Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] PiS poparł Diakuna  (Przeczytany 10484 razy)

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« dnia: Października 06, 2010, 00:02:33 »
Rezygnując z własnego kandydata PiS strzelił sobie samobójczego gola. Co innego gdyby za tym szło blokowanie list, tak jak cztery lata temu, wówczas min. cztery mandaty do gminy byłyby pewne. A tak, więcej jak dwa ciężko będzie im wyszarpać. Za to Gryf może już zaczynać liczenie mandatów od siedmiu w górę.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

traffic

  • Gość
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #1 dnia: Października 06, 2010, 10:28:57 »
PiS pozbawił się kandydata już wcześniej poprzez swoją dosyć "dziwną" politykę kadrową, gdybym był zwolennikiem spiskowej teorii dziejów  :faja: , stwierdziłbym, że obecny zarząd PiSu działa w interesie konkurentów a nie swoim...

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #2 dnia: Października 14, 2010, 12:33:35 »
Cytat: "babadraba"
Rezygnując z własnego kandydata PiS strzelił sobie samobójczego gola.


Nowy [stary] zarząd PiS w Policach uparł się żeby przegrać wybory samorządowe. Znajomy pokazywał mi ich listy do samorządu. Porażka! Znowu postawili na Drzazgę, Nazara i spółkę, Tokarczyka i resztę młodych wywalili na dalsze pozycje. Poparcie Diakuna za promowanie Drzazgi do sejmiku to kolejny dowód ich samobójczej taktyki. Zastanawiałem się nad poparciem PiSu ale w tym układzie postawię  na Police XXI.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #3 dnia: Października 14, 2010, 23:21:41 »
Cytat: "bazyl"
Porażka! Znowu postawili na Drzazgę, Nazara i spółkę,


Pewnie odstawili prochy, tak jak Jarosław i teraz są na głodzie środków psychotropowych, tak źle i tak niedobrze, eh ten PiS... Tak nawiasem mówiąc, z tego co pamiętam, z Nazara zawsze wszyscy nabijali się po cichu, ale jak widać gościu ma jeszcze parcie na stołki. Można tutaj pogratulować determinacji i wytrwałości. ;D

yak

  • Gość
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #4 dnia: Października 14, 2010, 23:30:59 »
Dla mnie polickie PiS działa rozsądnie, przeciwnie do tego w Kraju. Ale właśnie z powodu wydarzeń na scenie krajowej musi działać tak, jak działa.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #5 dnia: Października 14, 2010, 23:43:14 »
Cytat: "yak"
Ale właśnie z powodu wydarzeń na scenie krajowej musi działać tak, jak działa.


Yak'u, a mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź? Czy absurd w postępowaniu "wodza" zawsze musi tworzyć ślepy owczy pęd i ciągnąć lokalnych rozsądnych działaczy na dno politycznych poczynań?

yak

  • Gość
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #6 dnia: Października 14, 2010, 23:56:12 »
Dla speedbax'a

Szanuję Cię, więc odpowiem.
Z mojego punktu widzenia sytuacja PiS jest tragiczna, w skali Kraju. Jakkolwiek nie oceniamy PO - wydaje się, że prezes PiS ma "kuku na muniu", jak mawiała moja nieżyjąca już ciotka. To "kuku" nagłaśniają media i tak po prawdzie mówiąc - wstyd dziś być pisowcem. W każdym razie - ja bym się już wstydził. To nie jest ocena partii, ale wynaturzeń.
Co mają zrobić lokalni pisowcy, którzy są rozsądni? Ano muszą przeczekać, za osłoną. Taką (i to świetną) w Policach jest dla nich Burmistrz + Gryf. Jak go poprą (wg mnie wygra i to w I turze) - mogą zyskać wiele, jako sojusznicy. Wiceburmistrz, naczelnicy, a jak przegra PO w powiecie - multum stanowisk. Samodzielnie - wyniki wątpliwe. Stąd wniosek o polityczno-pragmatycznej słuszności dokonanych wyborów.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #7 dnia: Października 15, 2010, 06:24:37 »
Cytat: "yak"
Co mają zrobić lokalni pisowcy, którzy są rozsądni? Ano muszą przeczekać, za osłoną. Taką (i to świetną) w Policach jest dla nich Burmistrz + Gryf. Jak go poprą (wg mnie wygra i to w I turze) - mogą zyskać wiele, jako sojusznicy.


Dzięki za odpowiedź. Taktyka słuszna, jeżeli chodzi o przeczekanie odgórnej parodii w wykonaniu prezesa PiS-u. Przyznam szczerze, że również nie widzę lepszego kandydata od Pana Diakuna. Młodzi, którzy będą startować mają jeszcze za mało doświadczenia i mam takie wrażenie, że w przypadku teoretycznej wygranej byliby marionetkami w rękach starszych ciągnących za sznurki. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #8 dnia: Października 15, 2010, 09:32:08 »
Cytat: "yak"
że prezes PiS ma "kuku na muniu",

To nie jest „kuku na muniu” To jest sytuacja polityczna po katastrofie smoleńskiej, w której zginęli wybitni ludzie, głównie z prawicy, i to co obecnie mamy, to monopartyjność w państwie, jak za czasów PZPR i dożynanie opozycji. Każdy z odrobiną rozsądku mógł przewidzieć taki scenariusz już 10 kwietnia. Zaskoczeniem przykrym dla PO było tak duże poparcie dla PiS w wyborach prezydenckich. A dzisiaj co mamy: ruinę finansów publicznych – gorzej lub lepiej maskowaną, korupcję, którą nikt głowy sobie nie zawraca, i skarykaturyzowane, cyrkowe media…
Cytat: "yak"
Co mają zrobić lokalni pisowcy, którzy są rozsądni? Ano muszą przeczekać, za osłoną.

Niestety, jeśli chodzi o policki PiS to jest parada niedoskonałości, nudy i kompromisów. Zwłaszcza w wykonaniu Zarządu. Partia opowiadająca się za lustracją, popierająca burmistrza na którym ciążą ubeckie zarzuty (to dopiero schizofrenia). Widziałam listę kandydatów na radnych – o niektórych „jedynkach” to ja nigdy nie słyszałam, na takie wyróżnienie zasłużyli się chyba tylko „miernością i biernością” Spychanie na dalszy plan ideowych, młodszych i wykształconych po to, aby po raz kolejny zapewnić sobie stołki w gminie. Uważam, że obecny Zarząd lokalnego PiS  działa na szkodę tej partii, zgodnie z twierdzeniem  - „po nas to choćby potop”. Prywatna partia pana D. i kilku innych, którzy od lat mają taki, a nie inny sposób na życie i wyrwanie kasy. Yak to nazywa rozsądkiem, ja – sprzedawaniem się paru kolesi pod szyldem pewnej partii.

Cztery lata temu PO poparło Diakuna i co?
millena

sekator

  • Gość
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #9 dnia: Października 15, 2010, 11:06:09 »
Cytat: "millena"
Spychanie na dalszy plan ideowych, młodszych i wykształconych po to, aby po raz kolejny zapewnić sobie stołki w gminie.


Nie ma co płakać,tylko trzeba iść na wybory i zagłosować zgodnie ze swoim sumieniem i posiadana wiedzą na temat kandydatów. Ja popierałem i popieram PiS, nikt mnie nie zmusza do głosowania na tak zwane ,,jedynki" i dlatego postawię na ,,dwójki"PiS gdzie znalazło się wielu takich ludzi o których pisze millena.
do zobaczenia przy urnach wyborczych, sekator

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #10 dnia: Października 15, 2010, 11:54:32 »
Cytat: "yak"
Ano muszą przeczekać, za osłoną. Taką (i to świetną) w Policach jest dla nich Burmistrz + Gryf. Jak go poprą (wg mnie wygra i to w I turze) - mogą zyskać wiele, jako sojusznicy.


Poparcie PiS to za mało na wygranie w I turze. Z wyborów sprzed czterech lat to zaledwie 1100 głosów (tyle osób poparło Drzazgę). Trzeba pamiętać o tym, że tym razem elektorat PO ma na kogo głosować. Zatem druga tura jest bardzo realna. I wówczas, przy założeniu niekorzystnego wyroku sądu lustracyjnego dla Diakuna, wszystko się może zdarzyć. Dla obecnego burmistrza najbezpieczniej będzie wygrać w pierwszej turze, bo druga może być loterią. Moim zdaniem to się nie uda.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #11 dnia: Października 15, 2010, 11:55:45 »
Sekator pisze: "Ja popierałem i popieram PiS, nikt mnie nie zmusza do głosowania na tak zwane ,,jedynki" i dlatego postawię na ,,dwójki"PiS gdzie znalazło się wielu takich ludzi o których pisze millena."
Zgadzam się , można wreszcie powiedzieć: "DOŚĆ. COŚ Z TYM TRZEBA ZROBIĆ." I zacząć działać.

Musimy pamiętać, że niektórzy dochodzą  do głosu dzięki ,ogólnie rzecz biorąc, nam I wielu z nas nie chce dostrzec ich "osiągnięć", bo to nasze osiągnięcia. A więc zmieńmy coś, jeżeli widzimy taką potrzebę i  mamy taką możliwość.  :faja:
Pozdrawiam .
millena

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #12 dnia: Października 25, 2010, 23:32:17 »
Cytat: "yak"
Dla mnie polickie PiS działa rozsądnie, przeciwnie do tego w Kraju.


Dla yaka to nie pierwszyzna łopotać tam, gdzie powieje. Ale jak PiSowo przełknęło fakt, że Diakun to i yak?

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #13 dnia: Października 26, 2010, 14:19:52 »
Kazik z Władkiem dwa bratanki....parcie na władzę u nich wielkie...więc jeden nagiął swój zarząd do głosowania na Władka, a drugi swoje stowarzyszenie do głosowania na Kazka do sejmiku..wszak cel uświęca środki. A że programowo i ideowo jest to do d....y to już zupełnie inna bajka. Dla władzy obaj sprzedadzą diabłu duszę.

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Police] PiS poparł Diakuna
« Odpowiedź #14 dnia: Października 26, 2010, 14:23:59 »
Tak to policki PiS idzie do wyborów wspólnie z panem Wirkijowskim   zupełna degrengolada i jeden wielki cyrk i pośmiewisko z eklektoratu. Ale naród głupi wszystko kupi. Władek będzie dalej burmistrzem, a Kaziuk w sejmiku będzie się panoszył. Wszak lepszych fachowców w całej Gminie nie ma !