Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Spotkanie ze znanym prof. Jerzym Robertem Nowakie  (Przeczytany 6329 razy)

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] Spotkanie ze znanym prof. Jerzym Robertem Nowakie
« dnia: Października 15, 2010, 13:27:10 »
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ  17.10.2010 r o godz.16:00
w Szkołach Salezjańskich na ul.Ku Słońcu.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Szczecin] Spotkanie ze znanym prof. Jerzym Robertem Nowakie
« Odpowiedź #1 dnia: Października 15, 2010, 21:10:05 »
Czemu nie napiszesz, kim jest ów profesor? Ja bym nie polecała jego wykładu. To sługa rydzykowy, który swoimi wypowiedziami podburza do nienawiści.

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] Spotkanie ze znanym prof. Jerzym Robertem Nowakie
« Odpowiedź #2 dnia: Października 15, 2010, 23:13:23 »
Cytat: "koko"
Czemu nie napiszesz, kim jest ów profesor? Ja bym nie polecała jego wykładu. To sługa rydzykowy, który swoimi wypowiedziami podburza do nienawiści.


Napiszę i to bardzo chętnie kim jest profesor Nowak.
Epitetów proszę NIE STOSOWAĆ i NIE KŁAMAĆ !!!
Typ dyskusji typu"palikotowego" nie ze mną.
Przechodzę do meritum sprawy.Pan profesor jest wybitnym historykiem,publicystą,wykladowcą akademickim,byłym dyplomatą,a obecnie Prezesem Ruchu Przełomu Narodowego , jak również najwybitniejszym obrońcą dobrego imienia Polski.
Dodam jeszcze że prof.Nowak jest"chodzącym komputerem" nie mającym sobie równych
w przypominaniu różnych faktów.
ZAPRASZAM NA SPOTKANIE.

Mance1978

  • Gość
[Szczecin] Spotkanie ze znanym prof. Jerzym Robertem Nowakie
« Odpowiedź #3 dnia: Października 16, 2010, 00:22:17 »
Pomogę ci i uzupełnię twój opis...nade wszystko mitoman lubiący przedstwiać swoją osobę jako herosa opozycji antykomunistycznej sic. prawdziwego obrońcę Polski....dodam tylko, że szczególnego heroizmu musiało wymagać pełninie funkcji II sekretarza w ambasadzie na węgrzech, a komputerem chodzącym rzeczywiście jest szkoda tylko, że tak tendencyjnie przypmina "różne fakty" niewygodne skrzętnie pomijając...podsumowując świetny wykładowca dla różnej maści homofobów, antysemitów i zwolenników teorii spiskowych z mocherowym elektoratem Jarosława na czele

DarekMirror

  • Gość
Spotkanie z prof. Jerzym Robertem Nowakiem
« Odpowiedź #4 dnia: Października 16, 2010, 06:00:44 »
Dyskutuję tylko z ludźmi zachowującymi minimalny poziom kultury i niestosującymi wobec
innych : kłamstw,pomówień,obrażania i dyskredytowania bez podstaw.
Pozdrawiam.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Szczecin] Spotkanie ze znanym prof. Jerzym Robertem Nowakie
« Odpowiedź #5 dnia: Października 16, 2010, 09:15:47 »
DarekMirror

Z całym szacunkiem dla twojej ideologi .Ale  czytając to co TY piszesz skłonny jestem przyznać racje  Mance1978 i koko  Twój fanatyzm jak i okazujesz Tu przypomina mi wypowiedzi Kaczyńskiego,Palikota, czy Macierewicza.Tak przedstawienie sprawy na wstępie już pachnie fanatyzmem i dyktatem. Miałem iść na ten wykład ale zjadliwość i fanatyczna ślepota z jak bronisz tego tam profesorka,odechciało mi się iść.
I wiesz co przekonałeś mię do w/w opinii kolegów.
Przemyśl to,nie tak się reklamuje takie wykłady.

[ Dodano: 2010-10-16, 10:52 ]
DarekMirror  
Zastanów sie kto jest sprzedawczykiem POLSKI czy ty i twoja ideologia  oddając Polske klerowi?? Czy ja który za komuny siedziałem abyś Ty teraz mógł  głosić swoja UTOPIJNĄ ideologie.
Przemyśl To zanim kogoś nazwiesz sprzedawczykiem.Bo to mocne słowo.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

DarekMirror

  • Gość
Spotkanie z prof. Jerzym Robertem Nowakiem
« Odpowiedź #6 dnia: Października 16, 2010, 12:50:23 »
Swojej ideologii nie prezentowałem ,więc nie imputuj czegoś nieistniejącego.
Znam tą śpiewkę - " ja to za komuny " tylko później wielu z tych bojowników ( nie mówię o Tobie) okazywało się agentami lub "pożytecznymi idiotami" służącymi obcym interesom.
Sprzedawczykami nazywam ogromną większość PO,SLD,PSL poza nielicznymi wyjątkami z tych partii, a ludzi którzy im to umożliwiają popierając ich w wyborach,lub broniąc ich obłąkańczej polityki -jak ich nazwać?