Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...  (Przeczytany 44304 razy)

82200

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« dnia: Sierpnia 15, 2010, 12:42:59 »
Muszę Wam powiedzieć, że od czasu zaprzysiężenia prezydenta ( nie patrząc na sprawę krzyża - po tam stali psychotyczne osobliwości wykorzystywane przez Kaczyńskiego) czuje taki świeży oddech w sprawowaniu tej roli przez pana Komorowskiego.
Do tego czasu mieliśmy odczynienia i gryzło mnie np: konserwatyzm, zaściankowość, nadęcie, polityka chłopskiego inteligenta, bliskie kontakty z kościołem Rydzyka, gra na różne twarze ze strony zimnego lecha.
Ostatnio zobaczyłem Komorowskiego w zwykłej koszulce w Bogatyni, zobaczyłem jak w prostu ojcowski sposób wziął chłopca na ręce, jaką ma normalną żonę, jak ograniczył ochronę do minimum - na te gesty nie było stać lecha. Żonę jego odbierałem jako pozytywna ale salonowa panią z francuskim podniebieniem, nie mówię, że była złym człowiekiem, ale nie miała tej normalności jak pani Komorowska. A lech no cóż: mściwy, zaściankowy, nadąsany, szukający haków, mało otwarty, dostateczna prezencja, normalność nie zachwycająca nikogo, bułka przez bibułkę a ..........
[ciach!]
Nie był na zaprzysiężeniu, ani dziś na święcie wojska polskiego - to mówi jaką ma kulturę, jakie wychowanie, że jest zerem moralnym i starym podjudzaczem.
Chcę zapomnienia lecha i jarka - to już dawny margines polityczny z rynsztokowym kodeksem wychowania i kultury.
Nie wiem jak się Komorowski wykaże, ale nawet nic nie robiąc pokaże nam to za czym tęskniliśmy..... Piszę tylko o sposobie prowadzenia urzędu, atmosferze i tle.
Moja mama mnie cały czas pyta - dlaczego jarek nie leciał z lechem? ja odpowiedziałem - bo lech chciał zostać "męczennikiem" a jarek nadal chce być gburem. I tak jest.....

Offline ayarl

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 15, 2010, 12:53:13 »
Jeśli czujesz oddech, to raczej nie jest świeży :ble: To raczej "smrodek", w którym Ty czujesz się dobrze ale inni niekoniecznie.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:11:33 »
Głupszego postu na od dawna nie widziałem, może i Komorowskiego stać na proste gesty, ale jaki z niego prezydent to każdy widzi...A za określenia typu zimny lech to od razu powinieneś dostać bana na tym forum.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:12:45 »
Cytat: "ayarl"
Jeśli czujesz oddech, to raczej nie jest świeży  To raczej "smrodek", w którym Ty czujesz się dobrze ale inni niekoniecznie.
I od razu widać na kogo głosowałeś.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

lariksi

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:29:13 »
ale 82200 ma rację.... dobrze, że nie napisałeś ciepły lech:) wtedy o czym innym bym pomyślała:)
były "prezydent" był dla nas wstydem w obliczu świata i porażką, gdy mieliśmy nadzieję, że będzie po prostu normalny. Burkiem człowiek się rodzi i umiera. [ciach!]
82200 napisał prawdę, a jeżeli kogoś kuje to w oczy to znaczy, że reprezentuje taki sam poziom jak "męczennik" i gbur....

82200

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:58:27 »
popieram!!! jarek to dno a brata kara spotkała. Może u św. Piotra bezkarnie winko pić:)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 15, 2010, 14:30:39 »
Cytat: "lariksi"
ale 82200 ma rację.... dobrze, że nie napisałeś ciepły lech:) wtedy o czym innym bym pomyślała:)
były "prezydent" był dla nas wstydem w obliczu świata i porażką, gdy mieliśmy nadzieję, że będzie po prostu normalny. Burkiem człowiek się rodzi i umiera. [ciach!]
82200 napisał prawdę, a jeżeli kogoś kuje to w oczy to znaczy, że reprezentuje taki sam poziom jak "męczennik" i gbur....



Wstydem bo walczył o nasze miejsce w Europie? Bo chciał pokazać, że Polska to nie żaden chłopiec do bicia? Teraz to jest wstyd, włażenie w tyłek wszystkim innym państwom, w szczególności Rosji :)

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Re: Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 15, 2010, 14:46:36 »
Cytat: "82200"
Do tego czasu mieliśmy odczynienia i gryzło mnie np: konserwatyzm, zaściankowość, nadęcie, polityka chłopskiego inteligenta, bliskie kontakty z kościołem Rydzyka, gra na różne twarze ze strony zimnego lecha.


Przecież Komorowski jest konserwatystą. Oprócz tego, że ideowo był związany z tym nurtem ma szlacheckie pochodzenie, sporą gromadkę dzieci, żonę która nie mogła prowadzić kariery zawodowej tylko siedziała w kuchni. Ma fizjonomię zaściankową, wąsy, brzuszek, oddaje się sarmackim obyczajom (polowania). Na oficjalnych spotkaniach, gdzie nie powinno się, częstował zebranych dwuznacznymi fraszkami z podtekstem, obrażające kobiety. Komorowski jest praktykującym katolikiem, pojawia się na procesjach, ma dobre kontakty z klerem. Nie posiada żadnego tytułu naukowego. Nie rozumiem, o co biega?

Kaczyńscy ideowo odwoływali się do dokonań Polskiej Partii Socjalistycznej, do Piłsudskiego, ich rodziny przed laty związane były z patriotyczną lewicą. Nieżyjący Kaczyński był osobą szanowaną przez Izrael, zresztą specjalizował się w historii Żydów, był uczonym. Wywodzili się z mieszczańskiej inteligencji.

Dla mnie czy Komorowski, czy Tusk, czy Kaczyński (Kaczyńscy) to jedna ta sama klęska dla kraju, ale jeśli już coś tu wystukujemy na forum, to proszę pisać o faktach, a nie uprawiać bajkopisarstwa.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 15, 2010, 14:51:44 »
Cytuj (zaznaczone)
Dla mnie czy Komorowski, czy Tusk, czy Kaczyński (Kaczyńscy) to jedna ta sama klęska dla kraju, ale jeśli już coś tu wystukujemy na forum, to proszę pisać o faktach, a nie uprawiać bajkopisarstwa.


Nareszcie jakaś sensowna wypowiedź, a tak nawiasem mówiąc zastanawiam się, kiedy doczekamy czasów, gdzie politycy nie zawiodą naszego zaufania przez co najmniej dwie/trzy kadencje.

82200

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 15, 2010, 17:52:14 »
ja wiem, że każde grabie grabią do siebie, ale chodziło mi o to, że styl jego prezydentury, sposób odnalezienie się w realiach pałacu prezydenckiego, sposób rozmowy z ludźmi niż pis i kler był poniżej pasa i wstyd mi, że takiego prezydenta miałem. Wstyd mi było przed rodziną z Niemiec, którzy po 5 min rozmowy rzucali tekst  - jak tam Wasz kartofel? podrósł do klamki? -  zimny był zakałą, która nas reprezentowała. Nawet epizod gruziński obfitował konfliktem z pilotem. Po prostu, był spokojną zakałą a jarek jest przebiegła, aktywna zakałą i burkiem z PGR-u. Taki się urodził i taki zejdzie.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 15, 2010, 19:12:11 »
Proszę wstrzymać się od inwektyw w czyjąkolwiek stronę. Dziękuję.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 15, 2010, 20:12:43 »
Cytat: "Ja"
Przecież Komorowski jest konserwatystą. Oprócz tego, że ideowo był związany z tym nurtem ma szlacheckie pochodzenie, sporą gromadkę dzieci, żonę która nie mogła prowadzić kariery zawodowej tylko siedziała w kuchni. Ma fizjonomię zaściankową, wąsy, brzuszek, oddaje się sarmackim obyczajom (polowania). Na oficjalnych spotkaniach, gdzie nie powinno się, częstował zebranych dwuznacznymi fraszkami z podtekstem, obrażające kobiety. Komorowski jest praktykującym katolikiem, pojawia się na procesjach, ma dobre kontakty z klerem. Nie posiada żadnego tytułu naukowego


Cytat: "82200"
jak tam Wasz kartofel? podrósł do klamki? - zimny był zakałą, która nas reprezentowała. Nawet epizod gruziński obfitował konfliktem z pilotem. Po prostu, był spokojną zakałą a jarek jest przebiegła, aktywna zakałą i burkiem z PGR-u. Taki się urodził i taki zejdzie.


Dwie wypowiedzi i dwa poziomy, jakże różne od siebie....Pozostawiam bez komentarza, bo cóż tu komentować........smutne....

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 15, 2010, 21:10:17 »
Sekator szkoda gadać jak się czyta takie wypociny...Jak widać ultrasi są po obydwu stronach POPISowej wojenki...Skłócić ludzi...Pięknie się to udaje...Szlag by to trafił...Mniej złości forumowicze...Czy wy myślicie,że Kaczyński i Tusk przejmą się Wami i tymi nerwami?Nie sądze...My możemy zmieniać rzeczywistośc polityczną,tyle że już nie ma na kogo głosować...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 15, 2010, 22:33:43 »
Cytat: "sekator"
Pozostawiam bez komentarza, bo cóż tu komentować........smutne....

Brak komentarza to też komentarz. A smutne, że w temacie ...żadnej refleksji.
A czemu i komu służy dolewanie oliwy do ognia tu i w realu? Każdy temat można potraktować odmiennie tj. mniej poważnie. Nie każdy jest tak samo dobry w ocenie faktów a i z ostrością spojrzenia jest różnie.Jeśli ktoś z was jest dobry w te klocki to mógłby przekonywać do swoich racji.Piszący tu mają różne doświadczenia i może dlatego tak a nie inaczej piszą.Czasami pisząc traci się kontrolę nad emocjami.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 17, 2010, 00:54:45 »
Daria, zwoleników PiS nie przekonasz, że białe jest białe a czarne jest czarne.
 :devil: