Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Car audio  (Przeczytany 7753 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Car audio
« dnia: Sierpnia 30, 2010, 20:24:38 »
Polećcie jakiś dobry serwis, który by mi wstawił głośniki w drzwiach z tyłu. Znalazłem kilka na guglach, ale nie znam opinii (m.in. Karson w Szczecinie), a w ciemno jechać nie baudzo lubię.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Car audio
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2010, 21:37:44 »
Znam Piotrka szefa Karsona, siedzi w tym od lat, zawsze jednak sam montowałem sprzęt i nie korzystałem z jego usług. Z tego co wiem, to chłopaki ogarniają te tematy. Montaż głośników nie jest jakąś specjalnie trudną operacją, no chyba, że chcesz to robić na piecu z dodatkowym wygłuszeniem drzwi. Powinni sobie poradzić i do ceny na pewno też da się dogadać.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Car audio
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2010, 22:02:57 »
E, żadnych bajerów szmerów nie chcę, chcę jakieś zwykłe głośniczki do 100-120 PLN wstawić na tył, żeby mi coś tam pierdziało z tyłu. Kable ponoć są tam pociągnięte tylko nie wiem jakie głośniki wchodzą więc trza by rozebrać i sprawdzić. A że mi się nie chce w to bawić to wolę to oddać w ręce kogoś, kto się zna. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Car audio
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2010, 22:04:53 »
To spokojnie możesz do nich podjechać.

7up

  • Gość
Car audio
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2010, 22:29:26 »
KrP, Mogę ci to zamontować sprawy Car audio mam w jednym palcu :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Car audio
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 31, 2010, 10:40:01 »
Dzieki, ale moze kumpel mi z tym pomoze. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln