Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dług publiczny  (Przeczytany 42122 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #105 dnia: Października 25, 2010, 13:39:32 »
Cytat: "jezat"
Zamówienie na kaftany bezpieczeństwa to nie do mnie


Cytat: "sekator"
O czy ty człowieku piszesz ? Od momentu kiedy powróciłeś ,,z przymusowych wczasów" na forum ponownie zaczęły się kłótnie, awntury i opluwanie, a skończyła atmosfera dyskusji i rozmów na poziomie.

Spójrz w lustro a zobaczysz swoją kaczystowską twarz, która nie rozumie ,że inni nie chcą kochać kaczystów.Ty i tobie podobni macie problem z odnalezieniem się w cywilizowanym świecie tak jak wasz idol Kłamczyński.Na szczęście dla Polski nigdy już do wladzy  nie wrócicie i nie będziecie zamykać za brak miłości do kaczystów.Ja stoję tam gdzie wtedy stało ZOMO i  dam sobie wmówić ,że białe jest białe a czarne jest czarne
Cytat: "sekator"
. Zaiste wielka jest cierpliwość adminów, że po raz trzeci dopuścili cię do pisania. Ja wysłałbym ciebie tym razem na urlop bezterminowy. Jesteś chodzącą ikoną nienawiści, rozwalasz każdy temat sprowadzając go do poziomu kloaki.


I co ty właściwie masz ciekawego do powiedzenia.Że jesteś zwolennikiem zamordyzmu?To juz rozumni na tym forum zauważyli.Że nieustannie insynuujesz brak rozumu to też już zostało zauważone.No i oczywiscie kolejna grozba pod moim adresem,że jak nie zacznę kochać kaczystów to oni mnie........Politykę do poziomu kloaki to akurat sprowadził twój idol a nie ja.Ja tylko rejestruję i od czasu do czasu przypominam te jątrzące wynalazki największego w dziejach nowożytnej Polski frustrata.A jeśli chodzi o wasz język"miłości"to mogę ci go przypomnieć w wolnym czasie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #106 dnia: Października 25, 2010, 13:49:28 »
Niestety to się pogłębia.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #107 dnia: Października 25, 2010, 13:59:58 »
Swoja drogą twój idol musiał przepraszać za podobne słowa pod adresem Pana Kaczyńskiego,czyżbyś chciał pójść w jego ślady ?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8564780,Kutz_przeprasza_Kaczynskiego_za__osobe_psychopatyczna_.html

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #108 dnia: Października 25, 2010, 14:57:01 »
Cytat: "jezat"
kaczystowską twarz, która nie rozumie ,że inni nie chcą kochać kaczystów


Facet masz poważnie zryty beret idź przebadaj dyńkę bo czytać nie można tych twoich popierdółek :rotfl:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #109 dnia: Października 25, 2010, 18:03:48 »
A temat miał być o długu publicznym....

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #110 dnia: Października 25, 2010, 18:26:22 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "KrP"
Cytuj (zaznaczone)
Państwo budujące fabryki skończyło się w 1989 roku, ale zawsze możesz pomóc bezrobotnym, zatrudniając ich przy produkcji kaftanów bezpieczeństwa dla członków i sympatyków PiSu w ramach ochrony przed autoagresją.


Kiedy Ty w końcu przestaniesz robić z siebie idiotę? Nie wiem, podnieca Cię to, dowartościowujesz się poniżaniem samego siebie? W istocie, interesujące zjawisko.

A Nowak to człowiek Rydzyka, raczej niepoważny facet. Tego faceta co przemawia nie znam, ale trochę racji może mieć.

Pomyliłeś adresy.Zamówienie na kaftany bezpieczeństwa to nie do mnie.Ja nie proponuję budowy fabryk do produkcji kaftanów bezpieczeństwa w celu obniżenia długu publicznego,ale z pewnością kaftany bezpieczeństwa dla ludzi nieustannie zamieniających biełe w czarne i odwrotnie, przyczynia się do uspokojenia atmosfery w Polsce.


Brałeś kiedyś pavulon? Spróbuj, powinien Ci pomóc.

P.S. Dlaczego moderatorzy nie reagują na takie wpisy?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #111 dnia: Października 25, 2010, 19:48:39 »
Każda następna wycieczka osobista będzie nagrodzona ostrzeżeniem/urlopem (mam tu szczegolnie na myśli bazyla, KrP i sekatora. A jezat jeśli nie zmieni sposobu formułowania myśli i nadal będzie wkładał kij w morwisko pożegna się z nami na stałe.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy