Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?  (Przeczytany 8621 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« dnia: Października 03, 2010, 15:35:20 »
Dzisiaj zauważyłem na przystanku, że w Obwieszczeniu Burmistrza z 24 września o okręgach wyborczych brakuje Jasienicy... Obok wisi Obwieszczenie Starosty Polickiego i Jasienica na nim jest. Więc nie wiem czy to błąd w obwieszczeniu gminnym czy może ktoś wie dlaczego "Jaśka" nie jest tam ujęta ?

yak

  • Gość
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 03, 2010, 18:33:34 »
Nie widziałem ogłoszenia, więc do końca nie jestem pewien o co Ci chodzi. Jasienica nie jest samodzielnym okręgiem wyborczym, należy do tzw. terenu, razem ze Starym Miastem. Całość tworzy okręg nr 1.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 03, 2010, 19:05:06 »
Dziękuję za wyjaśnienie p. Antoni :) Właśnie też tak mi się wydawało. W takim razie ktoś dał plamę i zapomniał dopisać Jasienicę do okręgu nr 1 :)

[ Dodano: 2010-10-04, 13:39 ]
Wszystko się wyjaśniło. Pani z Urzędu poinformowała mnie, że był błąd ale już został poprawiony :) Jutro będą wieszać nowe obwieszczenia wyborcze :)

monika1980

  • Gość
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2010, 13:02:22 »
Napewno ta grupa partyjna nie zapomni o Jasienicy. Teraz już wiem PSL wystawia swoje mocne jedynki, i znaną osobę na burmistrza. Jest to osoba młoda, wykształcona (kończy doktorat na ZUCIE). Osoba odbyła staż w Chinach. Zna biegle angielski. W Policach mieszka od urodzenia. Trzymam mocno za nią kciuki.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 19, 2010, 13:35:13 »
a kto to taki? można wiedzieć .
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 19, 2010, 14:58:42 »
Albo to element kampanii PSL, które nie wiadomo czy startuje, albo zmyłka i blef ;) Tylko czyj i po co ?

yak

  • Gość
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 19, 2010, 15:10:33 »
Nie jest to zmyłka, PSL rzeczywiście próbuje reaktywacji na terenie Polic, gminy i powiatu. Wg mojej wiedzy mają szczery zamiar wystartować w najbliższych wyborach. Czy również z kandydatką na burmistrza? Taki plan był, widać go zatwierdzono.
Program i szczegóły mają się m.in. pojawić w "Magazynie Polickim", który wyjdzie na samym początku listopada.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 19, 2010, 19:02:18 »
Cytat: "yak"
Nie jest to zmyłka, PSL rzeczywiście próbuje reaktywacji na terenie Polic, gminy i powiatu. Wg mojej wiedzy mają szczery zamiar wystartować w najbliższych wyborach. Czy również z kandydatką na burmistrza? Taki plan był, widać go zatwierdzono.
Program i szczegóły mają się m.in. pojawić w "Magazynie Polickim", który wyjdzie na samym początku listopada.

Przyznam szczerze, że tegoroczna kampania wyborcza jest dla mnie fascynująca. Nie tylko w wykonaniu PSL zresztą. Miesiąc do wyborów, a tu - można powiedzieć - prawie pełna konspiracja  :rotfl:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 19, 2010, 19:10:49 »
Jak zobaczysz część nazwisk to zrozumiesz :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 19, 2010, 20:18:04 »
Cytat: "yak"
Jak zobaczysz część nazwisk to zrozumiesz :)

Wątpię. Samobójcze (a ta taktyka nie jest samobójcza tylko dla "Gryfa" - to raczej woda na jego młyn) motywacje są dla mnie z definicji nieogarnialne :)
Mogę jeszcze znaleźć jakieś uzasadnienie dla PiS: wzięli na przeczekanie, zadowalają się twardym elektoratem. Ale reszta?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 19, 2010, 20:21:26 »
Ten fragment dawnego SLD, który się nie zmieścił ani pod skrzydłami W. Zielińskiego, ani pod skrzydłami K. Wirkijowskiego...

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #11 dnia: Października 21, 2010, 19:27:38 »
yak tak PSL chce się właśnie reaktywować ale jakoś to ociężale idzie a szkoda szkoda bo młodzi chcą działać!
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

kamka

  • Gość
Re: Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #12 dnia: Października 21, 2010, 20:42:47 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Dzisiaj zauważyłem na przystanku, że w Obwieszczeniu Burmistrza z 24 września o okręgach wyborczych brakuje Jasienicy... Obok wisi Obwieszczenie Starosty Polickiego i Jasienica na nim jest. Więc nie wiem czy to błąd w obwieszczeniu gminnym czy może ktoś wie dlaczego "Jaśka" nie jest tam ujęta ?


Kolego chciałam zauważyć że Jasienicy nie ma już od parunastu lat teraz to są Police.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #13 dnia: Października 21, 2010, 22:26:53 »
Koleżanka chyba nie zrozumiała. Lub nie doczytała tematu do końca. Nie było w obwieszczeniach Jasienicy jako obwodu wyborczego, jako osiedla, żadnej ulicy z tamtego rejonu. Poprostu zapomniano dopisać. Sytuacja została poprawiona.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Jasienica] Burmistrz zapomniał o Jasienicy ?
« Odpowiedź #14 dnia: Października 23, 2010, 09:42:48 »
Cytat: "yak"
Jak zobaczysz część nazwisk to zrozumiesz :)

No to zobaczyłem. PSL chyba na zamiarach skończył. A słowo "samobójstwo" w niektórych przypadkach pasuje jeszcze bardziej :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.