Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic  (Przeczytany 83106 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:08:55 »
NO i dobrze, że mamy podobne poczucie humoru. Czołem!

sekator

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:09:45 »
Cytat: "speedbax"
Ty o tym wiesz najlepiej. Pozdrawiam


Wiem i gdyby nie rozdęta administracja i głupie przepisy wolałbym własny biznes od etatu. Niestety poki nic się w Polsce nie zmieni, nie mam zamiaru być obywatelem drugiej kategorii za jakich (o zgrozo!!!) uważa się u nas ludzi prowadzących własny biznes.....a łapówek nie uznaję  :devil:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:14:19 »
Cytat: "sekator"
nie mam zamiaru być obywatelem drugiej kategorii za jakich niestety uważa się u nas ludzi prowadzących własny biznes.....a łapówek nie uznaję :devil:


Szkoda, że tak jest... Ludzie, z potencjałem są tępieni, polska mentalność (czyt. zawiść), niestety, to jeden z powodów, dla których opuściłem naszą ukochaną Ojczyznę. Życzę wytrwałości w tej nierównej walce.

sekator

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:15:06 »
ale to temat na oddzielny wątek, w więc: revenons a nos moutons jak mawiają Francuzi....

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:24:48 »
Au revoir et bonne nuit skoro przechodzimy na francuski! Pourquoi non? [Warum nicht? dla innych stref językowych].

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:36:06 »
Yak, das war aber sehr nett von Dir, vielen Dank für das Verständnis. Nächstes mal schreibt bitte polnisch, dass alle Leser verstehen, was hier ab geht. Gruß.

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:40:19 »
Danke, ich verstehe! Gruß

sekator

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:43:34 »
Bitte, keine deutsche Wort mehr.....

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:44:43 »
Kolejny zostanie nagrodzony.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:46:10 »
Cytat: "sekator"
Bitte keine deutsche Wort mehr.....


No, no, no, widzę samych germanistów tutaj :). Racja piszmy po polsku i tylko po polsku.

yak

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 22, 2010, 22:52:08 »
OK, aber ich mag Deutschland und Deutscher. Wrócimy do polskiego.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 24, 2010, 00:14:37 »
Cytat: "speedbax"
To dlaczego pan Tomek zawinął się z forum po paru gorących dyskusjach na niewygodne tematy? Domyślam się, że chodziło o ostrożne podejście, by przypadkiem nie popsuć swojej reputacji, ucieczka od trudnych tematów nie jest dobrym rozwiązaniem.

Nie przypominam sobie, żeby tematy, w których się udzielałem było "niewygodne". A może takie były, ale na pewno nie dla mnie. Uaktywniłem się na forum po katastrofie prezydenckiego samolotu, bo rzecz wstrząsnęła wtedy wielu a i we mnie się zagotowało - więc i dyskusja mnie wciągnęła. Ostatnio natomiast raczej pobieżnie śledzę Wasze rozmowy, niż w nich uczestniczę.
Zapewniam Cię, speedbax, że przed żadnymi tematami nie uciekam. Ale nie znaczy to, że muszę się we wszystkie angażować. Mam jeszcze parę innych ciekawych rzeczy do robienia w życiu... A co do mojej reputacji - nie sądzę, żeby mogła ona ucierpieć z powodu mojego tutaj pisania. Do tej pory pisałem to co myślę i jakoś się chyba nie skompromitowałem ze swoimi poglądami. Pozdrawiam.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 24, 2010, 06:25:22 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
przed żadnymi tematami nie uciekam. Ale nie znaczy to, że muszę się we wszystkie angażować. Mam jeszcze parę innych ciekawych rzeczy do robienia w życiu... A co do mojej reputacji - nie sądzę, żeby mogła ona ucierpieć z powodu mojego tutaj pisania. Do tej pory pisałem to co myślę i jakoś się chyba nie skompromitowałem ze swoimi poglądami. Pozdrawiam.


Panie Tomku takie odniosłem wrażenie, co nie znaczy, że było one obiektywne, uważam, że swoich poglądów trzeba bronić, a obojętności w ich obronie Panu zarzucić nie można i o to chodzi. Co do kompromitacji, to oboje wiemy, że oceny zawsze będą różne, tutaj forumowe środowisko jest tak zróżnicowane, że nigdy nie można być pewnym tego, jak jest się odbieranym. Również pozdrawiam.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 24, 2010, 15:15:48 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "EVPolice"
choćby jedno gniazdko 230V do darmowego ładowania - nawet na parkingu po Urzędem


A dlaczego zaraz za darmo? Technologia, fakt, z przyszłością, poza tym jeszcze trochę czasu potrzeba, by takie pojazdy pojawiły się na drogach polickiego powiatu. Lepiej pomyśleć o bardziej realnych celach. Na burmistrza proponuję Panią Beatę Golisowicz, to prawdziwa kobieta z "jajami". Pytanie tylko, czy Ona sama będzie zainteresowana posadą burmistrza.... ;D

dlatatego choćby jedno!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Wybieramy nowego burmistrza Polic
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 26, 2010, 22:10:11 »
Doszło do mnie dzisiaj coś takiego.. i naszła mnie myśl napisania o tym, mam nadzieję, że się nie mylę.

Czy nowy burmistrz zrobi coś z tym by materiały np. biurowe, informatyczne, budowlane zakupywać w POLICACH, a nie wszystko ze SZCZECINA? (piszę np. o gminie)
Wychodzi na to, że płacimy podatki, które i tak do nas nie wracają, bo wszystko 'idzie' na Szczecin.
Nie piszę o kwiatach, bo to akurat biorą obok.. bo kwiatów ze Szczecina im nikt nie przywiezie.