Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.  (Przeczytany 27442 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 09, 2010, 14:03:46 »
Cytuj (zaznaczone)
Teraz już wiem dlaczego tylu ludzi popiera PiS - nie słyszą tego, co PiSowcy mówią, tylko to, co chcą usłyszeć...


No i vice versa, jeżeli chodzi o zwolenników PO.

[ Dodano: 2010-08-09, 14:07 ]
Niektórzy liderzy lokalnej Platformy także nie chcą słuchać co inni mają do powiedzenia, za to na okrągło wymagają aby ich słuchali, uważajać się za jedynych głosicieli ,,prawdy gminnej",resztę radnych i Policzan mając za przygłupów.
 Taka partyjna przypadłość.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 09, 2010, 14:25:24 »
Cytat: "cooker"
Ja tam zamiast "dobro ojczyzny" słyszę "dobrą ojczyznę".

Bo głuchy jesteś, tak samo jak ja  :rotfl:

[ Dodano: 2010-08-09, 14:29 ]
Cytat: "sekator"
nigdy nie zostałem ukarany przez adminów ,,czerwoną kartką". Wielu moich adwersarzy (jezat , krk ) nie tylko było wielokrotnie upominanych, ale czasowo ,,odcinanych" od możliwości pisania na forum

Widocznie admini też glosują na PiS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 09, 2010, 14:38:19 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "dnfan1"
wszyscy tutaj krytykują sekatora ale jakoś nikt nie pisze o jezacie, a ten typ na głowę bije sekatora nienawiścią do ludzi o innych poglądach politycznych, jego frustracja i nienawiść zdaje się nigdy nie kończyć i nie mieć żadnej miary, więc krytykanci/cenzorzy sekatora nie ośmieszajcie się tą swoją "bezstronnością"...

Nie wszyscy krytykują sekatora,ale wielu ma mocno rózniące się od niego zdanie.Pisiory tak mają,że każdy kto was krytykuje jest waszym wrogiem, przepełnionym nienawiścią,chociaż pojęcia o nienawiści nie macie.
Wasza melodia kto nie z nami ten przeciwko nam"jest już nawet w świecie rozpoznawalna,zwłaszcza ten cyrk pod Pałacem Prezydenckim.
A teraz pare cytatów z waszego podwórka
Tylko nie cytuj głupot KOmorry- sekator
A Kłamorowski mówi prawdę?- speedbax
Obawiam się ,że te zarodki mają w sobie więcej człowieczeństwa,niż ty na obecnym etapie rozwoju(choć to etap schyłkowy) -Sekator
A wiecie co,Wy popierający tu PO.Jesteście Szczury!Tylko szczury tak mogą wspierać Platformę.- Hubalczyk
Co nieudaczniku....pewnie całe życie nie wyszedłeś z nory -sekator
No dawaj cwaniaczku,opowiedz swoją historię,może coś nas urzeknie.....
Tylko nie opowiadaj o tych przejściach na plebani w dzieciństwie,bo to już było -sekator.
I jeszcze jedno.Każdorazowo jak przytoczę sekatorowi oficjalne dane w postaci cyfr nabiera wody w usta.,czym potwierdza swój brak wiedzy.


zacytuj również swoje, chyba, że teraz wstydzisz się własnych "myśli zebranych"  :rotfl:  a co do cyfr, napisałeś raz, że PiS zabrał z budżetu 90 mld, co przy wydatkach państwa ok 300 mld daje prawie 30 % to co Tusk teraz po te mld do Azji jedzie??

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 09, 2010, 14:39:24 »
Cytat: "Wykidajło"
Widocznie admini też glosują na PiS.


Naprawdę uważasz, że stosuję wulgaryzmy i wyzwiska w stosunku do forumowiczów ? Może zdobyłbyś się choć raz na odrobinę dziennikarskiej niezależności ? Potrafisz to, czy tylko dla zasady dowalasz każdemu kto nie ma poglądów lewicowych ?
Sadzisz, że jeżeli postąpię jak hubalczyk, millena i Tomek Tokarczyk , którzy opuścili to forum, to będzie na nim ciekawiej ?
Tak możemy sobie podyskutować, mimo różnicy poglądów, chyba że chcesz aby wszyscy tutaj mieli podobne do Ciebie poglądy. Ja tego nie chcę, bo tak jak napisałem powyżej jest to urok demokracji.

[ Dodano: 2010-08-09, 14:43 ]
jezat, wszytkie zacytowane przez ciebie cytaty są wyrwane z kontekstu i wszystkie są odpowiedzią na  zaczepki , zwłaszcza z twojej strony...nigdy w życie nie stosowałem ataku ani słownego, ani fizycznego jeżli wcześniej nie zostałem do tego sprowokowany...

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 09, 2010, 14:43:37 »
Dla przypomnienia kilka kwiatków z twórczości ś.p. Lecha:
Benhałer zamiast Beenhakker
Pereiro zamiast Guerreiro
Borubar zamiast Boruc
Irasiad zamiast Ira
i hit - "najgorsze wyrazy współczucia"

Pamiętacie to jeszcze szanowni koledzy z PiS?
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 09, 2010, 14:47:06 »
borubar?? raczej Artur "Boruc bardzo" dobrze zagrał, ale każdy widzi i słyszy co chce, jedni pomroczność jasną, inni chory goleń, inni Mira, Rycha i Zbycha jako zbawców  ;D

krk2222@o2.pl

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 09, 2010, 15:24:23 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Widocznie admini też glosują na PiS.



Tak możemy sobie podyskutować, mimo różnicy poglądów,


Przecież ty chłopie nie masz żadnych poglądów! [własnych]
Powtarzasz wszystko co wódz powie, albo jego buldogi. A jak ktoś ma inne zdanie to bez żadnych argumentów najzwyczajniej je negujesz.

 :crazy:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 09, 2010, 15:41:47 »
Cytuj (zaznaczone)
Pamiętacie to jeszcze szanowni koledzy z PiS?
_________________


Wybacz, ale przytoczone przez Ciebie przejęzyczenia pochodzą z codziennych wypowiedzi, których każdy polityk ma tysiące w przeciągu swojej działalności, żadna z nich nie jest wynikiem nieumiejętnego powtarzania (sic!) tekstu przysięgi.

[ Dodano: 2010-08-09, 15:44 ]
Cytat: "krk2222@o2.pl"
Przecież ty chłopie nie masz żadnych poglądów! [własnych


Juz zarzuciłeś bluzganie ? POfolguj sobie jak zwykle, nie ograniczaj się, po raz kolejny będziesz musiał zmieniać login.

[ Dodano: 2010-08-09, 15:51 ]
A tutaj  mądrosci (tylko te z ostatniego okresu, żeby nie zanudzać) Komorowskiego:

Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku.
Źródło: TVN24, 18 maja 2010

W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem
Opis: komentarz dotyczący powodzi podczas wizyty w dotkniętym żywiołem Kaniowie k. Bielska-Białej.


W porozumieniu z premierem jest już przygotowywana strategia naszego wyjścia z NATO.
Opis: mając zapewne na myśli wychodzenie z Afganistanu.
Źródło: tvn24.pl, 12 czerwca 2010

[ Dodano: 2010-08-09, 15:52 ]
Drogo Godziku, Administratorze, jeśli przytaczasz wypowiedzi powołuj się na źródła w innym wypadku nie mają one żadnego znaczenia jako argument w dyskusji.

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 09, 2010, 16:59:33 »
Sekatorku, źródłem jest ś.p. Kaczyński we własnej osobie, cytowany przez wszystkie stacje i portale.

Powtarzanie przed całym Zgromadzeniem Narodowym i milionami (w założeniu) telewidzów jest chyba dość tremujące, sam przyznasz. Ludzie w kościołach się mylą przy przysiędze małżeńskiej, i jakoś ślubu nikt nie odwołuje :P

No, ale co kto woli. Ja akurat nie chciałbym prezydenta nie znającego tekstu hymnu (odnośnik), albo upierającego się, że nikt go nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne (odnośnik).

I jeszcze jedno, sprostowanie. Nie jestem Administratorem, a jedynie Moderatorem kilku działów.

I zapomniałem dodać. Z mojej strony EOT.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 09, 2010, 17:10:52 »
Cytat: "Godzik"
Ludzie w kościołach się mylą przy przysiędze małżeńskiej, i jakoś ślubu nikt nie odwołuje :P


Niby banalne, ale bardzo dobre porównanie, sprzeczanie się o jakieś przejęzyczenia chyba nie ma sensu. Prezydenta już mamy i na pewno nikt go nie odwoła z powodu takiej pomyłki.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 09, 2010, 17:24:11 »
Cytat: "sekator"

[ Dodano: 2010-08-09, 14:43 ]
jezat, wszytkie zacytowane przez ciebie cytaty są wyrwane z kontekstu i wszystkie są odpowiedzią na  zaczepki , zwłaszcza z twojej strony...nigdy w życie nie stosowałem ataku ani słownego, ani fizycznego jeżli wcześniej nie zostałem do tego sprowokowany...

Odpowiadasz jak rasowy pisior.Jak brakuje argumentów to nagle argumenty adwersarza są wyrwane z kontekstu.Powtórzę to o czym już pisałem;kłamstwa macie opanowane do perfekcji.Jarkacz wiedział co mówi stwierdzając,że nikt wam nie wmówi,że białe jest białe a
czarne jest czarne.Na kilku przykladach wykazałem, z jednej strony że łżecie jak nie powiem co,z drugiej zaś że wasza kultura katolicka z kulturą ma niewiele wspólnego.
Twoje agresja została juz wcześniej zauważona przez bywajacych na forum.To,że nie zostałeś ukarany zle świadczy o adminach,udających,że twojej agresji nie widzą.Mnie to nie dziwi.Mamy przecież do czynienia z portalem zwolenników demokracji kaczystowskiej.

[ Dodano: 2010-08-09, 17:38 ]
Cytat: "dnfan1"

zacytuj również swoje, chyba, że teraz wstydzisz się własnych "myśli zebranych"  :rotfl:  a co do cyfr, napisałeś raz, że PiS zabrał z budżetu 90 mld, co przy wydatkach państwa ok 300 mld daje prawie 30 % to co Tusk teraz po te mld do Azji jedzie??

Chętnie przeproszę ,jeśli wskażesz datę ,godzinę i temat, gdzie napisałem,że pisiory zabrały z budżetu 90 mld zł.Wiedza nie boli.Zawsze moje  "myśli zebrane" możesz sprawdzić w materiałach NIKu,którego prezesem  jest pisior.I jeszcze jedno;chętnie poświęcę czas na czytanie moich zbrodniczych -nie w sensie prawnym tylko w sensie potocznym - tekstów a jeszcze lepiej cytatów ,nawet wyrwanych z kontekstu,udowadniających waszą kaczystowską tezę o popełnianej przeze mnie  jak mawia Kłamczyński,zbrodni w sensie potocznym.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 09, 2010, 17:42:57 »
Cytat: "jezat"
Na kilku przykladach wykazałem, z jednej strony że łżecie jak nie powiem co,z drugiej zaś że wasza kultura katolicka z kulturą ma niewiele wspólnego.


Do tej pory wykazujesz się, ale nienawiścią, jak mało kto. Ty co? Z kociej wiary jesteś? Przeważnie to "przepełniona boską miłością" sekta z Brooklynu tak atakuje katolików. Myślę, że mylisz pojęcie kultury i wiary. Wiara, nie kultura,  sama w sobie nie jest zła i nie uczy niczego złego. To, że ludzie nie przestrzegają jej zasad jest doskonałym pokarmem odpadowym dla takich jak Ty. Kulturę tworzą ludzie (wszyscy, bez wyjątku), a prawdziwą wiarę stworzył Bóg. Kiedyś osobiście się o tym przekonasz.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 09, 2010, 17:59:20 »
Cytat: "dnfan1"
wszyscy tutaj krytykują sekatora ale jakoś nikt nie pisze o jezacie, ..

Jeśli wszyscy jak twierdzisz,to znaczy ,że jest coś na rzeczy. A w temacie nie masz nic do powiedzenia?
Prezydent też człowiek. Oby tylko takie gafy w całej kadencji.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jezat

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 09, 2010, 18:31:08 »
Cytat: "speedbax"

Do tej pory wykazujesz się, ale nienawiścią, jak mało kto. Ty co? Z kociej wiary jesteś? Przeważnie to "przepełniona boską miłością" sekta z Brooklynu tak atakuje katolików. Myślę, że mylisz pojęcie kultury i wiary. Wiara, nie kultura,  sama w sobie nie jest zła i nie uczy niczego złego. To, że ludzie nie przestrzegają jej zasad jest doskonałym pokarmem odpadowym dla takich jak Ty. Kulturę tworzą ludzie (wszyscy, bez wyjątku), a prawdziwą wiarę stworzył Bóg. Kiedyś osobiście się o tym przekonasz.

Prawdopodobieństwo,że złych ludzi wśród niewierzących w Polsce jest więcej niż dobrych, jest jak 1 do 99,bo tyle podobno jest ochrzczonych  przymusowo,o przepraszam ,w nieświadomości.Prawdą jest ,że kulturę tworzą ludzie a nie mityczny bóg.Wiara zrobiła ci krzywdę ,bo każdego kto ma inny światopogląd traktujesz jak wroga do fizycznej likwidacji.Nawet nie zauważyłeś jak stałeś się posłusznym narzędziem w rękach kleru.Doskonale to wykorzystuje biznesmen z Torunia, nie wiadomo dlaczego ojcem zwany.Biorąc pod uwagę statystyki Krk to wśród złodziei 99 % to wierzący,99% morderców to wierzący,99% rozwodników to wierzący,99%.... i tak można mnożyć bez końca.Powtórzył bym cytat  z J.Piłsudskiego gdyby admini byli światopoglądowo tolerancyjni.Ale sam wiesz czyje interesy oni reprezentują,więc się powstrzymam.
Jako żywiący się pokarmem odpadowym stwierdzę tylko,że wraz ze śmiercią mózgu umiera dusza,niezależnie od światopoglądu.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Jaki prezydent, taka przysięga.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 09, 2010, 18:41:00 »
jezat specjalnie dla Ciebie: Twoja wypowiedź-temat "chcieliście PO to macie" str. 4, 2010-08-04 g. 13:17, oto Twoje słowa:
" PiS w latach 2006 - 2007 zwiększył wydatki o ponad 50 mld zł i obniżył dochody o ponad 40 mld (między innymi to co wyżej wymieniłeś).Zaciskanie pasa jest konieczne i już się zaczęło.Po wyborach samorządowych poznamy kolejne szczegóły..."
jakbym nie liczył 50 +40=90 mld!!! wytłumacz mi jak skąd przez 3 lata Tusk wziął te brakujące 270 mld czyli jeden roczny budżet państwa polskiego???!!!