....itd.Żeby merytorycznie dyskutowac trzeba najpierw merytorycznie i bezwarunkowo pozbyć się genetycznej nienawiści do tych co odróżniają białe od czarnego.

sekator

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #24 dnia: Października 25, 2010, 11:08:06 »
Cytat: "Zaglo"
taktykę rozmowy swojego wodza:)


Cytat: "jezat"
Wasz fuhrer wykopał głęboki rów nienawiści


Cytat: "jezat"
kaczyście IV RP.A przywiązanie do koryta


Cytat: "bies"
swoj nedzny rozumek


Czy poza obrażaniem,szkalowaniem, poniżaniem i wyszydzaniem potraficie jeszcze normalnie rozmawiać ? Skąd w was tyle nienawiści i jadu ? Kiedy czytam takie wypowiedzi przestaję się dziwić temu co wydarzyło się w Łodzi. Niestety mam poważne obawy, że nie był to ostatni przejaw skrajnej agresji i wkrótce dojdzie do nowych aktów przemocy.

bies

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #25 dnia: Października 25, 2010, 11:45:37 »
obawiam sie sekatorze ze masz racje....
czym wiecej jadu i nienawisci z ust niejakiego jaroslawa kaczynskiego tym powazniejsze zagrozenie dla ... nas wszystkich i byc moze i dla niego samego

czemu ustalacie poziom rozmowy normalnej i merytorycznej na podstawie tego jak zachowuje sie guru waszej sekty .... przeciez nie kazdy ma szczescie byc jaroslawem
nie kazdy moze byc az tak normalny i az tak merytoryczny
miej wzglad na waszych braci mniejszych i mniej normalnych

a zeby ci uzmyslowic poziom tej waszej normalnosci to delikatny naprawde cytacik
"OSOBNICY MAJACY KREW NA REKACH"

coz .... jak juz napisalem nie kazdemu dane byc az tak sympatycznym milym i normalnym jak jaroslaw .... az zaluje ze .....

szczescie w nieszczesciu ze spoleczenstwo zauwazylo juz ze biale jednak bialym nie jest a czarne takim czarnym tez wcale i nie bedzie tego nikomu wmawiac
jeno po prostu odpowiedni kierunek .... waszej normalnosci.... przy juz najblizszych wyborach pokaze

sekator

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #26 dnia: Października 25, 2010, 11:57:50 »
Cytat: "DarekMirror"
będę odpowiadał tylko tym z którymi można merytorycznie dyskutować.


Pozostaje mi tylko podpisać się pod słowami Darka. Jeżeli mamy rozmawiać dalej na poziomie magla, plotek i pomówień to niestety ja również nie będę w tym uczestniczył. Natomiast jeżeli pojawią się także argumenty i chęć odniesienia się do słów J.Kaczyńskiego wypowiedzianych na wiecu w Szczecinie, chętnie porozmawiam.
pozdrawiam sekator

bob

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #27 dnia: Października 25, 2010, 13:03:18 »
Ja mam pytanie merytoryczne; na początek cytat z tego wystąpienia:
Cytuj (zaznaczone)
Ja zapewniam Państwa, że gdyby wybory w 2007 roku wypadły inaczej, to tej rury by tu nie było.

Moje pytanie brzmi: w jaki sposób mógłby (pytanie jest oczywiście hipotetyczne, ale jednak) osiągnąć ten swój cel? O ile się nie mylę podejście do portu w Świnoujściu przechodzi przez niemieckie wody terytorialne, a jak wiadomo "wolnoć Tomku w swoim domku". Jak się Wam wydaje - co zrobiłby Kaczyński, żeby "tej rury tu nie było"?

A) Oflagował się i ogłosił strajk głodowy?
B) Słał do Brukseli petycję za petycją, bo nagle uwierzył w EU?
C) Zebrałby bezrobotnych szczecińskich stoczniowców, wynajął batyskaf i sabotował budowę gazociągu do czasu, aż Niemcy zrezygnują, czy może od razu
D) Wypowiedziałby Niemcom wojnę?

Wiem, że moje propozycje mogą wyglądać śmiesznie, ale o ile się nie mylę nie ma Polska w tym przypadku wiele do gadania, niezależnie od tego, kto wygrał u nas wybory...

Pozdrawiam!

sekator

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #28 dnia: Października 25, 2010, 13:08:39 »
I po co te drwiny, dołączasz poziomem do swoich przedmówców? Jest to nieomylny znak braku argumentów, a szkoda bo należałeś do nielicznych osób z tej drugiej opcji, która potrafiła utrzymać pewien poziom dyskusji.

Blokowanie mogło nastąpić na poziomie EU wystarczyła tylko deterninacja rządzących i wykorzystanie wsparcia lokalnych, nadmorskich społeczności. Nie takie rzaczy Unia blokowała , możesz mi wierzyć.

sekator

  • Gość
[Szczecin] Jarosław Kaczyński w Szczecinie
« Odpowiedź #29 dnia: Października 25, 2010, 13:11:14 »
Cytat: "sekator"
że nie był to ostatni przejaw skrajnej agresji i wkrótce dojdzie do nowych aktów przemocy.


A tutaj potwierdzenie (niestety) z dzisiejszej Gazety Wyborczej moich słów.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8563805,Grozil_atakiem_na_biura_PiS.html

Dużo jeszcze takich oszołomów - frustratów się pojawi ?