Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: organizacja wesela :)  (Przeczytany 9743 razy)

asdfgh

  • Gość
organizacja wesela :)
« dnia: Sierpnia 17, 2010, 21:47:21 »
witam wszystkich.
wiem ze temat wesela byl juz poruszany,ale chce miec wszystko "w kupie" i zalozyc go jeszcze raz.Dodam iz planujemy wesele w przyszlym roku a ja nie jestem z Polic,nawet nie z okolic,wiec nie mam zielonego pojecia co gdzie i jak???
bede bardzo wdzieczna za wszelkie wskazowki i porady. w punktach podam pytania jakie mnie interesuja i jesli ktos ma chwile prosze o udzielenie odpowiedzi rowniez w punktach,poniewaz wtedy wszystko jest czytelniejsze.
z gory dziekuje za pomoc, i juz mam treme,chociaz wszystko to narazie plany:)

1. sala ok 100 osob (cena za osobe, czy posiada miejsca noclegowe i w jakiej cenie, jak wyglada sala i teren wokol niej, klimatyzacja, dekoracja sali wedlug wlasnego pomyslu,w jakim stanie jest parkiet i toalety)

2. nocleg (jesli sala nie ma miejsc noclegowych gdzie umiescic gosci)

3. orkiestra (ile osob w skladzie, jaka cena, kontakt)

4. kosciol (stary czy nowy)

5. wiazanka slubna (gdzie i jaka cena)

6. fryzjer (cena,kontakt)

7. kamerzysta (cena,kontakt)

9. samochod (cena,kontakt)

10. obraczki (gdzie, oreintacyjna cena)

8. fotograf( cena,kontakt)


z gory dziekuje za pomoc. wasze podopowiedzi pomoga mi zorganizowac moje wymarzone wesele z moim wymarzonym partnerem :)

Martek

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 18, 2010, 08:53:10 »
Polecam:
sala- osrodek wypoczynkowy Podgrodzie, ładna, duża cen niestety nie znam ale z tego co słyszałam są przystępne
nocleg- na miejscu w domkach
orkiestra - sprawdzona Bal- Luz, 3 osoby, 2-óch mężczyzn i kobieta, kobieta jest wodzirejem imprezy, cena ok.3000 mają stronkę wpisz tylko nazwę zespołu
kościół - zdecydowanie nowy
wiązanka- polecam kwiaciarnię Arabeska ze St. Polic dość droga ale naprawdę warto!!!
fryzjer- osobiście korzystałam w Trzebieży- rewelacja, ale w Policach polecam Panią ANIĘ(koło ronda)
obrączki - polecam salon jubilerski koło zoologicznego koło ryneczku, dobre ceny można zrobić własny projekt
Fotograf- wejdź na stronę wpisując po prostu w google dobry fotograf szczecin polecam bdb współpraca no i rozsądna cena

jeśli będziesz zainteresowana daj znać namiary podam ci na pryw. skrzynkę pozdrawiam:)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 22, 2010, 19:15:57 »
Wiązanka tylko w kwiaciarni Omega u Pani Irenki.
Zrobi Ci coś pięknego i zapłacisz 150 zł a nie 400 zł.
Obrączki u Pana Kotkowiaka. Jubiler na przyjaźni.
Fotograf również na Przyjaźni koło Biedronki. Pani Agnieszka Kołacz
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline toja

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
polecam
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 22, 2010, 20:11:49 »
Polecam:
Sala balowa w hotelu Dobosz cena za osobe w zależności od menu.Jesli chodzi o nocleg to w Doboszu wiadomo sa pokoje,ale my ulokowaliśmy gości w internacie w Białej gdzie za osobe zapłaciliśmy 28 zł.Polecam ten zespół muzyczny http://www.key-band.pl/index.html  -chłopcy naprawde dali czadu cena w zeszłym roku to 3000zł i było ich 3.Co do koscioła to oczywiście polecam nowy.Bukiety i butonierka i kompozycja kwiatowa do włosów kupiona była w Arabesce wszystko piękne- koszt to ok 250zl.Jeśli chodzi o fryzure to ja  czesałam się w salonie fryzjerskim Look u Pani Sylwii.Fryzurą sliczna ,a cena chyba standardowa co do innych salonów koszt 100 zł.Osobiście moge jeszcze polecić Panią Asię z salonu Ewa.Co do kamerzysty to szczerze polecam Panią Sławe Pietaś.Zdjęcia mielismy robione w Anro na starych Policach i ...no nie podobaja mi się,ale to jest kwestia gustu.Pozdrawiam

karolina

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 22, 2010, 20:18:19 »
a wiec :

kosciół- ja wybrałam nowy
sala - hotel dobosz -sala konferencyjna
wiązanka- kwiaciarnia Omega cena ok 200 250
orkiesta- Bąbel cena ok 3200 -rewelacja ( 3 panów)
fotograf-  tomek łój cena 1500 (cena moze sie róźnic w zależności od wybranego pakietu_
fryzjer- ewelina salon look cena ok 200-250
malowanie - agnieszka ul. odzieżowa szczecin cena ok 200-250
panokcie monika koło ronda nad sediną
obrączki -my robilismy na bankowej w tym nowym bloku tam jest jakis lombard i złotnik, facet ma piekne obraczki koszt 1500 zł

zdjecia fryzury, pazurków wiazanki  oraz  sali moge przesłać na priv

asdfgh

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 22, 2010, 20:59:02 »
dziekuje za podopowiedzi i prosze o zdjecia, bede wdzieczna i zorientowana. nie mam pojecia co i gdzie w Policach, moj zna bo sie tam urodzil, zaloze sie ze nawet sie znacie. jak sie zanywasz jesli moge spytac?

karolina

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 22, 2010, 21:42:51 »
nazywam sie karollina :) zdjecia wysle podaj tylko e-mail

kinia

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 23, 2010, 06:57:57 »
Kościół-nowy
obrączki-jubiler na bankowej,ze swoim złotem za zrobienie nowych obrączek według swojego upodobania zapłaciliśmy ok 400zł
fryzjer-Laura w Kindze około 100zł
makijaż-p.Bronia studio Vell ul.Bankowa ok 100zł
wiązanka-Kwiaciarnia Ola pod Arkadami wiązanka robiona przez właścicielkę wiązanka koszt około 120zł
studio fotograficzne-Studio Este w Szczecinie cena w zależności od wybranego pakietu http://www.studioeste.pl/

asdfgh

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 24, 2010, 17:31:39 »
hej juz wyslalalm

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 24, 2010, 20:22:09 »
To teraz ja ;D

1. Sala - balowa u Dobosza. Przyznaję że na początku byłam przeciwna, dziś nie zamieniłabym na żadną inną. Wystrój typowo balowy, ciepłe kolory, dużo miejsca i spory parkiet, klimatyzacja. Toalety czyściutkie, sporo kabin, więc żadnych kolejek. Brak ogródka, ale to można przeżyć, wystarczyły gościom stoliki przed hotelem. Ceny od osoby w zależności od tego jak bogate życzysz sobie menu.
Wystrój sali, firma Edith współpracująca z Doboszem. Pani Edyta, równa babeczka, można dogadać z nią wszystko, moje oczekiwania spełniła w pełni.
Chciałam by dominującym kolorem był pomarańcz i tak też się stało ->
 SALA
 STÓŁ PRZED PARĄ MŁODĄ

2. Noclegi - spokojnie wystarczyło dla wszystkich, jedynym minusem, w tamtych gorąąących dniach był brak klimatyzacji w pokojach.

3. Orkiestra - Hazard-Band ze Złotowa. 7 osób w kapeli, akordeon, saksofon, wszystko czego potrzebuje prawdziwa kapela weselna. Było trochę disco-polo, przyśpiewek ale też swingu – dla każdego coś miłego, polecam szczególnie : http://www.hazard-band.pl/

4. Kościół. Jedyny moim zdaniem słuszny wybór - kościół w Jasienicy. W nowym przemiał jak w supermarkecie, jedni wchodzą drudzy wychodzą, a w starym problematyczny ksiądz. Za to w Jasienicy - niesamowity klimat, przyjazny ksiądz, msza dla nas, o nas. Zapamiętamy to do końca życia.
 KOŚCIÓŁ W ŚRODKU
 KOŚCIÓŁ Z ZEWNĄTRZ

Do tego polecam oprawę muzyczną BBK ze Szczecina. Kochają to co robią. Jak zabrzmiało Ave Maria to ludziom serca stanęły ;) Namiary na PRV.

5. Wiązanka. Omega w Doboszu. Niedrogo, a fachowo i przyjemnie. Bardzo przystępna obsługa. 130 zł za bukiet+bukiecik do butonierki+2 bukieciki do włosów.


6. Fryzjer - Evolution w Doboszu, za próbną zapłaciłam 30 zł, za właściwa ok. 100.Trzymała się wzorowo.

7. Kamerzysta. WYLI w budynku TVP Szczecin. Najlepsi pod słońcem! Nie chcieliśmy by nasz film był przesadzonym romantycznym kiczem,. Chcieliśmy na wesoło i dynamicznie. Wyszło ekstra! Pełen pakiet, z reportażem, teledyskiem, ok. 2000. Zł http://www.wyli.szczecin.pl/

8. Samochód. Limuzyna, długa ale w starym stylu, z Dąbia. 1400 zł/5h Namiary na PRV.


9. Obrączki. Jubiler na Krzywoustego, ze swojego złota 350 zł.

10.  Fotograf. Sesja w Este - cudowna przygoda, wariactwo i niezapomniane nietuzinkowe fotki. Aż się gęba śmieje na samą myśl. Studio i plener, 40 zdjęć ok. 1400 zł. Są świetni. Niestety na kościół i wesele już ten termin mieli zajęty więc musieliśmy wybrać kogoś innego a czasu było niewiele.. Żałuję tego jak niczego innego.. Wybrany fotograf odwalił totalną lipę, zdjęcia bez pomysłu, słabe, po prostu beznadziejne, otrzymane w foliowym worku. 200 odbitek 10x15, co jedna to gorsza. Goście na weselu zrobili lepsze swoimi aparatami. STUDIO BUKOWE – omijajcie szerokim łukiem.

11. Zaproszenia - Decorisius.pl znalezione przez Allegro. Szczególnie polecam Księgę Gości, świetna sprawa :)

12. Manicure -  p. Daria z Diamond Nails koło starego kościoła. Mega trwałe cudeńka za 90 zł :)

13. Wymarzony partner. Yyy, ups, tu nie pomogę :D

Mam nadzieję że ten wykład się przyda :D Życzę by Twoje wesele było równie udane jak nasze. My zgodnie twierdzimy, że teraz rozwód i ślub jeszcze raz! Było super!
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

karolina

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 24, 2010, 22:47:07 »
Cytat: "asdfgh"
hej juz wyslalalm


nie mam twojego adresu e-mail :/

asdfgh

  • Gość
organizacja wesela :)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 25, 2010, 20:41:58 »