Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dług publiczny  (Przeczytany 43828 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #90 dnia: Października 19, 2010, 18:46:19 »
Cytat: "jezat"
To co proponujesz?Pewnie marzą się wam ceny urzędowe i wszystko państwowe,co?


Nic się nikomu nie marzy, a na pewno nie to, żeby dostawać za darmo lub pół darmo. W tej sytuacji bardzo trudno zaproponować coś konstruktywnego, osobiście uważam, że rządzący przespali bardzo ważny moment zachwycając się urokiem "zielonej wyspy". Stan polskich finansów powoli osiąga stan agonalny i o tym się nie mówi, panują tematy zastępcze, np. in vitro, krzyż itp. Idą ciężkie czasy, mam jednak nadzieję, że firmy, które ściśle i bezpośrednio współpracują z zagranicznymi koncernami doczekają się pewnego odprężenia. Ludziom trzeba dać zarobić, by później mogli pozwolić sobie na większe wydatki zasilając także kasę państwa. Niestety polska zawistna mentalność tego nie rozumie i dyktuje tak prymitywne, dobijające nasz kraj rozwiązania.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #91 dnia: Października 19, 2010, 23:13:03 »
Cytat: "jezat"
zwiększanie wydatków oraz długu publicznego przez kaczystów

Mniej pustego gadania a więcej faktów proszę.
Poniższy screen mówi sam za siebie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #92 dnia: Października 20, 2010, 11:58:39 »
Cytat: "jezat"

_________________
Polska nie potrzebuje niszczącego pisowskiego
pożaru.Polska potrzebuje przeciągu Palikota.

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że przeciąg zwykle podsyca pożar...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #93 dnia: Października 20, 2010, 12:32:44 »
Możecie się spierać do bólu na temat długu publicznego, tudzież innych podobnych tematów i NIC z tego nie wyniknie. No, prawie nic, bo ten czy ów się obrazi lub komuś "pojedzie".
Zamiast gadać na próżno zastanówcie się, jak zmusić polityków by zaczęli nas słuchać. Tylko niech nikt mi nie usiłuje wmówić, że trzeba wybrać PiS...Tak samo nadaje się na rządzących jak ja na zakonnicę, szczególnie pod ręką chorego na ambicję Kaczora.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #94 dnia: Października 20, 2010, 14:12:35 »
Cytat: "Mamabije"
Tylko niech nikt mi nie usiłuje wmówić, że trzeba wybrać PiS...Tak samo nadaje się na rządzących jak ja na zakonnicę, szczególnie pod ręką chorego na ambicję Kaczora.

Ty uważaj - od wczoraj takie teksty to podżeganie do zabójstwa :rotfl:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #95 dnia: Października 20, 2010, 14:52:40 »
Cytat: "Mamabije"
Tak samo nadaje się na rządzących jak ja na zakonnicę, szczególnie pod ręką chorego na ambicję Kaczora.

Lepiej uważaj ze zdrowiem, przegrzejesz się jak twój kolega w Łodzi i nieszczęście gotowe  :rotfl:
millena

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #96 dnia: Października 20, 2010, 15:34:40 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "jezat"
To co proponujesz?Pewnie marzą się wam ceny urzędowe i wszystko państwowe,co?


Nic się nikomu nie marzy, a na pewno nie to, żeby dostawać za darmo lub pół darmo. W tej sytuacji bardzo trudno zaproponować coś konstruktywnego, osobiście uważam, że rządzący przespali bardzo ważny moment zachwycając się urokiem "zielonej wyspy". Stan polskich finansów powoli osiąga stan agonalny i o tym się nie mówi, panują tematy zastępcze, np. in vitro, krzyż itp. Idą ciężkie czasy, mam jednak nadzieję, że firmy, które ściśle i bezpośrednio współpracują z zagranicznymi koncernami doczekają się pewnego odprężenia. Ludziom trzeba dać zarobić, by później mogli pozwolić sobie na większe wydatki zasilając także kasę państwa. Niestety polska zawistna mentalność tego nie rozumie i dyktuje tak prymitywne, dobijające nasz kraj rozwiązania.

A na czym wg ciebie miałoby polegać "danie ludziom zarobić"?Socjalizmu nie ma,centralne sterowanie gospodarką się skończyło,większość sektora gospodarki znajduje się w prywatnych rękach. Pewnie myślisz,że rząd powinien dopłacać każdemu zatrudnionemu,żeby mogli więcej wydawać.Po pierwsze polski rząd nie zgłupiał jak większość kaczystów,dzięki temu jego działania są już pozytywnie odbierane przez BCC. A w dalszej perspektywie jest szansa na sukcesywny spadek długu publicznego w odniesieniu do PKB.Gdyby rząd zastosował "genialne wynalazki"kaczystów to dopiero byście wrzeszczeli jak szybko spadamy a kaczystowski guru Rybiński dostałby zawału.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #97 dnia: Października 20, 2010, 20:14:42 »
Bez obaw, nie przegrzeję się napewno. Za to Wasz prześwięty prezesik dawno przekroczył temperaturę krytyczną i pitoli głupoty jak potłuczony. Biedny, prześladowany jak pierwsi chrześcijanie, tylko patrzeć jak go Tusk lwom rzuci.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #98 dnia: Października 20, 2010, 20:46:52 »
Cytat: "jezat"
jego działania są już pozytywnie odbierane przez BCC

Od kiedy miernikiem sprawności działania państwa jest opinia BCC?
Wytłumacz to ludziom, którzy stracili pracę przez PO, a tych w regionie nie brakuje.
Polecam film policzanina-

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #99 dnia: Października 21, 2010, 14:56:30 »
Cytat: "jezat"
jego działania są już pozytywnie odbierane przez BCC

Cytat: "Piotrek"
Od kiedy miernikiem sprawności działania państwa jest opinia BCC?
Wytłumacz to ludziom, którzy stracili pracę przez PO, a tych w regionie nie brakuje.
Państwo budujące fabryki skończyło się w 1989 roku, ale zawsze możesz pomóc bezrobotnym, zatrudniając ich przy produkcji kaftanów bezpieczeństwa dla członków i sympatyków PiSu w ramach ochrony przed autoagresją.
Jeśli chodzi o opinię BCC możesz ją w ramach demokracji olać.Ta opinia jest dla trzezwych.
A dla zaczadzonych kolejna bolesna informacja:Wielka Brytania tak jak wcześniej Polska zaczyna zaciskac pasa.Musisz donieść Jarkaczowi o tym fakcie.Będzie mógł angolom pogrozic za bezprawne naśladowanie Polski.

DarekMirror

  • Gość
Polska niestety jest bankrutem !!!
« Odpowiedź #100 dnia: Października 24, 2010, 09:44:14 »
Polecam fragmencik ze spotkania z prof.J.R.Nowakiem.
Ta prawda niestety jest ukrywana w zależnych od rządu mediach.
         FILMIK:

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #101 dnia: Października 24, 2010, 13:54:57 »
Żeby jeszcze ten, kto przemawia miał pojęcie. Nawet wujek Gugel nie wie kto to... więc n/c.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #102 dnia: Października 24, 2010, 20:11:32 »
Cytuj (zaznaczone)
Państwo budujące fabryki skończyło się w 1989 roku, ale zawsze możesz pomóc bezrobotnym, zatrudniając ich przy produkcji kaftanów bezpieczeństwa dla członków i sympatyków PiSu w ramach ochrony przed autoagresją.


Kiedy Ty w końcu przestaniesz robić z siebie idiotę? Nie wiem, podnieca Cię to, dowartościowujesz się poniżaniem samego siebie? W istocie, interesujące zjawisko.

A Nowak to człowiek Rydzyka, raczej niepoważny facet. Tego faceta co przemawia nie znam, ale trochę racji może mieć.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #103 dnia: Października 25, 2010, 10:11:01 »
Cytat: "KrP"
Cytuj (zaznaczone)
Państwo budujące fabryki skończyło się w 1989 roku, ale zawsze możesz pomóc bezrobotnym, zatrudniając ich przy produkcji kaftanów bezpieczeństwa dla członków i sympatyków PiSu w ramach ochrony przed autoagresją.


Kiedy Ty w końcu przestaniesz robić z siebie idiotę? Nie wiem, podnieca Cię to, dowartościowujesz się poniżaniem samego siebie? W istocie, interesujące zjawisko.

A Nowak to człowiek Rydzyka, raczej niepoważny facet. Tego faceta co przemawia nie znam, ale trochę racji może mieć.

Pomyliłeś adresy.Zamówienie na kaftany bezpieczeństwa to nie do mnie.Ja nie proponuję budowy fabryk do produkcji kaftanów bezpieczeństwa w celu obniżenia długu publicznego,ale z pewnością kaftany bezpieczeństwa dla ludzi nieustannie zamieniających biełe w czarne i odwrotnie, przyczynia się do uspokojenia atmosfery w Polsce.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #104 dnia: Października 25, 2010, 11:18:51 »
Cytat: "jezat"
Zamówienie na kaftany bezpieczeństwa to nie do mnie


O czy ty człowieku piszesz ? Od momentu kiedy powróciłeś ,,z przymusowych wczasów" na forum ponownie zaczęły się kłótnie, awntury i opluwanie, a skończyła atmosfera dyskusji i rozmów na poziomie. Zaiste wielka jest cierpliwość adminów, że po raz trzeci dopuścili cię do pisania. Ja wysłałbym ciebie tym razem na urlop bezterminowy. Jesteś chodzącą ikoną nienawiści, rozwalasz każdy temat sprowadzając go do poziomu kloaki.
Twoja chorobliwa obsesja na punkcie PiSu i Kaczyńskiego jest naprawdę niepokojąca.